Jump to content

Lateralus

Użytkownik
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Lateralus last won the day on May 11

Lateralus had the most liked content!

Community Reputation

338 Excellent

1 Follower

About Lateralus

 • Rank
  Dyskutant

Recent Profile Visitors

3333 profile views
 1. Lateralus

  Kweik.pl

  A gdzie info o ruchu? Nie pochwalisz się?
 2. Zazdroszczę optymizmu. 3000-5000 PLN netto z pocałowaniem ręki bym brał.
 3. Ja się utrzymuje wyłącznie z domen od blisko 7 lat. Nie marudzę tylko piszę jak jest.
 4. Ktoś mi też kiedyś powiedział że domeny to dobry biznes i da się na nim zarobić jeśli będzie się czytać forum. Niestety jak jest to wszyscy wiemy. Nie.
 5. Nie ma takiego wpisu na żadnym blogu bo to nie prawda. Domeny się skończyły 3 lata temu. Od tamtego czasu żaden KK nie kupił domeny na rynku wtórnym. Teraz jest czas post-domenowy, gdzie ludzie jakoś próbują związać koniec z końcem wymyślając coraz to nowsze zastosowania dla domen. Lepiej się przerzucić obecnie na sprzedaż racji żywnościowych oraz uzdatniaczy wody.
 6. Lateralus

  Witam

  Miło mi powitać pana w naszym gronie. Pozwoli pan że się przedstawię. Jestem profesorem. Moje nazwisko Milczarek.
 7. IMO jest to najbardziej nietrafiony biznes domenowy roku 2019. Jest dopiero kwiecień i zaryzykuję stwierdzenie że do końca roku nikt już tego nie pobije.
 8. stary.nowy.aftermarket.pl
 9. http://www.youtube.com/watch?v=xR-E2pwgFJo
 10. Lateralus

  trabki.pl

  nowy.aftermarket.pl
 11. Tego nie znałem. Dzięki! Przyda się!
 12. Bądź hajsową wydmuszką z przerośniętym ego. Wmawiaj sobie i innym że to nienawiść. Wyparcie mocno, ego niezniszczalne, nic nie zburzy tych murów. Gratuluje! Stałeś się tym kim chciałeś, nie tym kim jesteś. Ja chyba już za stary jestem na takich Wawrzyniaków.
 13. Bo pieprzysz Alexis tak że głowa boli. Ludzie nie chcą tutaj twojego wymądrzania się ani Twojego "oświecenia", nikt tutaj nie uważa Cię za jakiegoś milionera czy człowieka sukcesu. Ot kolejny bufon, który myśli, że wszystko wie i jego wizja świata jest lepsza od innych. Jesteś niesamowicie irytującą osobą z ego poza granica obserwowalnego wszechświata. Zero autorefleksji, zero introspekcji, hajs, hajs, hajs, wy nic nie wiecie, co, hajs, nic nie rozumiecie, hajs, tlenek węgla, hajs, miliardy, pl to gówno, hajs, TED, hajs. Piszę Ci o tym od kilku lat ale jak widać dalej tego nie rozumiesz.
 14. Ale o czym Wy tutaj chcecie dyskutować? .co to rynek globalny, .pl to rynek polski. Dyskusja tak samo jałowa jak porównywanie zarobków w Niemczech do zarobków w Polsce. Oczywiste jest że .co > .pl jeśli chodzi o kwoty sprzedaży. To jednak czy ktoś się lepiej i pewniej czuje w .co (w Niemczech), a ktoś w .pl (w Polsce) to już sprawa indywidualna. Jedni zarabiają jako naukowcy w Szwajcarii, inni jako woźni na zakładzie. Nikt nie jest od nikogo lepszy bo więcej zarabia czy ma lepszą smykałkę do biznesu. Ostatnia koszula i tak nie ma kieszeni, a jakikolwiek wasz wkład w społeczeństwo - oparte czy to na kapitalizmie, socjalizmie czy komunizmie - i tak nie ma znaczenia.
×