Jump to content

szogun

Użytkownik
 • Content Count

  1647
 • Joined

 • Days Won

  40

szogun last won the day on May 5

szogun had the most liked content!

Community Reputation

582 Excellent

About szogun

 • Rank
  Uzależniony

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

18417 profile views
 1. szogun

  Tanix.pl

  Bazyli ma rację - 0 zł albo w cenie sandałów ze wspomnianego lumpeksu, ciężko dokładnie oszacować Jakiś dziwny twór o którym ja nigdy nie słyszałem, Google też nie oprócz kilku firm, które właśnie mają taką zarejestrowaną nazwę.
 2. Najlepiej jakaś domena brandable, może też być to oczywiście generyk, np. lokator.pl (od keyword) byłaby świetna. Choć to bardziej raczej pod wynajmy. Zobacz jak wyglądają SERP'y dla tej tematyki: obido, morizon, otodom...
 3. Nie. Sama domena wybierzmieszkanie.pl byłaby słaba, a co dopiero wybierzdewelopera.pl. Jeśli musisz bronić swojej domeny to wiedz, że coś jest nie tak...
 4. https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_OpsLo7h7AAJ:https://www.bitmarket.pl/docs.php%3Ffile%3Dprivacy.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl Schemat ten sam. Michał zrobił markę, a ktoś wałka. Powiązanie BM z AM wizerunkowo już zostanie na zawsze.
 5. Dokładnie, to zresztą zmieniło się w samej mentalności użytkowników. Kiedyś myślano, że domena w jakikolwiek sposób wpływa na sukces przedsięwzięcia internetowego, teraz większość zdaje sobie sprawę (i słusznie), że praktycznie nie ma wpływu. Firmy z dużymi budżetami dalej będą kupowały domeny, ale mniejsze przedsiębiorstwa, czy też po prostu mikro firmy będą wolały ulokować kapitał w działania mierzalne i dające rzeczywiste wyniki (np. SEO, kampanie płatne, produkt etc...)
 6. Tak. Zapewne interesuje Cię przekierowanie 301, profil linkowy domeny możesz sprawdzić w Ahrefs, nie sugeruj się tymi wskaźnikami w serwisach do rejestracji domen bo są nierzetelne, a nawet źle pobierane czasem przez API. Szukaj najlepiej domen tematycznych, powiązanych z serwisem na który chcesz ustawić przekierowanie. Na początek nie przesadzaj, stałe monitoruj - takie przekierowanie też w razie czego prosto możesz usunąć w odróżnieniu, np. od linków.
 7. Spam przychodzi na pocztę z zapytań o domeny.
 8. No nieźle... Nie wiedziałem To idzie w takim razie teraz bardziej zrozumieć próbę monetyzacji tej domeny, bardziej jest jednak zastanawiającym faktem - brak zbadania zainteresowania usługą / produktem przez autora. Zmieńcie cenę rejestracji na niższą - posiadając już taka domenę, zróbcie jakiś test SEO vs np. nowo zarejestrowana .plka, może chociaż zapleczowców przyciągnięcie. Choć nie wiem po co w dalszym ciągu mieliby kupować subdomenę, kiedy na rynku wtórnym można przechwycić domenę z historią.
 9. PB może miał na myśli, że domeny z takim potencjałem biznesowym co roku przedłuża się na 40 lat do przodu. Wtedy by pasowało.
 10. Ale wiecie, że to były żarty w poprzednim wątku? Przecież ten pomysł jest nie tyle co nietrafiony, a nawet zabawny. Chociaż tyle
 11. Oczywiście, że lepsze Kempingi.pl w Polsce. Campingi search volume 880, a kempingi 14,800. Poza tym jakakolwiek fonetyczna reklama tej domeny w Polsce to strzał w stopę i przekierowywanie na kempingi.pl.
 12. To dopiero koncepcja. Steve Jobs też zaczynał w garażu.
 13. W końcu! Tyle lat na to czekałem.
 14. Z tego co pamiętam w Premium nie ma możliwości hurtowej zmiany rekordów DNS.
 15. Jak zajmujesz się domenami to narzędzie Google Trends nie powinno być Ci obce. W załączniku odpowiedź
×