Skocz do zawartości

Deacon

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Deacon

 1. Witam, dostałem zapytanie w kwestii zakupu jednej z domen ".com" z podanego wyżej adresu, sam mail był zapytaniem co do możliwości kupna domeny która w sedo ma podaną cenę proponowaną, mail wzbudził moją podejrzliwość ze względu na mało profesjonalnie sformułowane zapytania (osoba ta przedstawiła się jako inwestor z japonii), czy mieliście do czynienia z tym adresem? jest to spam ? Co prawda strona zenlogic.jp istnieje, z tego co zrozumiałem zajmuje się hostingiem, natomiast sama w sobie też nie wygląda na specjalnie profesjonalną.
 2. dns@zenlogicjp.info spam?

  Właśnie tak sądziłem, ze chodzi o scam związany z jakimiś fejkowymi opłatami.
 3. światwhisky.pl

  światwhisky.pl Witam serdecznie, jestem stosunkowo nowy zarówno na forum jak i w branży, zajmuję się tym głównie hobbystycznie od jakiegoś czasu aby podreperować budżet domowy, prosiłbym więc o nie słanie na mnie gromów za niewłaściwie postawione pytania, bądź takie na które się tutaj nie odpowiada Przechodząc do sedna, mam pewien problem z wyceną domen których jestem posiadaczem, aktualnie kilka firm wyraziło zainteresowanie kilkoma z mojego portfolio, za najistotniejszą z ofert uznaję dotyczącą domeny światwhisky.pl. W jaki sposób wyceniacie swoje domeny? Wiem, że jest to temat na który zapewne nie ma odpowiedzi "ta domena warta jest x" natomiast byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź w tej materii gdyż mam poważny problem jak to ugryźć. Czy uważacie, że cena na poziomie 2500 zł jest odpowiednia?
 4. światwhisky.pl

  Wysłałem maila do kilku firm "z branży" czy nie byłyby zainteresowane kupnem, 3 odpowiedziały, że tak.
 5. światwhisky.pl

  3 tysiące to ofertą którą dostałem.
 6. Domena światwhisky.pl

  Dzięki, właśnie zauważyłem, że jest osobny dział od tego.
 7. Witam serdecznie, jestem stosunkowo nowy zarówno na forum jak i w branży, zajmuję się tym głównie hobbystycznie od jakiegoś czasu aby podreperować budżet domowy, prosiłbym więc o nie słanie na mnie gromów za niewłaściwie postawione pytania, bądź takie na które się tutaj nie odpowiada Przechodząc do sedna, mam pewien problem z wyceną domen których jestem posiadaczem, aktualnie kilka firm wyraziło zainteresowanie kilkoma z mojego portfolio, za najistotniejszą z ofert uznaję dotyczącą domeny światwhisky.pl. W jaki sposób wyceniacie swoje domeny? Wiem, że jest to temat na który zapewne nie ma odpowiedzi "ta domena warta jest x" natomiast byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź w tej materii gdyż mam poważny problem jak to ugryźć. Czy uważacie, że cena 4 cyfrowa jest odpowiednia ? Dodam, że są to bardziej 3 tysiące niż 9 Dzięki z góry za pomoc.
×