Skocz do zawartości

Deacon

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Deacon

 1. oddluzanie.biz

  Raczej nic nie warta.
 2. skarbonka.pl

  I w ogóle czemu "zdzierskiej"? Ktoś Ci ma za darmo dać obsługę giełdy od strony technicznej i całe zaplecze potrzebne do sprzedaży i obrotu domenami ? Co to w ogóle jest za myślenie. Spróbuj dać ogłoszenie w gazecie w takim razie, tam nie płacisz prowizji od sprzedaży, zobaczymy jaki będzie skutek. A domena dobra.
 3. Parkowanie domen , sprzedaz dla laika

  Nie liczyłbym na rady nikogo życzliwego szczerze mówiąc, zwłaszcza jeżeli chodzi o fora związane jakkolwiek z biznesem, ludzie nie chętnie się dzielą swoimi patentami na zarabianie, albo udają, że się dzielą pisząc właśnie na zasadzie "Musisz mieć przemyślany i MAKSYMALNIE zoptymalizowany plan biznesowy", wiadomo, że to jest żadna odpowiedź i dla kogoś takiego jak Ty nic nie oznacza. Jak pokazuje życie do wszystkiego trzeba dojść samemu, po jakimś czasie, jeżeli poświęcisz go wystarczająco dużo, sam do tego dojdziesz, a jak nie to się prawdopodobnie nie nadajesz, ot co. Chętnie bym Ci powiedział coś dokładniejszego ale zwyczajnie nie wiem, nie utrzymuje się z domen, traktuje to jako hobby, nie wiem jak się z tego utrzymywać. Ale odpowiedzi na zasadzie tych powyżej to taka trochę analogia jakbyś zapytał doświadczonego wędkarza jak regularnie łapać duże ryby a on by Ci odpowiedział, że w zasadzie to musisz przemyśleć swoje podejście do wędkowania. No niby wszystko się zgadza ale jak gówno wiedziałeś tak gówno wiesz. Ze swojej strony dodam tylko, że ja domeny mam w AM i Sedo, w większości są z rynku wtórnego i czekają sobie na klienta, nic z nimi nie robię, odpowiadam jedynie na zapytania.
 4. ksiegarnia.online

  O tym to zdecydują klienci, tak sądzę ^^
 5. branze.pl agronawozy.pl odsniezamy24.pl

  Technicznie rzecz biorąc to nie kwadratu tylko sześcianu
 6. branze.pl agronawozy.pl odsniezamy24.pl

  Sądzę, że są to domeny bez wartości.
 7. ksiegarnia.online

  Fajna domena, ale myślę, że bardziej w perspektywie dłuższego czasu zyska na wartości, w miarę popularyzacji nowych końcówek.
 8. telewizja-online.pl

  Szczerze mówiąc nie wiem czy taka idealna. Z tego co się orientuję to "online" jest pozostałością jeszcze po czasach kiedy nie było oczywiste, że coś jest w internecie, dzisiaj niekoniecznie jest to coś pożądanego, niepotrzebnie wydłuża adres, no i ten myślnik też jakoś specjalnie nie pomaga. Ale w sprzedaży domen jest sporo loterii jednak, w sensie jeżeli chodzi o cenę, czasami znajdują się ludzie którzy płacą 3-4 razy więcej za adres który na forum został określony jako niewarty tych pieniędzy. Moim zdaniem niskie XXX na ten moment.
 9. szlifowanie.eu

  Moim zdaniem 0zł.
 10. syd.pl

  Zapraszam do wzięcia udziału w licytacji, cena jest bardzo atrakcyjna a aukcja kończy się jutro o godzinie 20.
 11. syd.pl

  syd.pl Zapraszam do licytacji domeny w AM, cena początkowa 5zł, bez ceny minimalnej.
 12. Case każdego początkującego chyba, pchanie się w IDNy i myślniki za jakiś miesiąc już będziesz wiedział, że szkoda pieniędzy na takie rejestracje.
 13. pożyczki-online.eu

  Obawiam się, że poniżej kosztu rejestracji.
 14. czarnoprochowa.pl

  czarnoprochowa.pl Ktoś z branży byłby w stanie się odnieść do nazwy? Dla rozjaśnienia osobom "spoza", broń czarnoprochowa to w zasadzie jedyna na ten moment legalna broń ładowana amunicją do której nie jest konieczna żadna czynność prawna, jak rejestracja, uzyskanie zezwolenia itp. Jak oceniacie przydatność tego adresu?
 15. telewizjacyfrowa.pl

  Solidna imo, spadła czy postanowili sprzedać ?
 16. darmowerzeczy.pl

  Chociaż przy aktualnym trendzie biedronkowych świeżaków i innych maskotek dawanych "za darmo" to kto wie
 17. Wszystkie sensowne są już u rejestratorów.
 18. czarnoprochowa.pl

  Dzięki.
 19. czarnoprochowa.pl światwhiskey.pl swiatwhiskey.pl Zapraszam do składania ofert do wyżej wymienionych domen. Adresy dobre pod sklep internetowy/portal tematyczny.
 20. Walka z dronem?

  Proszę, wrzucaj na bieżąco update, bo w sumie całkiem zabawne to jest
 21. Walka z dronem?

  Zestrzel wiatrówką.
 22. xalimp.com

  Scam, też dostałem podobną wiadomość swego czasu z propozycją kupna domeny .com.
 23. bronbezpozwolenia.pl

  Oczywiście, że można mieć broń bez pozwolenia, są tylko pewne warunki do spełnienia, natomiast odnoszą się one do samej broni a nie osoby ubiegającej się o nią.
 24. czarnoprochowa.pl

  Zbigniew jakieś propozycje co do ceny ?
 25. czarnoprochowa.pl

  Mam dokładnie takie same przemyślenia co Zbigniew.
×