Jump to content

Option

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Option last won the day on March 30 2018

Option had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

About Option

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zaraz PB będzie żadał abyś wymazał jego dane z tego posta zanim się to zaindeksuje
 2. Jeszcze Wam do tej dyskusji brakuje tylko Lateralusa... P.S. Jakie to mamy szczęście, że obecny milioner/miliarder z pretendującym milionerem zaszczycili forum dla upadłych domen .pl
 3. Usługa cesji domeny 1/12, usługa cesji domeny 2/12 moim zdaniem tak byłoby lepiej, bo 12/12 kończyłaby całość.
 4. Sorry, ale jedyne co można poprawić to sam adres "pl.dev" wg. mnie nie będzie chętnych na takiego potworka.
 5. Zgadzam się z powyższym. Chociaż, jeśli nakład finansowy na to był stosunkowo niewielki to przy tych cenach wystarczyłoby powiedzmy 500 klientów (choć bardzo wątpię w taką ilość) żeby finansowo się to opłacało.
 6. Też by mnie interesowało ile mniej więcej kosztował taki system do rejestracji subdomen i czy ktoś udostępnia taką platformę.
 7. I jaki sukces odniosło .co.pl? .co.pl i tak lepiej wygląda niż .pl.dev z ciekawości to można wejść na dsdsofsfsvdnfsf.pl, co nie zmienia faktu, że domena gówniana. Przy dobrym nawijaniu makaronu na uszy może jakaś niemota się da namówić na zakup.
 8. Życzę Wam dobrze... ale 130 zł za rejestracje i odnowienie... przecież to nie ma żadnych szans. Może jakby to było po 5 zł to ktoś by się skusił, choć i tak wątpię.
 9. Może masz ceny zaporowe i warto jest mocno zweryfikować w oparciu o dane jakimi dysponujesz...
 10. A to są pełne dane sprzedażowe...? Czy tylko jakiś wycinek?
 11. To że u Ciebie tak jest to nie znaczy, że tak jest u każdego... a jeśli patrzysz tylko na ujawnione transakcje to powodzenia.
 12. A ja znam ludzi, którzy zapłaciliby dużo nawet bardzo dużo gdyby dało się odkupić daną domenę.
 13. Dajesz jeden przykład... i na tym przykładzie dorabiasz ideologie. Tak samo w 2008 roku były domeny po 300 zł do kupienia a w poprzednim sprzedawały się za xxxxx zł
 14. Nic mi się nie pomyliło, pytania dotyczą domen w kwestii, o której napisał Lateralus. Chciałem zapytać czy w związku z tym, że domena jest usługą to tak samo jak w przypadku przykładu z hydraulikiem (zamawianie i świadczenie tej samej usługi) można przełożyć w temacie domen. Czy zakup usługi (domeny) i sprzedaż usługi (domeny) jest ze sobą powiązana czy możemy to traktować jako dwie nie związane ze sobą usługi. Patrząc na nie przez pryzmat podatkowy.
 15. I jeszcze jedno pytanie. Jeśli kupiłem od kogoś jakąś usługę i potem wykonuję taką samą usługę, na rzecz innej osoby, pobieram wynagrodzenie. To w jakiś sposób te dwie usługi da się porównać pod względem podatkowym? W przypadku pośrednictwa usług taka zależność już jest zlecam usługę hydraulikowi i fliziarzowi a kasuję klienta za aranżację łazienki.
×