Skocz do zawartości

szogun

Użytkownik
 • Zawartość

  1 616
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Zawartość dodana przez szogun

 1. szogun

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  Przydałby się taki sam eksport domen jak w Premium.pl, gdzie można sobie wybrać pola do eksportu.
 2. W takim razie postaw Wordpress'a, dodaj wartościowe treści oraz reklamy. Nie ma żadnego serwisu, który darmowo tworzy unikalne treści oraz cała infrastrukturę i daje jeszcze zarabiać.
 3. szogun

  Handel domenami przed 18?

  Wpisz tam swój numer PESEL. W przypadku cesji domen lub też umów, zeskanujesz legitymację szkolną i będzie ok. Poza tym, temat na forum przewijał już się co najmniej kilka razy, wystarczy poszukać.
 4. Na szczęście dosyć szybko, w innym wypadku spamerzy i osoby trudniące się we wstrzykiwaniu złośliwych kodów mieliby raj.
 5. szogun

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Bazyli, możesz wskazać źródło z 2013/2014 roku, gdzie MF wskazywało sposób rozliczenia kryptowalut, w raz z uwzględnieniem PCC? Rozliczalem się w tamtych latach, dużo szukałem i żadnej wzmianki na ten temat nie było. W zwiazku z ostatnią interpretacja, do tych transakcji można podpiąć dosłownie wszystko, w tym i pieniądze z gier online. Poniższy tweet obrazuje tę sytuację: https://m.imgur.com/zUslZf9 Na szczęście na githubie już hula generator do składania deklaracji, jak napłynie setki milionów deklaracji poniżej 50zl, których nie trzeba rozliczać, ale z których trzeba się wyspowiadać to może ktoś szybciej pójdzie po rozum do głowy. Zresztą, czego ja wymagam jak kilka miesięcy temu w Dallas, premier naszego rządu przyrównał kryptowaluty do Amber Gold i zapowiedział, że trzeba tego zakazać
 6. szogun

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Jak tam, rozliczyliście już swoje PCC? 1% od każdej transakcji na giełdzie? Uśmiech przez czarę goryczy... Niemcy zmniejszają opodatkowanie na BTC, a u nas właśnie zabijają nowy rynek... http://www.nomoretax.eu/bitcoin-tax-haven-germany/
 7. szogun

  Sprawdzenie danych osobowych?

  A orientujesz się może jak wygląda procedura uzyskania danych abonenta w .com, zakładając że dane są ukryte przez Privacy Protect? Tak samo jak w przypadku *pl, można sobie je uzyskać bez problemu, czy jedynie dopiero na wniosek postępowania? To jest ciekawy też temat - bo co, jeśli domena, np. jest angielskim wyrazem i jest ulokowana na zagranicznych serwerach, polskie służby np. mają prawo uzyskać dane? Albo inne? Wiem, że np. właściciel hostingu ma prawo odmówić. Temat jest dosyć ciekawy - dane abonenta w pl można uzyskać sobie od tak... ale w dzisiejszych czasach kiedy każdy ma prywatność gdzieś to chyba już nawet nikogo nie martwi.
 8. szogun

  Błąd dla nowej domeny

  O kurcze, pomysłowi już są
 9. szogun

  Kampania informacyjno-edukacyjna NASK

  Tyle, że domena zwykłemu Kowalskiemu nie jest do niczego potrzebna, więc po co taka akcja na siłę? Nie lepiej ukierunkować działania do grupy docelowej? A ten pomysł z pracą to może by się sprzedał 20 lat temu... Do tego są specjalne serwisy, nikt z HR'ów nie będzie przeglądał blogów... I myślisz, że ten trend technologiczny i socjologiczny jest w stanie odwrócić NASK? Niebezpiecznie to brzmi Mało im podpowiedzi od użytkowników się nazbierało na forum przez lata? Coś próbują robić bo grunt się pali pod nogami i tyle. Po pierwsze to niech obniżą ceny odnowień.
 10. szogun

  Kampania informacyjno-edukacyjna NASK

  No nie wiem, cel jest jeden - zwiększyć liczbę rejestracji na rynku pierwotnym i tyle. Rejestrować byle co i odnawiać.
 11. szogun

  Nigdy bym się nie spodziewał

  Prawie lekcje odrobili - mają bankowo.pl, ale brakuje bancowo.pl.
 12. szogun

  Wordpress - mały problem.

