Jump to content

syn3rgy

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About syn3rgy

 • Rank
  Nowy
 1. Nawet w przypadku gdy firma jest wykreślona z KRS a postępowanie upadłościowe/likwidacyjne zakończone? Spółka została wykreślona z KRS - 2016-12-14
 2. netleaders.pl skyoffice.pl airoffice.pl Witam, czy te domeny są coś warte? Jakoś tak mi wpadły te domeny i nie wiem czy je wystawić na sprzedaż. Najwięcej kontrowersji budzi domena netleaders.pl bo jest poniekąd nazwą związana z głośną aferą związaną z CL Singapure Pte. Ltd. czyli twórcami piramidy finansowej DasCoin.
 3. Witam, Szukam już dłuższy czas informacji na temat znaków towarowych. Otóż, moja firma jest w posiadaniu domen które kiedyś należały do dużej firmy działającej w branży elektronicznej. Spółka ogłosiła upadłość i postępowanie upadłościowe jest zakończone i firmę wykreślono z KRS. Syndyk przed wykreśleniem firmy próbował sprzedać znak towarowy za bagatela 305 000 zł i oczywiście nie udało mu się to z tego co udało mi się ustalić. Jako że moja firma działa w identycznej branży co ta upadła chcieliśmy wykorzystać te domeny do identycznej działalności, na stronie https://grab.uprp.plpo sprawdzeniu znaku nadal tam figuruje ta upadła spółka. Ochrona znaku wygasa 21.12.2019 i we spisie który tam jest dokonany nadal jest tamta firma. Teraz moje pytania: - czy ochrona znaku przestaje obowiązywać wraz z upadłością spółki i w mojej działalności mogę używać domen które wskazują na markę należącą do tamtej firmy? (znak nie został sprzedany) Szukałem odpowiedzi na ten temat w internecie ale nie mogę trafić na informację.
×