Skocz do zawartości

Lateralus

Użytkownik
 • Zawartość

  307
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  34

Ostatnia wygrana Lateralus w Rankingu w dniu 14 Styczeń

Lateralus posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

274 Excellent

1 obserwujący

O Lateralus

 • Tytuł
  Dyskutant

Ostatnie wizyty

2896 wyświetleń profilu
 1. Lateralus

  McDonald's loses EU trademark for Big Mac

  W ogóle.
 2. Lateralus

  McDonald's loses EU trademark for Big Mac

  Nieciekawe.
 3. Lateralus

  Top100 największych sprzedaży ccTLD w 2018

  No i właśnie widzisz dlaczego rozmowa na taki temat nie ma sensu: 1. Podsyłasz dane ujawnionych sprzedaży (kilka, kilkanaście procent wszystkich transakcji) i stawiasz na jej podstawie tezę odnośnie rynku o którym nota bene nie masz dobrego mniemania. 2. Starasz się tutaj ludziom wmówić że jesteś obiektywny i racjonalny. 3. Milioner.
 4. Lateralus

  Top100 największych sprzedaży ccTLD w 2018

  A to że na liście byłyby 4 (minimum!) domeny .pl gdyby koledzy-sprzedawcy ujawniali swoje sprzedaże. Oczywiście dyskusja niepoparta danymi nie ma sensu. Wrzucam jedynie swoją opinię opartą na kuluarowej wiedzy z którą Wy (i milionerzy) nie musicie się zgadzać.
 5. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Rośnij, zarabiaj, miej więcej pieniędzy i sukcesów - tego Ci szczerzę życzę bo widocznie tego Ci potrzeba i z tego czerpiesz radość w życiu. Ja pójdę w swoich mentalnych kajdanach na spacer po górach, a Ty nagrywaj filmiki w domu o takich niewolnikach jak ja. Bez urazy i z fartem Lateralus
 6. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Miliarderzy to Twoi znajomi, nie moi.
 7. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Argumentum ad wiekum - bardzo dojrzałe z Twojej strony. Jeśli siedzisz w temacie to zapewne rozumiesz, że kapitalizm okazał się systemem niewydajnym na dłuższą metę tylko nikt nie wie jak to teraz naprawić, bo wycofać się z tego nie można. Pozostało granie na zasadach jakie mamy, a jako że jesteś beneficjentem systemu to będziesz go bronił, co jest zrozumiałe w przypadku takich osobistości. Mit, że w kapitalizmie i na wolno rynkowych zasadach każdy może się dorobić i zostać milionerem miał rację bytu może w czasach I czy II wojny światowej. Nie ma równych szans, a mydlenie oczu ludziom, że "niemożliwe jest łatwiejsze niż myślisz" przypomina mi działania rodem z systemów MLM. Ludzie mają różny potencjał intelektualno-fizyczny, nie każdy zostanie biznesmenem. Mało tego, zdecydowanej większości się to nie uda nawet mimo ciężkiej pracy, dążeniu do celu, ambitnych planów i oglądaniu jakichś pseudo-coachów na YT. Problem jest właśnie w samej idei kapitalizmu i tym całym nieprzerwanym wzroście oraz mitycznym rośnięciu tortu. Większość ludzi ma ma przez to apetyt na więcej. Na więcej pieniędzy, więcej dóbr, więcej wszystkiego. Przez co ludzie tracą zdolność do odczuwania szczęścia z tego co się ma i z życia ogólnie. Kapitalizm przyniósł dramatyczny wzrost jakości życia, przynosząc jednocześnie niezadowolenia z życia i pandemie depresji, co mogłoby się wydawać absurdalne z punktu widzenia tego jak żyjemy obecnie i na jakim poziomie. Ludzie przestali się cieszyć życiem. Skupiają się obecnie na tym co kapitalizm wymusza czyli "WIĘCEJ!". A nigdy nie ma dość bo zawsze możesz mieć lepszy samochód, zawsze możesz mieć większy telewizor i zawsze jak cokolwiek kupisz, to po pewnym czasie się do tego przyzwyczajasz. Za 50-100 lat w szkołach będą krótkie wzmianki o kapitalizmie jako o niewydolnym systemie, który wyssał z ludzi ich naturę oraz chęć do życia. Przyszłość nie może być kapitalistyczna. Przyszłość należy do ludzi jako gatunku, któremu zależy na ciągłym rozwoju jako idei człowieka samego w sobie, a nie dóbr jakie posiada. Nie skupiliśmy się na edukacji i będziemy płacić za to przez kilka lub kilkanaście kolejnych pokoleń o ile nie kultura zachodu nie zostanie wyparta przez inne kultury gdyż mamy najniższy wskaźnik przyrostu naturalnego na świecie i dosłownie wymieramy o czym trąbią odpowiedni GUSów np. w Niemczech.
 8. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Postulowałem już podobny pomysł w tym temacie: Niestety nie spotkał się z poważnym ani pozytywnym odzewem.
 9. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Niektórzy ludzie po prostu wzięli kapitalizm na poważnie, są nastawieni jedynie na zarabiania coraz większych pieniędzy i wszelkie inne perspektywy czy systemy są dla nich błędne. Układ nagrody musi pracować w tym wypadku cały czas gdyż poprzez desensytyzację receptorów dopaminowych zwykłe "dawki" pieniędzy nie są wstanie sprawić takiej samej radości jak wcześniej. Wszystko kręci się wkoło pieniędzy, wszystko jest nastawione na pieniądze i wszystkim rządzą pieniądze. Problem z takimi ludźmi jest taki, że znają cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego. Dodatkowo "posiadanie" stało się dla nich synonimem "bycia" - określają siebie poprzez to co mają, a nie kim są. Bez urazy oczywiście - przedstawiłem jedynie swoje zdanie odnośnie ogólnego trendu kultury zachodu i bezimiennej grupy ludzi kierujących się w życiu określonymi schematami. Pozdrawiam Lateralus
 10. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Może zamiast "scarcity mindset" i "the mindset of abundance" spróbuj mindfulness egodeath?
 11. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Kiedy Ty te miliony zarabiasz jak tak siedzisz na forum martwego rynku i kłócisz się z gimbusami o to kto ma więcej na koncie?
 12. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Kurde, ale Ty jesteś zajebisty. Mój e-Penis chyba faktycznie jest krótszy niż Twój. Ewentualnie możemy się umówić i porównać długość.
 13. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Czyli Ty domeny odkryłeś dopiero w 2008 roku, a wcześniej kłamałeś?
 14. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Pffff. Lamus. Ja w 1989 roku pracowałem już w CERN i ustalałem z chłopakami jak ma wyglądać WWW.
 15. Lateralus

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że w kwestii domen, spekulacji na nich i końca rynku poucza nas człowiek m.in. od kryptowalut, gdzie krypto wywaliły takiego fikołka jakiego domeny nigdy nie doświadczyły i nie doświadczą Oczywiście kryptowaluty spekulacją nie były i nie są
×