Skocz do zawartości

dezso

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana dezso w Rankingu w dniu 12 Październik 2017

dezso posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

13 Good

O dezso

 • Tytuł
  Nowy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1 228 wyświetleń profilu
 1. światwhisky.pl

  Jak powyższe to autentyk, to dobry jesteś, bo domena zarejestrowana wczoraj. Chociaż nie jestem do końca przekonany, czy wyrażający zainteresowanie są świadomi, że domena to xn--wiatwhisky-37b.pl a nie swiatwhisky.pl
 2. światwhisky.pl

  IDN-y nie przyjęły się na polskim rynku. Chęć posiadania IDN-a to bardziej fanaberia niż realna potrzeba i faktyczny zysk dla korzystającego. Jak dostałeś ofertę na 3k to bierz jak najszybciej, zanim się ktoś rozmyśli, tym bardziej, że na am domena ta wisi z ceną kup teraz 1,5 k. Tak z ciekawości, przez jaką platformę dostałeś ofertę, bo na am i sedo nic nie widać?
 3. Jingjinji.pl

  Strasznie to wygląda, jak przypadkowy ciąg znaków, zbytniej szansy na sprzedaż nie widzę. Poza tym jakie miałoby być zastosowanie praktycznie niewymawialnej domeny? W ogóle czy powstanie tej jednostki administracyjnej wpływać będzie na jakąkolwiek branże w Polsce?
 4. Dropped - Padł ?

  Czy ktoś jeszcze nie otrzymuje bonusu za wyceny domen? Od 19 lipca nie dostaję nic, a wysłałem kilka wycen. Support poza poinformowaniem o przekazaniu problemu do działu technicznego milczy. Może ktoś ma lub miał podobny problem...?
 5. yuotube.fr

  Literówka jak każda inna, bez ruchu nic nie warta, jak ma sensowny ruch, to coś na niej zarobić będzie można. Bez statystyk nikt nie napisze nic innego. Zarabia coś?
 6. Wypłaty środków z AfterMArket

  To ja napiszę w ten sposób: żaden regulamin, przepis czy nawet najbardziej precyzyjna procedura nie zagwarantuje, że element ludzki będzie zgodnie z nią postępował. 100 % automatyzmu wykona maszyna, co w przypadku platformy działającej online oznacza, że muszą istnieć stosowne skrypty. Napisanie w pełni automatycznego systemu jest bardzo kosztowne, a skoro obecni klienci w większości akceptują istniejący system, to zdaję sobie sprawę, że powstanie takiego skryptu nie należy do celów priorytetowych osób decyzyjnych, szczególnie jeżeli zamyka się to im finansowo. @projektor Sprzedałeś domenę, ale dokumenty potwierdzające sprzedaż wystawia aftermarket. Z tego co się orientuję, to fakturę możesz otrzymać od jednej z 3 firm. To samo dotyczy osoby, która od Ciebie kupiła domenę. Bardzo prawdopodobne zatem jest, że faktury za tą samą sprzedaż wystawiają 2 różne firmy, co prawda powiązane, ale jednak każda z nich ma osobny byt prawny, a księgowo wszystko musi się zgadzać. Wymaga to stosownych przeksięgowań itd. Takich sprzedaży dziennie masz setki (sprzedaż za 1 zł na aukcji to też sprzedaż). Dla każdej z takich transakcji może wystąpić sytuacja opisana powyżej. Oznacza to sporą papierologię. Do tego dochodzą Tobie wypłaty. Jak spojrzy się na to w ten sposób, to te 5 dni roboczych nie wydaje się nieuzasadnionym przedłużaniem wypłat.
 7. Dropped - Padł ?

  Właśnie dostałem odpowiedź z supportu. W przypadku mojej domeny temat zakończony, transfer przeszedł, domena widoczna w panelu
 8. Dropped - Padł ?

  Pomijam fakt, że support nie raczy nawet odpowiedzieć. Mi nie przeszedł transfer wczoraj ok 16. Napisałem ticket i ok 23 dostałem odpowiedź, że przekazują do działu technicznego. Od tamtej pory cisza... Mogą sobie naprawiać, ale niech chociaż przedłużą lub umożliwią przedłużenie domen. Nie wyobrażam sobie, żebym później miał jeszcze dopłacać za reaktywację domeny.
 9. Nowy wygląd forum

  Nadal widoczne są posty ukryte, np.:
 10. Jak zagospodarować domeny

  Na temat domeny termometr.pl powiedziano naprawdę dużo w tym wątku: Nie wydaje mi się, żeby uwagi tam poczynione co do potencjalnego zastosowania uległy jakiejś diametralnej zmianie. Co do ceny widzę, że założyłeś nowy wątek, więc tam powinieneś uzyskać aktualne wyceny. Przychylam się też do wcześniejszych opinii o pozbyciu się większości rozszerzeń, zwiększą nakłady, a w moim odczuciu nie przełożą się w wystarczającym stopniu na wzrost ceny przy sprzedaży.
 11. Rejestrator domen oszukuje ?

  Osobiście nie mam pełnej wiedzy co do wszystkich regulaminów i porozumień regulujących relację pomiędzy autorem wątku a rejestratorem. Jeżeli Ty takie posiadasz, to widocznie jest tak jak mówisz.
 12. Rejestrator domen oszukuje ?

  Podany art. miał wskazać, że już na etapie negocjacji można poszukiwać ochrony w przypadku jeżeli doszło do szkody. Nie wypowiedziałem się również żadnym słowem co do właściwości zastosowania podanego art., wskazałem jedynie na możliwości interpretacyjne wskazanego przepisu w kontekście rejestracji domen. Nie udzielam porad nie znając całości stanu faktycznego. Gdybym to robił, to równie dobrze mógłbym oczekiwać od mechanika diagnozy przez telefon. Zasugerowałem jedynie zapoznanie się z treścią ww. artykułu po dość bezpośrednim wyśmianiu koncepcji, której nawet się nie zna. Nie oceniałem kwestii ważności umowy, nie oceniałem również czy jeżeli doszło do zawarcia umowy, to jaka to była umowa.
 13. Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Kupił znany prawnik z zakresu prawa konkurencji, podejrzewam, że dla swojego klienta - właściciela znaku towarowego.
 14. Rejestrator domen oszukuje ?

  Sugeruję zapoznać się z treścią chociażby art. 72 § 2 k.c,. a dopiero w dalszym zakresie wyśmiewaniem. Myślę że średnio ogarnięty prawnik przeprowadzi na tyle zgrabną wykładnię tego przepisu w kontekście rejestracji domeny, żeby koncepcja się broniła.
 15. Rejestrator domen oszukuje ?

  W moim odczuciu tylko postępowanie sądowe (chociaż może uda się coś ugodzić przedsądowo). Sugeruję zebrać wszystkie posiadane dowody, printscreeny z panelu klienta, wydruki maili itd, umowy na wykonanie serwisu i udanie się do radcy prawnego/adwokata. Mam 2 koncepcje, myślę że temat do ugryzienia.
×