Skocz do zawartości

Deacon

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Deacon

 1. Telewizja.ie

  No to przecież napisało Ci już jakieś 5 osób, że nic nie jest warta A Ty się dalej awanturujesz próbując udowodnić swoją rację. Pamiętaj, że tutaj nikt nie ma interesu w tym żeby Ci pisać nieprawdę.
 2. Telewizja.ie

  Takich adresów to możesz sobie wypisać i 500 nawet, i nic to dalej nie znaczy. Te domeny w momencie rejestracji były tak samo gówno warte jak Twoja, teraz może być inaczej bo ktoś na nich postawił serwisy/sklepy etc. Jest różnica między wartością domeny po rejestracji a takiej na której ktoś zbudował sobie markę. Xbewawk.com może być warte za 10 lat nawet i 100 milionów jeżeli tylko ktoś wymyśli coś przełomowego i wypromuje, w momencie rejestracji warta będzie równiusieńkie 0 USD, czyli tyle ile Twoja. W ogóle po co pytasz kogokolwiek o zdanie skoro jesteś najmądrzejszy. Sprzedają ją, pochwal się za ile, może posypiemy głowy popiołem i wrócimy do sensownej rozmowy.
 3. Telewizja.ie

  Zawszę jest ten case, że jak powiesz komuś, że jego domena jest mało/nic nie warta to się zaczyna rzucać i przekonywać Cię, że jest inaczej ^^ Po co w ogóle pytać w takim razie o opinię jak i tak się wie lepiej niż wszyscy. Moim zdaniem 0zł.
 4. autoakcesoria.net.pl

  PIĘKNE ale net.pl raczej niewiele warte.
 5. porn-online.pl

  Ma, przynajmniej w kwestii tego czy Ci ktoś o niej powie.
 6. Odrzucone oferty

  Wątpię żeby kiedykolwiek usłyszał wyższą ofertę niż ta.
 7. VRgear.pl

  VRgear.pl Witam, prowadziłem wstępne rozmowy w sprawie sprzedaży tej domeny, jednak potrzebuję pomocy w wycenie.
 8. VRgear.pl

  Przed rejestracją nie sprawdzałem, znalazłem natomiast po Twoim pytaniu https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/trademarks/015828361.
 9. VRgear.pl

  Nikt, nic ?
 10. Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Ja również, dla mnie spadki to zazwyczaj czas zakupów.
 11. Rzym.pl

  Nie wycenia się nie swoich domen.
 12. VRgear.pl

  VRgear.pl Sprzedam.
 13. classyfurniture.co.uk Kompletnie nie wiem jak wygląda rynek domen w UK, chętnie posłucham kogoś mądrzejszego.
 14. trackcurrencies.com currenciestracker.com W stanie, jak sądzę, oszołomienia zarejestrowałem jakiś czas temu. Ktoś się wypowie ?
 15. oddluzanie.biz

  Raczej nic nie warta.
 16. skarbonka.pl

  I w ogóle czemu "zdzierskiej"? Ktoś Ci ma za darmo dać obsługę giełdy od strony technicznej i całe zaplecze potrzebne do sprzedaży i obrotu domenami ? Co to w ogóle jest za myślenie. Spróbuj dać ogłoszenie w gazecie w takim razie, tam nie płacisz prowizji od sprzedaży, zobaczymy jaki będzie skutek. A domena dobra.
 17. Parkowanie domen , sprzedaz dla laika

  Nie liczyłbym na rady nikogo życzliwego szczerze mówiąc, zwłaszcza jeżeli chodzi o fora związane jakkolwiek z biznesem, ludzie nie chętnie się dzielą swoimi patentami na zarabianie, albo udają, że się dzielą pisząc właśnie na zasadzie "Musisz mieć przemyślany i MAKSYMALNIE zoptymalizowany plan biznesowy", wiadomo, że to jest żadna odpowiedź i dla kogoś takiego jak Ty nic nie oznacza. Jak pokazuje życie do wszystkiego trzeba dojść samemu, po jakimś czasie, jeżeli poświęcisz go wystarczająco dużo, sam do tego dojdziesz, a jak nie to się prawdopodobnie nie nadajesz, ot co. Chętnie bym Ci powiedział coś dokładniejszego ale zwyczajnie nie wiem, nie utrzymuje się z domen, traktuje to jako hobby, nie wiem jak się z tego utrzymywać. Ale odpowiedzi na zasadzie tych powyżej to taka trochę analogia jakbyś zapytał doświadczonego wędkarza jak regularnie łapać duże ryby a on by Ci odpowiedział, że w zasadzie to musisz przemyśleć swoje podejście do wędkowania. No niby wszystko się zgadza ale jak gówno wiedziałeś tak gówno wiesz. Ze swojej strony dodam tylko, że ja domeny mam w AM i Sedo, w większości są z rynku wtórnego i czekają sobie na klienta, nic z nimi nie robię, odpowiadam jedynie na zapytania.
 18. ksiegarnia.online

  O tym to zdecydują klienci, tak sądzę ^^
 19. branze.pl agronawozy.pl odsniezamy24.pl

  Technicznie rzecz biorąc to nie kwadratu tylko sześcianu
 20. branze.pl agronawozy.pl odsniezamy24.pl

  Sądzę, że są to domeny bez wartości.
 21. ksiegarnia.online

  Fajna domena, ale myślę, że bardziej w perspektywie dłuższego czasu zyska na wartości, w miarę popularyzacji nowych końcówek.
 22. telewizja-online.pl

  Szczerze mówiąc nie wiem czy taka idealna. Z tego co się orientuję to "online" jest pozostałością jeszcze po czasach kiedy nie było oczywiste, że coś jest w internecie, dzisiaj niekoniecznie jest to coś pożądanego, niepotrzebnie wydłuża adres, no i ten myślnik też jakoś specjalnie nie pomaga. Ale w sprzedaży domen jest sporo loterii jednak, w sensie jeżeli chodzi o cenę, czasami znajdują się ludzie którzy płacą 3-4 razy więcej za adres który na forum został określony jako niewarty tych pieniędzy. Moim zdaniem niskie XXX na ten moment.
 23. szlifowanie.eu

  Moim zdaniem 0zł.
×