Skocz do zawartości

SentalPL

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SentalPL

 1. Witam serdecznie. Posiadam kilka domen na Aftermarket.pl, postanowiłem dodać je również na Premium. Poza wpisaniem domeny w tym drugim trzeba dodać w AM wpis DNS typu CNAME z unikalnym kodem swojego konta. Zrobiłem to, jednak w Premium ciągle widnieje status "Brak wymaganego rekordu CNAME premiumMTM****x dla domeny". Dla pewności próbowałem różnych kombinacji, jednak obecnie jest na 99% poprawnie. W chwili pisania tego posta od dodania wpisu DNS minęło jakieś 12 godzin, jeśli rekord się zaktualizuje i będzie ok zamknę temat. Czy ktoś wie z doświadczenia w czym jest problem? Z góry dziękuję. Dla zasady zamazałem, co niepotrzebne Ustawienia na AM: Komunikat na Premium:
 2. SentalPL

  inwestycjepremium.pl

  Nie.
 3. SentalPL

  inwestycjepremium.pl

  Do widzenia, "media markt" też nikt by kiedyś nie wpisał szukając elektroniki
 4. SentalPL

  inwestycjepremium.pl

  A czy ktoś tak musi to nazywać? Wiadomo, że żaden inwestor nie będzie szukał hasła "inwestycje premium", ale strona z takim hasłem już go znajdzie.
 5. SentalPL

  inwestycjepremium.pl

  W moim odczuciu słowo "premium" nadaje charakter inwestycji większych finansowo, z poważniejszymi kontrahentami i decyzjami. Zauważmy, że domena ta ma inny wydźwięk niż np. bezpieczneinwestycje.pl, szybkainwestycja.pl czy zainwestuj.pl. Kieruje ona bardziej do doświadczonych inwestorów z dużym kapitałem niż do osób dopiero chcących zacząć zarabiać na wydawaniu. Moim zdaniem domena ma sens i widzę w niej niezłe medium pomiędzy biznesmenami a inwestorami.
 6. SentalPL

  inwestycjepremium.pl

  Mi się podoba, w wizji mam portal dla inwestorów (wow). Adres ładny, wymowny, słowo "premium" przyciąga i pasuje jak ulał Szacowanej wartości nie podam, bo się nie znam, ja bym dał sporo, ale sporo nie mam
 7. SentalPL

  zanikający ruch na Aftermarket

  Jeśli mówisz o moim poście to podbijam, napisałem w tej sprawie do Aftermarket, ale wciąż nie doczekałem się odpowiedzi. Chyba muszę ich zmobilizować, ktoś z doświadczenia wie czy mini-spam zadziała?
 8. SentalPL

  "Brak wymaganego rekordu CNAME premium" - problem

  Domeny kierują na parking... To się wyklucza?
 9. SentalPL

  audiolisten.pl

  audiolisten.pl Przeznaczeniem domeny może być witryna z audiobookami lub jakikolwiek serwis z bazą dźwięków do (nie)komercyjnego zastosowania. Cena do ustalenia. Pozdrawiam. Domena na Aftermarket.pl
 10. SentalPL

  findlove.pl

  Przeznaczenie wiadome. Portal randkowy lub coś podobnego. Cena do uzgodnienia. Pozdrawiam. Domena na Aftermarket.pl
 11. Ja 'z palca' znalazłem mynewsletter.pl ekonomiczni.pl carstereo.pl findlove.pl Myslę że całkiem dobre Choć cenę wstępną wciąż ciężko mi ustalić
 12. SentalPL

  mynewsletter.pl dubbing.eu

  Podbijam.
 13. mynewsletter.pl dubbing.eu Witam, na ile wyceniacie powyższe domeny? Moim skromnym zdaniem potencjał duży szczególnie przy dubbing.eu, jakie są Wasze odczucia?
 14. SentalPL

  Nietrafione wyceny

  Witam. Zapewne każdy z tu obecnych w swojej karierze minimum raz poddawał swoją domenę wycenie czy to na forum czy za pośrednictwem płatnej usługi Aftermarket.pl. Gdy nadszedł już wielki dzień tychże domen, jaka była ich cena finalna w stosunku do przewidywanej? Mam na myśli różnice większe niż kilkadziesiąt złotych. Prosiłbym o nazwę domeny, średnią ceny sugerowanej i faktyczny zysk ze sprzedaży. P.S.: Jak płatna wycena ima się do 'publicznej'?
 15. SentalPL

