Skocz do zawartości

RTBnow

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O RTBnow

 • Tytuł
  Nowy
 1. RTBnow

  Cały proceder polega na tym, że wydawca rejestruje się na rtbnow.com. a następnie tworzy swoją stronę w naszym panelu, aby wygenerować kody reklamowe przypisane do danej witryny. W panelu również można w przejrzysty sposób podglądać swoje statystyki i zarobki oraz zlecać wypłaty z uzbieranych dochodów. Współpracę z nami mogą podjąć również osoby które nie mają własnej strony internetowej, ale mogłyby polecić nam swojego znajomego, który chętnie skorzysta ze współpracy z nami, dla takiej osoby za polecenie przysługuje aż 5% dochodów poleconego.
 2. RTBnow

  Dziękujemy za uwagę, przemyślimy opcję wyboru języka na stronie.
 3. RTBnow

  Wymogi: Jedyny wymóg klienta to wrzucenie krótkich kodów reklamowych w skrypcie strony. Korzyści: Szybki i prosty montaż kodów. Zarobki wykorzystujące cały potencjał strony. Dostęp do panelu, w którym można podglądać statystyki i cieszyć z dochodu uzyskanego w modelu CPM, dzięki współpracy z nami.
 4. RTBnow

  Problem został naprawiony, niestety wgrał się zły update, ale problem już nie występuje. Dziękuję za zgłoszenie.
 5. RTBnow

  Witamy serdecznie wszystkich forumowiczów! Przedstawiamy Państwu platformę do monetyzacji ruchu internetowego oraz sieć reklamową w jednym - RTBnow.com. DLA WYDAWCÓW - Kampanie RTB (poprzez używany ad-serwer jesteśmy podłączeni do wszystkich sieci DSP) - Kampanie Google AdExchange - Kampanie bezpośrednie - najwyżej płatne reklamy* - Bannery z reklamami video - Interstitiale i Interstitiale Video - Skyscrapery i wiele innych - Zawsze wyświetlana jest najbardziej opłacalna reklama Można współpracować z nami bez umowy jak i z umową, lecz po podpisaniu umowy zarobki wydawcy rosną o 40% ! * Kampanie bezpośrednie emitujemy tylko klientom, którzy podpiszą z nami umowę na wyłączność. Jesteśmy w stanie emitować reklamy we wszystkich formatach i szablonach emisji. DLA REKLAMODAWCÓW Realizujemy: - Kampanie zasięgowe - Kampanie targetowane Posiadamy wszystkie najpopularniejsze formaty reklamowe! Swoją kampanie możesz wyemitować: - W formie banneru o dowolnym rozmiarze - W formie banneru video o dowolnym rozmiarze - W formie skyscrapera, reklam w tekście, floor ad, Skin ad, interstitial i wiele innych. - Minimalny budżet na kampanie to 5000 PLN. W razie wszelkich pytań zapraszamy do zadawania ich w tym temacie lub wysyłania ich na adres mailowy contact@rtbnow.com Pozdrawiamy
×