Skocz do zawartości

Rumen

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Rumen

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

236 wyświetleń profilu
 1. Biznes.info.pl

  Domena Biznes.info.pl trafiła na aukcję. Zakończenie 2018-02-03 20:00:00. https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2248064 Zapraszam serdecznie.
 2. Poligloci.pl

  Poligloci.pl Sprzedam domenę Poligloci.pl Zachęcam do składania ofert, rozważę każdą propozycję. Dodatkowo zapraszam do zapoznania się domenami w moim portfolio. Pozdrawiam
 3. iPhony.pl Perfumetki.pl Biznes.info.pl

  Panowie, czy znajdzie ktoś z Was chwilę i podejmie się wyceny ?
 4. iPhony.pl Perfumetki.pl Biznes.info.pl Drodzy Forumowicze, w ostatnim czasie złapałem powyższe domeny, trafiły już na giełdę, jednakże przydałaby mi się Wasza pomoc w ich wycenie w celu wyznaczenia KT. Moje przemyślenia co do każdej z nich: iPhony.pl - Domena spolszczona, ale wydaje mi się, że w zgrabny i zrozumiały sposób. Generuje ruch w wysokości 200-300 wejść miesięcznie. Perfumetki.pl - Rynek perfumetek jest stosunkowo szeroki, są dostępne stacjonarnie (często wyspy w centrach handlowych) jak i w internecie. Biznes.info.pl - Mimo, że jest to info.pl, domena brzmi jak dla mnie zgrabnie, a słowa biznes i info idą ze sobą w parze. Jakie są Wasz odczucia? Dajcie znać co o nich myślicie i na ile byście ją wycenili. Dzięki wielkie i pozdrawiam
 5. infokancelaria.pl

  Przykro mi, ale nawet jak pod serwis, to moim zdaniem nazwa średnia, a domena o wartości rejestracji.
 6. Perfumetki.pl

  Perfumetki.pl Witam. Domena Perfumetki.pl trafia na sprzedaż. Ostatnimi czasy popularność perfumetek jest imponująca, a świadczy o niej chociażby fakt w ilu sklepach są one oferowane. Zachęcam do składania ofert. Zapraszam również do zapoznania się z moimi pozostałymi domenami, część z nich w opisie.
 7. FotoDron.pl

  No i super. Dzięki Panowie za rzeczowe wyceny.
 8. FotoDron.pl

  Dzięki Szmiko za uzasadnioną opinię, jeżeli ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć to chętnie poczytam
 9. FotoDron.pl

  FotoDron.pl Hey, złapałem domenę FotoDron.pl, widzę pod nią kilka zastosowań ale nie jestem przekonany co do jej wartości, chętnie poznam Waszą opinię na jej temat. Dzięki wielkie i pozdrawiam
 10. iPhony.pl

  iPhony.pl Hey, domena iPhony.pl trafia na sprzedaż. Około 200 bezpośrednich wejść w miesiącu. Zachęcam do składania ofert. Zapraszam również do zapoznania się z moimi pozostałymi domenami, część z nich w podpisie.
 11. PoradyBitcoin.pl

  PoradyBitcoin.pl Rynek kryptowalut rośnie w niesłychanym tempie, a Bitcoin to największa i najpewniejsza z nich. Zachęcam do składania ofert PoradyBitcoin.pl Zapraszam również do zapoznania się z moimi pozostałymi domenami, część z nich w podpisie.
 12. SolidnyKsiegowy.pl

  SolidnyKsiegowy.pl Domena wysokiej klasy, zachęcam do składania ofert przez AM lub di. SolidnyKsiegowy.pl Zapraszam również do zapoznania się z moimi pozostałymi domenami, część z nich w podpisie.
 13. BitcoinKlub.pl

  Aukcja kończy się za 20 godzin (2017-12-13 20:00:00). Zapraszam serdecznie.
 14. CzysteBiura.pl

  CzysteBiura.pl Zachęcam do składania ofert. CzysteBiura.pl Zapraszam również do zapoznania się z moimi pozostałymi domenami, część z nich w podpisie.
×