Skocz do zawartości

dezso

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana dezso w Rankingu w dniu 6 Maj

dezso posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

11 Good

O dezso

 • Tytuł
  Nowy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

867 wyświetleń profilu
 1. Jak zagospodarować domeny

  Na temat domeny termometr.pl powiedziano naprawdę dużo w tym wątku: Nie wydaje mi się, żeby uwagi tam poczynione co do potencjalnego zastosowania uległy jakiejś diametralnej zmianie. Co do ceny widzę, że założyłeś nowy wątek, więc tam powinieneś uzyskać aktualne wyceny. Przychylam się też do wcześniejszych opinii o pozbyciu się większości rozszerzeń, zwiększą nakłady, a w moim odczuciu nie przełożą się w wystarczającym stopniu na wzrost ceny przy sprzedaży.
 2. Rejestrator domen oszukuje ?

  Osobiście nie mam pełnej wiedzy co do wszystkich regulaminów i porozumień regulujących relację pomiędzy autorem wątku a rejestratorem. Jeżeli Ty takie posiadasz, to widocznie jest tak jak mówisz.
 3. Rejestrator domen oszukuje ?

  Podany art. miał wskazać, że już na etapie negocjacji można poszukiwać ochrony w przypadku jeżeli doszło do szkody. Nie wypowiedziałem się również żadnym słowem co do właściwości zastosowania podanego art., wskazałem jedynie na możliwości interpretacyjne wskazanego przepisu w kontekście rejestracji domen. Nie udzielam porad nie znając całości stanu faktycznego. Gdybym to robił, to równie dobrze mógłbym oczekiwać od mechanika diagnozy przez telefon. Zasugerowałem jedynie zapoznanie się z treścią ww. artykułu po dość bezpośrednim wyśmianiu koncepcji, której nawet się nie zna. Nie oceniałem kwestii ważności umowy, nie oceniałem również czy jeżeli doszło do zawarcia umowy, to jaka to była umowa.
 4. Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Kupił znany prawnik z zakresu prawa konkurencji, podejrzewam, że dla swojego klienta - właściciela znaku towarowego.
 5. Rejestrator domen oszukuje ?

  Sugeruję zapoznać się z treścią chociażby art. 72 § 2 k.c,. a dopiero w dalszym zakresie wyśmiewaniem. Myślę że średnio ogarnięty prawnik przeprowadzi na tyle zgrabną wykładnię tego przepisu w kontekście rejestracji domeny, żeby koncepcja się broniła.
 6. Rejestrator domen oszukuje ?

  W moim odczuciu tylko postępowanie sądowe (chociaż może uda się coś ugodzić przedsądowo). Sugeruję zebrać wszystkie posiadane dowody, printscreeny z panelu klienta, wydruki maili itd, umowy na wykonanie serwisu i udanie się do radcy prawnego/adwokata. Mam 2 koncepcje, myślę że temat do ugryzienia.
 7. adwokat-kancelaria.pl

  ale do sprzedania, tylko klienta musisz poszukać. Branża prawnicza wie, że powinna być w sieci, ale w małych kancelariach mają trochę problem z marketingiem, więc często tworzą strony na dużo, dużo gorszych domenach np.: 3 wyrazy z myślnikami. Zasadniczo targetem dla Ciebie są małe kancelarie ze słabymi adresami. Cena do 500 zł maks.
 8. Rejestrator domen oszukuje ?

  Informacją o firmie jest konieczna do ustalenia co można dalej z tym zrobić. Jak coś, to zapraszam na priv, postaram się pomóc (aplikant radcowski).
 9. Nowy wygląd forum

  U mnie na 1366x768 wygląda jak w załącznikach (pierwsze 90%, drugie 100%)
 10. Nowy wygląd forum

  Też mam takie odczucia. Wydaje mi się, że w widoku na 100% wszystko jest za duże, jest wrażenie przytłoczenia, jakbym przeglądał stronę z aktywnymi ustawieniami dla osób z problemami wzrokowymi (monitor 15,6, rozdz. 1366, przegl. opera). Ze swojej strony proszę o rozważenie poprawienia wyglądu, tak aby końcowy efekt był taki o jakim mówi @apze
 11. Nowy wygląd forum

  wyświetlają się posty ukryte np w nigdy bym się nie spodziewał: Posted May 22 · Hidden by apze, May 23 - No reason given
 12. Nowy wygląd forum

  nie wiem jak Wam, ale mi w rozdzielczości ekranu 1366 strona nie mieści się na szerokość, przez co mam pasek poziomy do przewijania
 13. biznesspace.com

  Z tych wszystkich geoplace ma jakiekolwiek szanse na sprzedaż za max. niskie xxx. Co prawda nie zarejestrowałbym, bo trochę za długo można czekać na klienta. Reszta warta 0.
 14. Dropped - Padł ?

  Nie przychodzą też komunikaty o przebiciu oferty w licytacji, także jak coś chcecie wygrać to trzeba przypilnować.
 15. Mules.pl

  Nadal są to klapki. Nie widzę szans na sensowną sprzedaż.
×