  Znajdź w templatce (to w zależności od szablonu, może to być w loop.php, archive.php, index.php...) the_excerpt(); i usuń lub wykomentuj : //the_excerpt();
 13. szogun

  niu.pl

  No ja też byłem pewien, że nju mobile nowy abonent
 14. szogun

  Sygnaturka (podpis) na di.pl

  Już abstrahując od wszystkiego, co pisałeś wcześniej - znajdź mi użytkowników, którzy wbiją 200-300 merytorycznych postów na forum, aby móc dodać link do sygnaturki W jednym masz racje, że forum kiedyś żyło, ale jeśli to Twoje pierwsze konto, to raczej nie powinieneś pamiętać tych czasów Chyba, że opierasz się na opowieści tutejszych spamerów.
 15. szogun

  5p.pl

  Nie zgadzam się, że jest to jakaś świetna brandable domena bo podobnych można znaleźć na pęczki. Jeśli abonent będzie czekał na takie oferty to prawdopodobnie będzie kwitnąć z nią do emerytury, a później o niej zapomni przez alzheimera. Za XX XXX to można kupić dwuliterową domenę, a jeszcze niedawno świetną. A jak ktoś wierzy w takie pobożne życzenia, to nic innego tylko zrobić deal życia i nakupować bezsensownych domen dwuznakowych, z tego co widzę 9P.PL na AM jest w promocyjnej cenie za 3,5k netto! https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=1311268&newsletter=1 I od kiedy transakcje D2D nie są wyznacznikiem i drogowskazem dla rynku? Rozumiem, że D2D to nic takiego, inwestorzy kupują za grosze, a frajerzy skupują drogo? Bo jak to rozumieć? Dobre kwiatki.
 16. szogun

  [sprzedam] 6 dochodowych stron www, aukcja BCM

  A serwer na właściciela czy na słupa?
 17. szogun

  Witam wszystkich

  Hej
 18. szogun

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Solidny kubeł zimnej wody wylany na ludzi, którzy polecali zakupy na samej górce z prognozami to the moon. Szkoda, że wszystkie alty na tym tracą, ale napewno szybciej odbija niż BTC w razie czego. Ciekawie znowu będzie
 19. szogun

  Eracoin

  Większego wałka to chyba aż ciężko znaleźć: - brak informacji o algorytmie; - brak informacji o ilości dostępnych coinów; - blockchain? jest, chyba nie ma... na pewno brak informacji o nim. Coiny dostaje się za ref-linki... Prosty bot i mamy farmę. Już lepiej zdobywać "wirtualną walutę" w jakimś biliardzie na miniclipie...
 20. szogun

  Bitcoin24.pl

  A jaka jest cena? Bo nie widzę, może być na PW.
 21. szogun

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Popieram Alexisa - jest naprawdę wiele innych kryptowalut, które mają potencjał i wypełniają idee kryptowaluty w odróżnieniu od Ripple, który jest jej zaprzeczeniem. Wystarczy sobie spojrzeć na Liska jak naprawdę fajna kryptowaluta zyskała w tym roku, a jeszcze jak SDK wypuszcza to będzie kosmos, a Ripple? To już lepiej chyba doge kupić albo koreańskiego eth ;))
 22. szogun

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Masakra co się dzieje w sieci - ponad 300k niepotwierdzonych transakcji, transakcje nie widoczne pomimo wysyłek, burdel i chaos. I pomyśleć, że jeden bitcoin w dalszym ciągu kosztuje 13k$. Nic na arbitrażu się aktualnie nie ugra, na BM w nocy spadło do 40k z uwagi na zrealizowane stop lossy, gdzie na BB było ~55k, ale i tak nic z tym człowiek nie zrobi przy obecnym stanie rzeczy. Będzie chciał dokonać arbitrażu to się zapcha. Może jedynie dokupić i liczyć na odbicie.
 23. szogun

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Możesz podobnie wracać do tej wypowiedzi za kolejne 6-7 lat.
 24. szogun

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Ale mam nadzieję, że tamten przypadek Cię nauczył nie trzymania kasy na giełdzie?
×