  Nietrafione wyceny

  I to jest chyba cała kwintesencja tego rynku Ile napiszesz, tyle Ci dadzą. Siła sugestii.
 16. SentalPL

  Nietrafione wyceny

  Ups, sorki Właśnie o takie przykłady mi chodzi, proszę o zwiększoną aktywność, myślę, że sporo takich przypadków dookoła.
 17. SentalPL

  telefondomowy.pl

  Czasy się zmieniają, ale na telefony firmowe dalej może być wzięcie Czy to usługi czy telefony bezpośrednio, przekierowywanie połączeń.. Myślę, że potencjał ma, ale na temat ceny musi się ktoś inny wypowiedzieć
 18. SentalPL

  atrakcje-imprezowe.pl

  Dziękuję za wyceny, w takim razie chyba przetrzymam. Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć?
 19. SentalPL

  atrakcje-imprezowe.pl

  atrakcje-imprezowe.pl Cześć i czołem, proszę o wycenę tej domeny. Wiem, że tysięcy się z tego nie zrobi, ale można liczyć na okolice 800-900zł? Pozdrawiam
 20. SentalPL

  EraGier.pl, pierwsza oferta

  W piątek koniec aukcji! Zapraszam do namysłu i licytacji
 21. EraGier.pl Domena bardzo dobra dla strony z grami przeglądarkowymi lub recenzjami, wachlarz zastosowań jest bardzo szeroki, również gry planszowe i karciane zdobywające ostatnimi czasy co raz większą popularność. Koniec aukcji 23 lutego! Pozdrawiam.
 22. SentalPL

  Po jakim czasie na aukcje?

  Ktoś jeszcze się wypowie? Jaką zwykle stosujecie technikę sprzedaży? Ile czasu musi minąć, żebyście zmienili cenę / metodę? Cena wyjściowa i oczekiwanie na klienta Oczekiwanie na klienta i propozycję ceny Wystawienie na aukcji z ceną minimalną Wystawienie na aukcji od 0zł Proszę o opinię co do każdej z nich P.S.: Ile najdłużej trzymaliście domenę nim znalazła kupca?
 23. SentalPL

  EraGier.pl

  EraGier.pl Witam! Co sądzicie o tej domenie? Badam rynek, domena wylądowała na aukcji od 1 zł (koniec 23 lutego 2018), chcę zobaczyć za ile się sprzeda, ale wszyscy dobrze wiemy, że nie zawsze kwota ta jest równa faktycznej wartości. Domena moim zdaniem zarobkowa, śmiało można postawić na niej witrynę z grami www, sklep czy 'drugi CD-Projekt', w dodatku jest całkiem zgrabna, krótka. Ile bylibyście w stanie dać za taką domenę? Pozdrawiam.
 24. Witam. Sprzedam dwie domeny w cenie wejściowej 5000 zł. Ekonomiczni.pl Domena idealna dla portalu o tematyce finansowo-ekonomicznej. Nazwa jest zachęcająca i wzbudza zaufanie. CarStereo.pl Domena idealna dla sklepu z nagłośnieniem, radioodtwarzaczami i inną elektroniką samochodową. Nazwa łatwa do zapamiętania i odtworzenia nawet dla osób starszych. Pozdrawiam.
 25. SentalPL

  Witam wszystkich

  Witam serdecznie kolegów i koleżanki po fachu, ja jestem nowy. Z doświadczenia jestem programistą stron internetowych, tematyka inwestycji i grania na giełdzie co jakiś czas wraca do mnie jak bumerang, ale domeny internetowe to jest to w co zdecydowałem się pójść, głównie przez bliźniacze zainteresowania. To forum traktować będę jako stałe źródło newsów i cennych informacji, a także mam nadzieję jako pomoc, gdy będzie ona potrzebna Podobno na rynku pierwotnym już nie ma czego szukać, ja mimo minimalnego doświadczenia sądzę, że jest jeszcze wiele nieodkrytych kombinacji słów, po prostu mamy ich (jak i języków) za dużo, by było to możliwe, szczególnie w połączeniu ze zmiennymi trendami i nieprzewidywalnymi wydarzeniami. Może jestem w błędzie, najwyżej stracę. W giełdę powoli się wprowadzam, najwięcej oczywiście nauczę się w praktyce, jeśli macie jakieś rady na start, których się nie doczytam to chętnie je przyjmę, z podziękowaniem Pozdrawiam, SentalPL
×