Skocz do zawartości

Pan_Robótka

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O Pan_Robótka

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

167 wyświetleń profilu
 1. Pan_Robótka

  Proszę o podpowiedź z wybraniem odpowiedniej nazwy domeny

  Szmiko: dziękuję za odpowiedź. Kangur: W żadnym wypadku nie upodabniam się do konkurencji. Mam swoją wizję, ją realizuję i wdrażam. Z moich obserwacji wynika, że firmy posiadają domeny typu "wymyślona jakaś dziwna nazwa - która nic nie znaczy" lub nazwafirmy_kowalstwo (kowalstwo jedni mają po szwedzku a drudzy po angielsku) - niby dobry kierunek ale znów nazwa długa. Skoro uważacie że forma metal-art (spośród wszystkich moich propozycji) będzie najlepsza zamiast niedostępnej metalart to dzięki za podpowiedź.
 2. Pan_Robótka

  Proszę o podpowiedź z wybraniem odpowiedniej nazwy domeny

  Witam wszystkich ponownie, Chciałbym również do tematu gdyż jeszcze nie dokonałem ostatecznego wyboru (a stronę mam już praktycznie gotową) Mam mętlik w głowie ponieważ chcę to zrobić raz a porządnie żeby później nie żałować. Jak już wspomniałem nazwa mojej firmy to METALART i zajmuję się kowalstwem. W poprzednich naszych rozmowach stwierdziliście abym skorzystał z wyboru nazwy domeny jako "słowo kluczowe" Jednak przemyślałem sprawę i chciałbym być jednak kojarzony jako nazwa firmy - chciałbym w domenie nazwę mojej firmy (a pozycjonowaniem na dane słowo kluczowe zamie się pozycjoner) I teraz pytanie do Was jako doświadczonych. Skoro domena z nazwą mojej firmy jest zajęta (jak wspomniałem na początku) to jaka druga opcja jest najodpowiedniejsza ? 1) metal-art.se 2) metalart24.se 3) metalartshop.se 3) emetalart.se 4) metalartpoland.se 5) metalartkowalstwo.se (oczywiście kowalstwo przetłumaczone na j. szwedzki)
 3. Pan_Robótka

  Proszę o podpowiedź z wybraniem odpowiedniej nazwy domeny

  Dziękuję za cenne uwagi.
 4. Pan_Robótka

  Proszę o podpowiedź z wybraniem odpowiedniej nazwy domeny

  Dobrze ujęte Chodzi mi o formę pisowni i rozszerzenie. Ogólnie zajmuje się kowalstwem artystycznym. Małe i średnie projekty. Wyrażenie "kowalstwo artystyczne" po szwedzku jest wolne w domenie .se , ale nie wiem czy użyć w domenie "wyrażenie" czy nazwę firmy.
 5. Witam wszystkich, Jestem polskim przedsiębiorcom który chce spróbować swoich sił w e-handlu poza granicami naszego kraju. Jako pierwszy kierunek wybrałem Szwecję. Chce stworzyć na ten rynek sklep internetowy z domeną .se Dla przykładu niniejszego postu podam fikcyjną nazwę firmy natomiast całą reszta co będę pisał jest prawdą. Nazwa mojej firmy. METALART Niestety domena metalart.se jest zajęta a możliwość odkupienia jest praktycznie niemożliwa jak dla mnie (zainteresowany chce ponad 15.000 euro) Nie stać mnie ... W związku z tym prosiłbym Was o podpowiedź która domena z wolnych (bo takie są) była by dla mnie najlepszym rozwiązaniem 1) metal-art.se 2) metalart24.se 3) metalartshop.se 3) emetalart.se 4) metalartpoland.se 5) metalart.info , metalart.org 6) .... chyba że macie inne propozycje ? Reklama strony będzie głównie bazowała na wyszukiwarce google. Na początek na pewno reklama AdWords. Wiem, że dla AdWords nowa domena nie na znaczenia, ale też chciałbym wybrać nazwę której w przyszłości nie będę chciał zmieniać bo stwierdzę, że jest słaba do zapamiętania (a liczę też w przyszłości jak moja firma się rozreklamuje na pocztę pantoflową wśród Szwedów - więc domena musi też być łatwa do zapamiętania) Z góry Wam dziękuję za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi. Proszę się nie denerwować jeśli wątek jest dla Was "smieszny, banalny" Po prostu chcę poznać Wasza opinię
×