Skocz do zawartości

jarek89

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana jarek89 w Rankingu w dniu 10 Październik 2017

jarek89 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3 Neutral

O jarek89

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

189 wyświetleń profilu
 1. jarek89

  SexyKitchen.pl

  Info z FB Food Network: oficjalna nazwa programu to "Sexy kuchnia Magdy Gessler". Tym samym, domena bez wartości.
 2. jarek89

  tanieubezpieczenia.com

  Na ile Ty wyceniasz domenę?
 3. jarek89

  Ubezpiecz.eu

  Możesz prosić. To po prostu analiza ryzyka (tzw. ryzyka politycznego - nabiera znaczenia na świecie), które trzeba wziąć pod uwagę. Rozumiem, że dla Ciebie jest bez znaczenia. Jednak sytuacja jest zmienna i skłonność do euroentuzjazmu w krajach EU zaczyna mocno spadać.
 4. jarek89

  Antyki.org

  Rozszerzenie .org dla działalności sprzedażowej do mnie nie trafia.
 5. jarek89

  tanieubezpieczenia.com

  Nisko. Domena dobra dla agencji lub multiagencji ubezpieczeniowej (only motor insurance). Sektor life insurance nie pokusi się o tę nazwę - tu brand buduje się na jakości i prestiżu, a nie na cenie.
 6. jarek89

  Ubezpiecz.eu

  Jako wieloletni pracownik branży ubezpieczeniowej (niestety, nie sprzedaż) obstawiałbym niskie X.XXX zł. Firma ubezpieczeniowa na pewno nie odkupi tej domeny. One promują sprzedaż pod swoim brandem, na swoich stronach. Do celów makretingowych domena bez wartości. Domena dobra dla agencji lub multiagencji ubezpieczeniowej. Porównywarki ubezpieczeń często korzystają z domen nie związanych frazą z ubezpieczeniami (np. rankomat.pl). Domena .eu kojarzy mi się średnio. To kwestia budowania negatywnego wizerunku Unii i Europy przez polityków.
 7. jarek89

  SexyKitchen.pl

  PS. Na FB Magda Gessler promjuje program jako 'Sexy kuchnia Magdy Gessler'. Nazwa inna.
 8. jarek89

  SexyKitchen.pl

  Jeśli program o tej nazwie wejdzie na antenę, to domena będzie warta więcej niż koszt jej rejestracji. Zgadzam się z przedmówcami, TVN będzie promować program w mediach społecznościowych (FB, YT) i na swojej stronie.
 9. jarek89

  Dopozycz.pl

  Dziwne skojarzenia związane z domeną. Potwierdzam przedmówcę, coś w stylu 'dopomóż' albo 'zbieramy5kanapiwo'.
 10. jarek89

  Seksualny.pl

  Także jeszcze raz, czy słowo "seks" jest polskim wyrazem? Pytam konkretnie i takiej odpowiedzi oczekujemy Zresztą mniejsza o to. Niech rynek zweryfikuje. Nie obstawiam, że to domena warta więcej niż kosz rejestracji. Tak jak napisałem w 1. poście. Ewentualnie dobry adres na sklep erotyczny, ale po stworzeniu i wypromowaniu brandu. Osobiście wolałbym kupić domenę SEX.PL niż seksualny czy sexualny. Mądrala
 11. jarek89

  Seksualny.pl

  Domenatorix Prośba o wskazanie w słowniku JĘZYKA POLSKIEGO pochodzenia słowa "seks". Skoro uważasz, że to wyraz pochodzenia polskiego (czyt. słowiańskiego)
 12. jarek89

  Seksualny.pl

  Pewnie nie znasz takiego słowa, jak "sex", bo niby skąd... niestety, na przekór Tobie istnieje i jest bardzo wysoko wyceniane. Wynika to z silnych konotacji tego wyrazu. Tobie jednak nieznanego. I odpowiadając na Twoje pytanie, to nie jest polski wyraz tylko zaczerpnięty z języka obcego. W marketingu (wiesz co to?) wyraz 'sex' lepiej wygląda niż 'seks'. W każdym razie, możesz pokazać swoją moc 'w gębie' i sprzedać swoją domenę z KS zamiast X. Czekamy na wyniki
 13. jarek89

  domena.biz.pl

  W każdym razie życzę powodzenia
 14. jarek89

  LOTO.pl

  Zapraszam do zapoznania się z definicją znaku '>'. Jak chcesz, to sprzedaj i za 1 bln $.
 15. jarek89

  domena.biz.pl

  W 2009 być może. Teraz? Wątpię, żeby była aktualna. Być może się mylę, ale niech rynek zweryfikuje.
×