Jump to content

kanciabbb

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About kanciabbb

 • Rank
  Nowy
 1. jeśli ktoś chcę wygenerować sobie naprawdę zaje.. keywordy polecam stronę semrush.com
 2. np dzisiaj mialem taki sam ruch praktycznie nawet troche lepszy z tych samych krajów. a zarobiłem 3,5$ czyli, że co ? codziennie musze keywordy zmienic bo stawki sie zmienily?? nie rozumieć tego ;x
 3. Tzn aktualnie zacząłem z tym przygodę i posiadam tylko 3 domeny Ogólnie za dzionek to jest Z wszystkich
 4. kontrowersyjnie.pl jak mysliecie za ile mozna ja puscic na aukcje ?
 5. Jak wygląda waszym zdaniem ranking top5 kategorii na ruch z usa?
 6. Jak waszym zdaniem wygląda top5 kategorii na ruch z USA?
 7. Mam delikatny problem. Ponieważ parkuje na PC i przekierowuje dnsy przez AM Mam kilka literowek powiedzmy mnank pl jest jedną z nich, a więc aby najlepiej zarobić na niej więc ustawiam kategorie w AM później keywords'y, następnie przechodzę do PC jak już doda się moja domena to tam ustawiam keywordsy. I teraz moje pytanie jakie keywordsy najlepiej pasowałyby do tej domeny ?! Ustawilem np. kredyt pożyczkowy, załóż konto już dziś, coś w tym stylu tak ? Oraz dlaczego wczoraj np. wpisalem keywordsy na PC do mojej domeny a dzisiaj wszedłem żeby zobaczyc jak sie prezentuje a tam wgl zupełnie inna tematyka ;x Ostatnie pytanie: Jak sprawdzić skąd płynie ruch ?
 8. 47 przeczytało nikt nie potrafi udzielić odpowiedz ?
 9. Jako, że wiele osób odradzało mi parkowanie na SEDO postanowiłem moje perełki przerzucić do parkingcrew. Chciałbym zapytać bo nie wiem czy dobrze to zrobiłem jak postępować w takich sytuacjach ?! Najpierw ustawiłem DNS'y w panelu AM, następnie przeszedłem do SEDO usunąłem wszystkie domeny które chciałem przenieść i teraz należy czekać ? Jak długo wgl ?
 10. Jeszcze bym prosił o jedną odpowiedź. Dlaczego jak przekierowałem powiedzmy 3 domeny .com na sedo. 2 które przekierowałem na strone sedo już są... A tą którą wcześniej jeszcze nie ma ? ;x Czekam juz 3dni...
 11. Mam parking w Sedo. Dlaczego podczas sprawdzania swojej domeny w celach oczywiście optymalizacji reklam (nie klików) przekierowuje mnie na jakieś inne dziwaczne strony o masakrycznie dziwnych adresach ? A nie jest pokazany mój wybrany layout oraz keywordsy. które wybrałem ? Oraz mam pytanko na dzien dzisiejszy lepiej parkować na sedo czy na parkingcrew ?
×