Jump to content

Rumen

Użytkownik
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Rumen last won the day on May 25

Rumen had the most liked content!

Community Reputation

49 Excellent

About Rumen

Recent Profile Visitors

2526 profile views
 1. Napisz mu to na PW. btw. nie słyszałem nigdy określenia "seryjny przedsiębiorca", bardzo fajne
 2. Ekolider.com.pl Cześć, sprzedam domenę ekolider.com.pl. Zachęcam do składania ofert. Pozdrawiam.
 3. Co się tak na siebie nawzajem rzucacie, mamy dni zadumy, nie jadu. Osobiście zapodałem temat na forum, bo po pierwsze, po raz pierwszy spotkałem się z taką sytuacją i nie rozumiałem o co chodzi, a po drugie poczułem, że odpowiedź ze strony premium ma mnie za zadanie zbyć, bez zbędnego zadawania pytań. Macham na to ręką, ale jestem delikatnie zaskoczony, żeby nie powiedzieć zawiedziony formą i stylem odpowiedzi obsługi premium. I nie mam tu na myśli braku zadośćuczynienia, na którego temat dyskusja niepotrzebnie przeszła, a jedynie braku zachowania podstawowych zasad etyki biznesu przez rejestratora, którego uważałem i mimo to w dalszym ciągu uważam za markę premium. Zasad przy zachowaniu których, nie miałbym poczucia, o którym wspomniałem wyżej. Gdybym wiedział, że zaczniecie się nawzajem opluwać, a PB zapomni, że chcąc nie chcąc jest twarzą (przynajmniej na tym forum) premium to sprawę bym przemilczał. Podsumowując z mojej strony, dzięki PB za wyjaśnienia, dla mnie jako uczestnika aukcji kończą temat.
 4. Rozumiem, błąd ludzka rzecz, może się zdarzyć, aczkolwiek proponowałbym w przypadku takich „wyjątkowych” sytuacji od razu klarować sprawę. Przesłana informacja przedstawiła ją jako rzecz oczywistą i jednocześnie niezrozumiałą.
 5. „Informujemy, że aukcja domeny przeprowadzki.com.pl została zakończona przed czasem przez administratora z jednoczesnym anulowaniem dotychczasowych ofert. Powód zakończenia aukcji przed czasem oraz anulowania dotychczasowych ofert: Domena przeprowadzki.com.pl nie mogła zostać skutecznie przechwycona, ponieważ nie wygasły prawa dotychczasowego abonenta domeny. W związku z tym aukcja zostaje odwołana.” Dzień przed zakończeniem aukcji domeny przechwyconej. To normalne manewry?
 6. Rumen

  FakeTaxi.pl

  Tak btw., samo hasło urosło w internecie do roli „mema” i co jakiś czas można zobaczyć na drodze auto z naklejkami „faketaxi”. Oczywiście nie jeżdżą nimi ekipy filmowe . Mimo to 0.
 7. Nie czepiaj się tytuł tematu jest ogólny, a sam temat luźny i z zamysłu miał się skupiać na prawdziwych ninjach. Nigdy bym się nie spodziewał, że zobaczę taki okaz na billboardzie.
 8. https://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/
 9. Na ostatnie 20 negocjacji z różnymi osobami: 40% (8) - kontroferta wygasła 30% (6) - kontroferta odrzucona 20% (4) - domena opłacona 10% (2) - domena nieopłacona Także podobnie.
 10. VideoStory.pl Cześć, domena VideoStory.pl trafiła na aukcję BCM. Do ceny zakupu należy doliczyć wartość przedłużenia (wygasa za ~miesiąc) https://www.aftermarket.pl/aukcja/2471645/ Zachęcam do składania ofert. Pozdrawiam
 11. Aftermarket pokazał mi je jako "do przechwycenia", stąd moje, jak widać błędne podejrzenia. Sorry Co do samych domen, dla mnie zbyt ogólne - nie widzę w nich wartości.
 12. Zarzadca.nieruchomosci.pl Obsluga.nieruchomosci.pl Cześć, sprzedam dwie domeny z branży nieruchomości, taniej przy zakupie kompletu. Zarzadca.nieruchomosci.pl https://www.aftermarket.pl/domena/zarzadca.nieruchomosci.pl/ Obsluga.nieruchomosci.pl https://www.aftermarket.pl/domena/obsluga.nieruchomosci.pl/ Pozdrawiam
 13. Jeżeli się mylę to przepraszam, ale wydaje mi się, że nie są to Twoje domeny.
×