Skocz do zawartości

Adbos

Użytkownik
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Adbos

 • Tytuł
  Nowy
 1. biotargowisko.pl biotargowiska.pl ekotargowisko.pl ekotargowiska.pl Zapraszam do składania ofert. Jeśli ktoś będzie zainteresowany pakietem lub w innej kombinacji, wystawię wedle życzeń. Pozdrawiam
 2. wearabletech.eu

  Raczej zrozumiałem ale nie zgadzam się z Twoim podejściem. Co raz więcej z nas (Polacy) mówi i całkiem nieźle rozumie angielski. Szczególni młodsze pokolenia a tym bardziej wyrazy powstałe w niedalekiej przeszłości, dotyczące Internetu i technologii. "Drugoligowe" rozszerzenia mają swoich klientów, co rynek już nie raz pokazał. Jeśli jesteś zdania, że domena niema wartości, po prostu to napisz. W każdym razie, dzięki za opinię. .
 3. wearabletech.eu

  Słabo u Ciebie z angielskim, co? Nie chciało się googlać? Pomogę, proszę: https://en.wikipedia.org/wiki/Wearable_technology
 4. wearabletech.eu

  wearabletech.eu Co sądzicie o tej domenie?
 5. nomeat.pl organic.waw.pl wegetariana.pl Co sądzicie o tych domenach? Mają jakąś wartość czy znowu pudło?
 6. oddluzanie.biz

  Dzięki za wypowiedź Deacon. Ktoś jeszcze?
 7. oddluzanie.biz

  oddluzanie.biz Witam, prośba o opinie szanownego grona domainerów. Co myślicie o tej domenie?
 8. branze.pl agronawozy.pl odsniezamy24.pl

  Dzięki za wypowiedzi. Ok, za błędy się płaci. Ważne, żeby wyciągać wnioski... Czy jest ktoś, kto mógłby się wypowiedzieć na temat branze.pl i agronawozy.pl?
 9. branze.pl agronawozy.pl odsniezamy24.pl

  Zarejestrowałem już domenę odsniezamy24.pl. Dodatkowo, zarejestrowałem też odsniezamy24.com.pl, odśnieżamy24.pl i odśnieżamy24.com.pl. Bardzo proszę o ewentualne opinie na temat wartości przedstawionych domen.
 10. branze.pl agronawozy.pl odsniezamy24.pl

  Dzięki za odpowiedź, chociaż post na nią nie zasługuje. Sorry za niezgodność z regulaminem. Poprawię się, obiecuję.
 11. branze.pl agronawozy.pl odsniezamy24.pl Witam szanowne grono domainerów. Jestem nowy w biznesie i na di.pl. Zapewne popełnię mnóstwo błędów, zanim mi cokolwiek wyjdzie ale liczę, że di.pl i członkowie, pomogą uniknąć tych najbardziej oczywistych. Będę bardzo wdzięczny za Wasze szanowne opinie odnośnie wymienionych domen. branze.pl z aukcji przechwyconych agronawozy.pl przechwycona odsniezamy24.pl z palca - jeszcze w kolejce do rejestracji Z góry dziękuję za każdy komentarz i serdecznie pozdrawiam!
×