Jump to content

szogun

Użytkownik
 • Content Count

  1663
 • Joined

 • Days Won

  42

szogun last won the day on January 4

szogun had the most liked content!

Community Reputation

598 Excellent

About szogun

 • Rank
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

18887 profile views
 1. Nie, nic takiego nie napisałem. Po prostu content, który podlinkowałeś nie jest unikalny, a bazuje ciągle na tym samym artykule. Pisałeś o wywiadach, chciałem poczytać, a zobaczyłem 86 razy powieloną zawartość w różny sposób. Większość odsyła do źródła: https://www.cnbc.com/2019/06/21/self-made-billionaires-the-6-habits-of-massive-wealth-and-success.html Być może reszta serwisów w Wietnamie po prostu zaciąga content z w/w, przez jakiegoś RSS Agregatora, stąd tyle linków. Np. ten content, który podlinkowałeś: https://www.techrum.vn/threads/6-thoi-quen-lam-nen-thanh-cong-cua-21-t-phu-t-than-th-gioi.225284/ Jest 9 razy powielony po spamowskich witrynach: https://www.google.com/search?q="Mỗi+tỷ+phú+tôi+từng+phỏng+vấn+đều"&oq="Mỗi+tỷ+phú+tôi+từng+phỏng+vấn+đều"&aqs=chrome..69i57.640j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 Dla mnie to koniec dyskusji w razie czego bo pewnie i tak odbierasz to jako atak a nie było to moim celem, ale nawet nie próbuje wyjaśniać bo raczej nie ma sensu. Życzę szczerze wszystkiego dobrego i miłego wieczoru :-)
 2. Nie chcę dolewać oliwy do ognia bo z pewnością udzieliłeś wiele wywiadów, ale akurat to co podlinkowałeś to artykuły sponsorowane (żeby nie powiedzieć - preclowe), a treści się powtarzają, są po prostu przeredagowywane lub synonimizowane, ale sens i logika jest taka sama.
 3. Nie ma też co przesadzać w drugą stronę - że domena jest warta kilka par bokserek (średnie xxx). Prawdą jest, że żaden producent bokserek nie wybierze domeny bokserki.pl jako domeny głównej na prowadzenie działalności. To byłby strzał w kolano. To samo tyczy się zakładów dziewiarskich, rzadko który opiera się na wyrobie tylko jednego produktu, a jeśli to nawet nie mają strony bo im nie jest potrzebna. Domena jest warta dla KK ok. 2-5k bo i tak niesie ona wartość dla niego jedynie kolekcjonerską i będzie użyte jako przekierowanie. Dla D2D do 1k. Ewentualnie, jeśli ktoś pokusi się na prowadzenie sklepu, typu rajstopy.pl bo uważa, że dobra domena mu pomoże w rozwinięciu sklepu
 4. Mi się podoba. Za ile chciałbyś odsprzedać?
 5. Jednak odebrałeś personalnie. Niepotrzebnie, ponieważ nie taki był zamiar mojej wypowiedzi. O wycenę bym zapytał, jeśli byłbym zainteresowany. Po co miałbym pytać o wycenę, nie będąc zainteresowany? Byłem wstępnie zainteresowany po Twojej informacji o serwisach - i tyle. Przecież i tak nikt nie kupi serwisów bez ich wcześniejszej weryfikacji, w żaden sposób raczej nie popsułem zainteresowania Twoimi domenami. Odnośnie Twojej wypowiedzi - nagłówek H1 na stronie głównej, czy też kategorii często się nie używa z uwagi na duplikacje. Na przykład, w kategorii finanse, duplikujesz sobie H1, kiedy indeksujesz z paginacją. Nam H1 na stronie głównej jest niepotrzebne, ponieważ nie jest zoptymalizowana pod żaden keyword, a marketing internetowy w H1 mamy na innej podstronie. Jeśli chodzi o wp-login.php, naprawdę nie zależy mi na kilka MB transferu w skali roku, skoro jest nielimitowany, tym bardziej, kiedy bot jest odcinany po trzech nieudanych zapytaniach. Ciężko nazwać mechanizmami elementy, które wprowadza się w kilka sekund. Poproszę o dalszą analizę, chętnie się nauczę czegoś nowego I mówię całkiem poważnie! PS. Możesz też wskazówki optymalizacyjne, które zalecasz od razu wysłać do microsoftu: https://news.microsoft.com/wp-login.php
 6. Źle odbierasz moją wypowiedź - po prostu chciałem pomóc niektórym użytkownikom i zaoszczędzić ich czas jak też w/w napisałem a argumentacji. Domeny ze zdjęcia trzeba wypisać, sprawdzić w narzędziu, sprawdzić artykuły etc - ja już to zrobiłem. Po prostu zainteresowałeś mnie ciekawostką W żaden sposób nie umniejszam wartości domen, ponieważ rynek jest wielki, trudny i bogaty - z pewnością ktoś będzie zainteresowanymi tymi domenami. Dalej tematu nie będę kontynuował o art, optymalizacji, aby nie robić niezamierzonej złej reklamy (przedmiotem tematu nie są serwisy, tylko domeny), czy też dalszego OT.
 7. Nie są. Artykuły są słabej jakości i źle zoptymalizowane, choć na tych treściach więcej i tak nie da się wyciągnąć. I nie piszę to po to, aby wtrącić bezsensownie swoje trzy grosze, tylko jako potencjalny zainteresowany sprawdziłem domenie po domenie i być może komuś zaoszczędzę czas. Nie zarzucam oczywiście Tobie wprowadzania użytkowników w błąd, ponieważ ogłoszenie jest w dziale domen, a nie serwisów - być może taką informacje od kogoś dostałeś i myślisz, że tak jest.
 8. Bez zagospodarowania według mnie 0 zł.
 9. No aż dziwnie, że ani Nazwa.pl ani Home.pl nie lobbuje tego pomysłu. Aż z ciekawości wszedłem na Nazwa.pl, koszt przedłużenia fajnie wygląda w cenniku - 10zł / mc https://nimb.ws/oqe7nG
 10. Mogę wysłać Ci w wolnej chwili. Podaj dane do paczkomatu w prywatnej wiadomości (nr. tel, e-mail i dane paczkomatu). Kiedyś może będzie okazja to piwo postawisz
 11. Pozycjonowanie to zbiór wiedzy z wielu dziedzin, trudno byłoby zawrzeć wszystkie informacje w jednej książce, ale możesz spróbować od SEO Playbook Sławomira Czajkowskiego.
 12. szogun

  pożyczka.pl

  Nie ma się co oszukiwać. Jest to bezużyteczna domena pod względem praktycznym bez nIDN - dla kolekcjonera lub hobbisty. Dobra dla zaplecza (choć historii 0, więc budowa od nowa) lub też case'a (np. czy generyk wzbudza zaufanie wśród użytkowników i tego jak wygląda współczynnik konwersji dla leadów na takiej domenie).
 13. Czyli, co zrobić, aby opcja na domenę sąsiadowi się nie zrealizowała Żart.
 14. Do zobaczenia pod innym nickiem
×