Jump to content

smogwawelski

Użytkownik
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

smogwawelski last won the day on September 18 2018

smogwawelski had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

About smogwawelski

 • Rank
  Dyskutant

Recent Profile Visitors

3621 profile views
 1. Też zastanawiałem się nad jakąś techniczną przyczyną tej sytuacji. Od wprowadzenia zmian zerowa ilość zapytań, nawet tych śmieciowych. Coś odetkało się w ostatnich 2 tygodniach.
 2. Stracilem przez to mozliwosc odnowienia domeny. Dobrze, ze chociaz powiadomienia o jej usunieciu dzialaja jak nalezy..
 3. W nowej wersji brakuje przycisku odznaczającego/zaznaczającego wszystkie dostępne domeny sprawdzane w wyszukiwarce. Przy sprawdzaniu 500 rekordów i otrzymaniu kilkudziesięciu dostępnych domen odznaczenie tych których nie chcemy to żmudna praca. O ile dobrze pamiętam taki przycisk był dostępny w poprzedniej wersji. Byłoby miło. Dzięki
 4. Byłoby dobrze gdyby to właśnie domeny wywoływały takie dyskusje na forum o domenach internetowych. Jesteśmy na DI gdzie ludzie wchodzą żeby tylko wylać na drugiego wiadro pomyj i podbić swoje ego. Żeby nie było całkowitego offtopu cena super ale jak napisał @szmiko nie powala.
 5. Domeny dostępne w AfterMarket.pl. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. DachowkaSolarna.pl AnonsTowarzyski.pl MyjnieCisnieniowe.pl
 6. Jestem podobnego zdania co DD. Podgladnalem ostatnio w narzedziach programisty wersje bez zdjecia i jest duzo lepiej. Moze umozliwicie konfiguracje tego tla (pula zdjec, opcje krycia, kolory) uzytkownikowi?
 7. Opcja zostala usunieta. Ktos juz o tym pisal.
 8. 1. Zmieniły się na pewno. Byłem zmuszony zmieniać swój login bo nie wiedziałem, że będzie widniał jako nazwa kupującego. Sprawę załatwiałem przez support AM. 2. Wchodząc w profil sprzedającego na dole profilu zobaczyć można "ostatnie zdarzenia na giełdzie" dotyczące właśnie tego usera. W tym wszelkie zmiany cen, wystawienie na aukcje itp - moim zdaniem mało korzystna opcja
 9. @zabaco Pewnie juz znalazles ale najszybsza droga to chyba bezposredni link ze strony ofertowej danej domeny. Sekcja informacje o sprzedajacym -> zmien wyglad oferty sprzedazy -> odznaczamy "nie pokazuj odnosnika do profilu"
 10. @mwyczolkowski Mialem ten sam problem. Odezwij sie do supportu. Pomogli przy jednorazowej zmianie :)
 11. Tester koncowek byl bardzo przydatnym gadzetem. Pamietajcie o nim prosze
 12. 3. Dokładnie większość stron ofertowych nie działa pomimo prawidłowo ustawionych dns AM. 4. jw. + Czy nie lepszym rozwiązaniem było ustawianie serwerów DNS w tej samej karcie/oknie? O ile dobrze pamiętam dawny "plusik" obok nazwy domeny rozwijał menu dostępnych operacji dla danej domeny, między innymi zmiany serwerów, przekierowania itp. Teraz zmiana przekierowania to skok na nową podstronę/stronę. To samo tyczy się właściwie wszystkich szybkich operacji na domenach. Opcja z rozsuwanym menu dla każdej z domen była w moim odczuciu dużo lepszym rozwiązaniem od tych pojawiających się znikąd przycisków rzucających na nowe strony. Oszczędność czasu.
 13. Zgadzam się z @joda ignorowanie dat jak i innych niedoskonałości w nazwach domen było mega wygodne. Przywróćcie narzędzia!
 14. Narzędzia wyleciały czy gdzieś się przede mną kryją?
×