Skocz do zawartości

szogun

Użytkownik
 • Zawartość

  1 586
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Zawartość dodana przez szogun

 1. Odrzucone oferty

  A według mnie ten układ jest ok. Tyle, że sama domena mu biznesu raczej nie rozwinie...
 2. Jak wykorzystano Twoją domenę?

  Strona w *png, dawno nie widziana
 3. alpinwork.pl szuka kupca

  No i? Serio nie rozumiem tematu Kolega i próbujesz mu pomóc w sprzedaży? To trzeba było od razu tak pisać
 4. Domena za 1 mln zł

  Na platformę e-commerce, coś ala Shoper nadawałaby się ekstra, a rynek z roku na rok co raz większy.
 5. Jak wypromować portal ogłoszeniowy?

  Możesz zerknąć tutaj: https://contentninja.pl/5-z-50-sposobow-na-zwiekszenie-ruchu-na-twojej-stronie-internetowej/ Dzisiaj wieczorem pojawi się nowy wpis z kolejnymi 5 metodami. Niemniej jednak na Twoim miejscu od razu przeszedłbym do pkt. 4 i od tego zaczął, tj. I niestety, aktualna strona tych standardów nie spełnia.
 6. Witam wszystkich :)

  Czesc
 7. oferta kupna domeny nazwy własnej firmy

  Nikt negocjacji nie zabrania.
 8. pozycjonowanie - gdzie najlepiej?

  W razie czego odradzam z korzystania z firmy wezom.pl Nie polecam I serio, nauczcie się poprawnego link building.
 9. Oferta kupna domeny

  Scam, kupisz "certyfikat" i bye.
 10. Cześć! Realizujemy strony internetowe, zgodnie z najnowszymi wytycznymi, które są miłe dla oka, a zarazem pozwalają na łatwą budowe pozycji strony w sieci. Przykładowe realizacje dostępne pod adresem: http://webenable.pl Dodatkowo, zajmujemy się również reklamą stron WWW w sieci oraz zwiększaniem zasięgu strony w Internetach :> Głównym naszym narzędziem jest content marketing. Strony pod naszą opieką są cały czas doskonalone, lubimy maksymalizować współczynnik konwersji, więcej info pod adresem: https://contentninja.pl/ W razie zainteresowania proszę o kontakt na adres biuro@webenable.pl lub telefoniczny pod nr. +48 579 066 963 (najlepiej w godz. 13 - 16) Wolne terminy od połowy października br. - ale do tego czasu możemy spokojnie porozmawiać o projekcie via e-mail lub też spotkać się gdzieś we Wrocławiu Pozdr!
 11. Cześć wszystkim

  Cześć!
 12. kamiendekoracyjny.pl

  Raczej też bym nie odnawiał, ciężko o kk.
 13. RTBnow

  Rejestracjaponiedziałek o 16:22 Napisano poniedziałek o 16:24
 14. Walka z fake newsami

  Chiny: komentarze w internecie tylko z dowodem tożsamości http://www.bankier.pl/wiadomosc/Chiny-komentarze-w-internecie-tylko-z-dowodem-tozsamosci-3734615.html
 15. Walka z fake newsami

  Mało sprytny zabieg, który oznacza iluzoryczne oddanie więcej swobód obywatelom, a tak naprawdę to jest jej ograniczanie. Dla mnie to jest obecnie badanie opinii społecznych. Warto wziąć pod uwagę, że jest to na razie dokument roboczy, który podlega dyskusji, a nie projekt ustawy. Dla mnie pomysł jest po prostu oderwany od rzeczywistości i wątpię, aby to weszło. 1. Wiadomo kto będzie ustalał i weryfikował czy informacja w komentarzu jest prawdziwa. Wszystkie dane komentującego dodatkowo będą przekazane następnemu podmiotowi. 2. Kto ma odpowiadać za koszta implementacji dodatkowych rozwiązań? Skala przecież serwisów opiniotwórczych jest ogromna, nie wiem w jaki sposób planują to nadzorować. 3. Zakaz blokowania lub usuwania komentarzy pod materiałami będzie prowadzić do wielkiej fali "marketingu szeptanego" oraz możliwości masowego "spamowania" komentarzami z jedynie słusznym przekazem, a wydawca nic nie będzie mógł zrobić.
 16. TheLongDark.pl Serwer-Rust.pl ProPIS.pl

  Pan płaci, Pan wymaga. Pisać argumenty.
 17. Jak SeoHost zarabia na domenach ( ??? )

  No faktycznie, słabo to wygląda. Lepiej zarejestrować w Premium.pl albo Aftermarket.pl
 18. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Pytanie tylko co, jeśli podaż będzie większy niż popyt i minerzy będą spuszczać cegły? Czy wolumen wykopanych coinów będzie kroplą w morzu? Za jakiś czas (kwestia tygodni) opłacalność też się zmieni na niekorzyść BCH.
 19. Nigdy bym się nie spodziewał

  wooopit.com
 20. Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Moim zdaniem bardzo dobra cena, ale dla kupującego. W przypadku klubu to pewnie zwrot inwestycji w ciągu jednego dnia. Nie wyceniajmy nisko dobrych domen bo szkodzimy sami sobie :-)
 21. Widać nawet kogo to multikonto :-)
 22. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  A jaką giełdę polecacie? Wypadłem trochę z obiegu ostatnio, a używałem btc-e (na szczęście nic tam nie przechowywałem na dłuższą metę). Kraken jest ok?
 23. mlotek.pl

  Trafne spostrzeżenie.
 24. mlotek.pl

  Z jednej strony fajna, ale z drugiej strony bardzo ciężka do zagospodarowania. Przeznaczenie tej domeny to oczywiście licytacje, ale żeby wejść na rynek i bić się z monopolistą to trzeba mieć jaja i sporo pieniędzy. Gdyby ktoś wybrał taki kierunek to raczej również występowałby pod własnym brandem, niżeli pod "mlotkiem". Domena w mojej opinii może trafić tylko do małego gracza, który hobbistycznie lub finansowo małym ryzykiem zapragnie mieć serwis.
 25. użytkownik AM

  Napisz do AM, powinni pomóc przekierować wiadomość.
×