Jump to content

2BE.PL

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About 2BE.PL

 • Rank
  Praktyk

Kontakt

 • Strona WWW
  http://2be.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Na Święta obniżamy ceny rejestracji najpopularniejszych adresów. Domeny .EU oraz .PL kosztują teraz tylko 6,90 zł netto. Domeny w niskiej cenie można rejestrować zarówno będąc osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą. Nie obowiązuje limit liczby rejestracji, a każdy klient może skorzystać z bonusów: bezpłatnego konta hostingowego Free kuponu FreshMail umożliwiającego wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców rabatu na program antywirusowy G Data Rejestrując domenę wraz z kontem hostingowym FREE po roku zapłacisz tylko za odnowienie domeny. Za przedłużenie konta hostingowego nie zapłacisz nic. Promocja trwa aż do 6 stycznia 2016 roku. Dodatkowe informacje i regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje.
 2. Aktywując wybrany pakiet hostingowy w 2BE.pl na cały rok zapłacisz aż 90% mniej! To nie wszystko! Do każdego pakietu dodajemy zestaw bonusów, ułatwiających start strony w sieci. Zobacz listę. Pakiet Żółty = 25 zł netto Pakiet Czerwony = 55 zł netto I oczywiście 14-dniowy okres testowy całkowicie za darmo! Szczegóły oferty na naszej stronie internetowej.
 3. Szukasz atrakcyjnej nazwy? Ta promocja jest dla Ciebie! Zdobądź własną domenę .eu i odbierz pakiet bonusów. Płacąc tylko 6,90 zł netto za rejestrację dostajesz: - europejską domenę z niską ceną odnowienia – tylko 49 zł netto - bezpłatne konto hostingowe Free - kupon FreshMail umożliwiający wysyłkę mailingu do 10 000 odbiorców - 3 zdjęcia z serwisu Fotolia - księgowość internetową iFirma przez 3 miesiące za darmo - rabat na program antywirusowy G Data Więcej informacji na stronie PROMOCJI
 4. Na koniec roku przygotowaliśmy kolejną dużą obniżkę cen hostingu. Od dziś do 18 grudnia wszystkie konta można aktywować w solidnie obniżonych cenach: - Pakiet Żółty - 60 GB pojemności, 100 GB transferu miesięcznie, 10 stron www - 25 zł netto - Pakiet Czerwony - 120 GB pojemności, bez limitu transferu i liczby stron www - 55 zł netto Każdy z pakietów można bezpłatnie i bez zobowiązań testować przez 14 dni. Podczas testów konto posiada pełne parametry. Po opłaceniu konta w promocyjnej cenie można skorzystać z pakietu usług dodatkowych dla klientów 2BE.pl: - kupon Google AdWords o wartości 250 zł - reklama AdTaily - zdjęcia z serwisu Fotolia - kupon Freshmail - program antywirusowy G Data w specjalnej cenie - sklep internetowy na platformie iStore za 1 zł Dodatkowe informacje na temat usług dodatkowych są dostępne na tej stronie. Oferta jest ważna tylko do 18 grudnia 2014 r. Zobacz szczegóły oferty »
 5. Obniżyliśmy cenę domen europejskich. Rejestracja domeny .eu kosztuje 6,90 zł netto, a odnowienie 49 zł netto. Bez limitów i ukrytych kosztów. Oferta jest ważna dla osób prywatnych i firm. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z pakietu usług dodatkowych: - bezpłatne konto hostingowe Free - kupon FreshMail - zdjęcia z serwisu Fotolia - sklep internetowy iStore za 1 zł - rabat na program antywirusowy G Data Promocja trwa do odwołania. Regulamin i szczegóły są dostępne na stronie internetowej 2BE.pl. Dowiedz się więcej »
 6. Świętujemy 10. urodziny 2BE.pl! Aktywuj wybrany pakiet hostingowy na okrągły rok, zapłacisz tylko za 2 miesiące. Domeny internetowe dostajesz od nas w prezencie! W urodzinowej promocji możesz skorzystać z dowolnego pakietu hostingowego 2BE.pl, płacąc tylko za 2 miesiące. Pozostałe 10 miesięcy dostajesz od nas w prezencie. To nie wszystko! Do pakietu hostingowego możesz bezpłatnie zarejestrować domeny internetowe. Masz do wyboru domeny .pl, polskie domeny funkcjonalne, domeny regionalne i domeny .eu. Pakiet Żółty + domena = 41 zł netto Pakiet Czerwony + max. 3 domeny = 91 zł netto Każdy pakiet hostingowy możesz testować przez 14 dni bez żadnych opłat i zobowiązań. Więcej informacji na stronie promocji
 7. Przez najbliższe dwa tygodnie pakiety hostingowe w 2BE.pl można aktywować w absurdalnie niskich cenach: - Pakiet Żółty - 60 GB pojemności, 100 GB transferu miesięcznie, 10 stron www - 25 zł netto (30,75 zł brutto) - Pakiet Czerwony - 120 GB pojemności, bez limitu transferu i liczby stron www - 55 zł netto (67,65 zł brutto) Każdy z pakietów można bezpłatnie i bez zobowiązań testować przez 14 dni. Podczas testów konto posiada pełne parametry. Po opłaceniu konta w promocyjnej cenie można skorzystać z pakietu usług dodatkowych dla klientów 2BE.pl: - kupon Google AdWords o wartości 250 zł - program antywirusowy G Data w specjalnej cenie - sklep internetowy na platformie iStore za 1 zł Oferta jest ważna tylko do 14 kwietnia 2014 r. Zobacz szczegóły oferty »
