Skocz do zawartości

krissiak

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O krissiak

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. krissiak

  Trzewia.pl

  Trzewia.pl szwankuje.pl, terraformowanie.pl, termotynk.pl, termotynkowanie.pl dobre nazwy domen, będzie coś z tego? Ps. to mój pierwszy post w tym dziale.
 2. krissiak

  Domeny, których nie będę opłacał.

  Wobec tego, że ma określać usługę, branżę: Szwankuje.pl była wolna - dobra domena pod jakiś warsztat mechaniczny?? Ile może być warta?
 3. krissiak

  Domeny, których nie będę opłacał.

  No np. ja pomyślałem o sklepie zielarskim pod domeną dysfunkcja.pl. Pierwowzor.pl to np. jakieś projekty domów. Co to znaczy brandable i generyczne? Wyjaśnij co się pod tymi słowami kryje?
 4. krissiak

  Domeny, których nie będę opłacał.

  Domeny które są w tym wątku wymienione są w jakiś sposób wybrakowane? Wymyśliłem dysfunkcja.pl i pierwowzor.pl ale widzę że zostały już wymienione kiedyś. Ciekawe dlaczego nikt się na nie nie połakomił?
 5. krissiak

  Wolne które znalazłem

  kontraktowac.pl zakontraktowac.pl kontyngenty.pl wyrzutek.pl dezercja.pl pomocpanstwa.pl pomocpanstwowa.pl ingerencja.pl podpubliczke.pl pstrokaty.pl
 6. krissiak

  RzeczownikPrzymiotnik.pl czy PrzymiotnikRzeczownik.pl?

  Czy rejestracja takich zbitek słów ma sens czy liczą się tylko nazwy typu: ogloszenia.pl, zakupy.pl etc? Te drugie można nawet na oślep wpisywać nie widząc nigdy tego adresu na oczy i coś zawsze wyskoczy a z rzeczownikami złożonymi jest już gorzej.
×