Jump to content

szogun

Użytkownik
 • Content Count

  1640
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

szogun last won the day on April 9

szogun had the most liked content!

Community Reputation

578 Excellent

About szogun

 • Rank
  Uzależniony

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

18190 profile views
 1. To dopiero koncepcja. Steve Jobs też zaczynał w garażu.
 2. W końcu! Tyle lat na to czekałem.
 3. Z tego co pamiętam w Premium nie ma możliwości hurtowej zmiany rekordów DNS.
 4. Jak zajmujesz się domenami to narzędzie Google Trends nie powinno być Ci obce. W załączniku odpowiedź
 5. Biznes Stawki reklamowe w video są o wiele wyższe, a nie żadne "trendy".
 6. Albo Joomla albo dobrze. Jak żyje, nie znam nikogo normalnego kto chciałby rzeźbić w tym CMS - chyba, że w jakieś starej IT firmie. Pomyśl o migracji i popularniejszych, nowszych rozwiązaniach / technologiach to i więcej "normalnych" programistów znajdziesz Odpowiadam bo widziałem, że już szukasz od dłuższego czasu, sorry za OT.
 7. Kurde, ale te URL'e to moglibyście przekierowywać na docelowe adresy... W Google po wpisaniu, np. "Cennik Aftermarket" user trafia na 404... A odkryłem właśnie przypadkowo, chcąc zajrzeć do cennika
 8. Naprawdę to jest nieintuicyjne. Przeważnie po prostu użytkownicy narzekają bo się do czegoś przyzwyczają, ale tutaj mają prawo narzekać bo dla niektórych narzędzie pracy po prostu się zepsuło. Widzę sporo usprawnień i z racji zmiany architektury kodu mnóstwo pracy, ale same doświadczenie, jeśli chodzi o funkcjonalność mam również negatywne. Dla mnie na pierwszy rzut oka to zbyt dużo wyeksponowanych informacji nieprzydatnych i trzeba szukać tych, które faktycznie się używa. Zamówcie jakiś porządny audyt UX i poprawiajcie. Powodzenia.
 9. No to może kolejna bańka na kryptowalutach - zdecentralizowany internet & zdecentralizowane płatności Google najlepiej po prostu jak by usuwało z wyników wyszukiwań strony, które chcą pieniądze za linkowanie to raz dwa się ukróci.
 10. Pewnie Bazyli czeka na konkretną ofertę, w stylu porządnego love story A takie "ochłapy" pieniężne z marszu odrzuca. A tak już koleżeńską radą, może warto @Bazyli ich poinformować: http://lovestory.waw.pl/contacts/ że w posiadaniu poczty biuro@lovestory.pl to nie są.
 11. Masz rację. Wybacz za przeinaczenie. Post już zedytowałem. Miałem na myśli głównie Twoją działalność na YT, która jest prowadzona właśnie w takiej konwencji.
 12. Tak kolego, miliarderzy i milionerzy oglądają filmiki, jak zostać milionerem / miliarderem. Taka grupa docelowa jest łatwa do manipulowania, wystarczy dać marchewkę i będą podążać. Chyba, że myślisz, że bogaci ludzie, chcąc zrozumieć biednych, oglądają na YT filmiki "Dlaczego ludzie są biedni?", w takiej samej konsternacji i zastanowieniu jak "Czy czarne i białe dziury, połączone są tunelem czasoprzestrzennym?".
 13. szogun

  i-robot.pl

  Co Ty, połowa trafficu google idzie do domeny widmo g-oogle.pl
×