Jump to content

krissiak

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

krissiak last won the day on June 10 2019

krissiak had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About krissiak

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vegeigloo.pl dobra domena pod sklep z mrożonkami i wegańskim jedzeniem?
 2. Miałem plan aby nie płacić kilkuset złotych za odnowienie serwera i domeny w home.pl, poczekać miesiąc i ponownie zarejestrować za groszę domene a tu jakiś cham założył opcje pierwokupu na moją domene i jest zajęta.
 3. Co za słony? Ogórek za słony? 0 złotych.
 4. Słowo "cyber" chyba wyszło ze słownika pojęć informatycznych już dawno temu. To jest jakiś archaizm.
 5. Ej ja to wymyśliłem Stos fot czyli oznacza to według mojego pomysłu mnóstwo tego co otrzymujemy od fotografa wynajętego na ślub, wesele itp.
 6. STOSFOT.PL przedmiotycodojoty.pl lkwpkw.pl poziompion.pl
 7. Solidmarket.pl co o tej nazwie myślicie?
 8. beautyhub.pl niepublicznyzoz.pl fizjokosmetyka.pl czy są coś warte te domeny?
 9. 0 złotych 0 groszy i chyba miało być high tech journal
 10. Trzewia.pl szwankuje.pl, terraformowanie.pl, termotynk.pl, termotynkowanie.pl dobre nazwy domen, będzie coś z tego? Ps. to mój pierwszy post w tym dziale.
 11. Wobec tego, że ma określać usługę, branżę: Szwankuje.pl była wolna - dobra domena pod jakiś warsztat mechaniczny?? Ile może być warta?
 12. No np. ja pomyślałem o sklepie zielarskim pod domeną dysfunkcja.pl. Pierwowzor.pl to np. jakieś projekty domów. Co to znaczy brandable i generyczne? Wyjaśnij co się pod tymi słowami kryje?
 13. Domeny które są w tym wątku wymienione są w jakiś sposób wybrakowane? Wymyśliłem dysfunkcja.pl i pierwowzor.pl ale widzę że zostały już wymienione kiedyś. Ciekawe dlaczego nikt się na nie nie połakomił?
 14. kontraktowac.pl zakontraktowac.pl kontyngenty.pl wyrzutek.pl dezercja.pl pomocpanstwa.pl pomocpanstwowa.pl ingerencja.pl podpubliczke.pl pstrokaty.pl
 15. Czy rejestracja takich zbitek słów ma sens czy liczą się tylko nazwy typu: ogloszenia.pl, zakupy.pl etc? Te drugie można nawet na oślep wpisywać nie widząc nigdy tego adresu na oczy i coś zawsze wyskoczy a z rzeczownikami złożonymi jest już gorzej.
×