 8. Osoby korzystające z pakietów hostingowych w 2BE.pl mogą już dziś skorzystać z trzech usług dodatkowych: - kuponu Google Adwords o wartości 250 zł - programu antywirusowego G Data w specjalnej cenie - sklepu internetowego na platformie iStore w cenie 1 zł za pierwszy miesiąc W przypadku dwóch ostatnich bonusów nie trzeba być klientem 2BE.pl. Wystarczy złożyć zamówienie przez naszą stronę internetową. Dowiedz się więcej o bonusach w 2BE.pl »
 9. Trochę to trwało, już jest :-) Od kilku dni po wejściu na naszą stronę zobaczycie odświeżoną wersję strony. Co się zmieniło? - Odświeżyliśmy logotyp - Strona ma nowy układ, kolorystykę i nawigację - Witrynę przystosowaliśmy do urządzeń mobilnych - Odpowiedzi na najczęstsze pytania trafiły do działu Pomoc - W ofercie pojawiły się certyfikaty SSL, serwery VPS i dedykowane - Wybór hostingu uprościliśmy do dwóch mocnych kont hostingowych Z okazji startu nowej strony przygotowaliśmy promocję. Nowe konta hostingowe można rejestrować płacąc połowę ceny w pierwszym roku, czyli: - 125 zł netto za pakiet Żółty (60 GB pojemności , 1,2 TB transferu rocznie) - 275 zł netto za Pakiet Czerwony (120 GB pojemności, bez limitu transferu). Przejdź do promocji >> Zobacz nową stronę 2BE.pl >>
 10. Obniżyliśmy cenę domen .eu. Do 23 grudnia rejestracja kosztuje 6,90 zł netto, a odnowienie 49 zł netto (8,49 zł i 60,27 zł brutto). Domenę zarejestrowaną w tym terminie można zgłosić na stronie EURid i wziąć udział w losowaniu jednej z trzech wycieczek do atrakcyjnych miejsc w Europie. Więcej informacji i regulamin można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje.
 11. Obniżyliśmy cenę rejestracji domen europejskich. Na stałe i bez limitów. Rejestracja domeny .eu kosztuje 9,90 zł netto, a odnowienie 49 zł netto. Oferta jest ważna dla osób prywatnych i firm. Dodatkowo każdy klient może aktywować konto hostingowe Free, które pozostaje bezpłatne tak długo, jak długo utrzymuje domenę w 2BE.PL. Więcej szczegółów i parametry konta są dostępne na stronie 2be.pl/free
 12. Coraz więcej polskich serwisów stara się zwalczyć filtr od Google, a kolejna spora grupa właścicieli witryn nie ma nawet świadomości, że ich serwis jest karany przez wyszukiwarkę. Jak w takim razie sprawdzić czy dana strona należy do tego niechlubnego grona? Coraz mniej zleceń, mniej zapytań ze strony www, spadek ruchu na stronie, brak witryny w wyszukiwarce Google to sygnały, że prawdopodobnie na witrynę nałożono filtr. Wychodząc naprzeciw klientom, którzy popadli w niełaskę Google, przygotowaliśmy nową ofertę. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie specjalistów, a także dostępne narzędzia, pomaga właścicielom ukaranych stron www zdiagnozować przyczynę nałożenia kary, odfiltrować szkodliwe linki i przywrócić witrynie naturalne pozycje w wyszukiwarce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty http://wyjdzzfiltra.pl oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania adseo@adseo.pl
 13. Konto Free jest dodatkiem do rejestrowanych domen i ma umożliwić postawienie prostej strony "wizytówki" oraz uruchomienie max 2 skrzynek e-mail. Dlatego nie posiada zbyt wysokich parametrów. Co do uruchamiania normalnych stron, poszerzyliśmy konto o bazę MySQL o pojemności 5 MB, co umożliwia postawienie na nim stron działających na Wordpressie.
 14. Naszą ofertę hostingową poszerzyliśmy o nowe konto hostingowe Free: - Aby aktywować konto wystarczy zarejestrować dowolną domenę w 2BE.PL - Konto Free jest bezpłatne w pierwszym roku i w kolejnych latach korzystania. Wystarczy utrzymywać co najmniej jedną domenę w 2BE.PL, by nie płacić za konto - Oferta jest ważna do odwołania i mogą korzystać z niej osoby prywatne i firmy Więcej informacji na temat konta Free, parametry i regulamin usług można znaleźć na stronie 2be.pl/free.
 15. Do końca tygodnia obniżyliśmy cenę rejestracji i odnowienia domen .PL. Własny adres z polską końcówką kosztuje tylko 6,90 zł netto, a odnowienie po roku 69 zł netto (8,49 zł / 84,9 zł brutto). Do tego, jak zwykle w 2BE.PL: promocja dla firm i osób prywatnych brak limitów - rejestrujesz tyle domen, ile chcesz jasne zasady bez haczyków w regulaminie jedna faktura za odnowienie wszystkich domen, profesjonalny hosting i wybór ponad 200 domen narodowych Promocja trwa tylko do 28 kwietnia. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Promocje.
×