Jump to content

FireAds

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About FireAds

 • Rank
  Nowy
 1. To właśnie to na co czekaliście! Większe limity w konkursowych kampaniach SOI! Kampanie cieszą się dużą popularnością z racji modelu płatności, wystarczy podanie adresu e-mail, aby lead został zaliczony. Od teraz globalny limit dzienny ilości leadów nie powinien nikomu przeszkadzać Linki do kampanii: Rossmann: KLIK CCC: KLIK Iphone XS: KLIK Tesco: KLIK Przy składaniu wniosku o dostęp do kampanii prosimy zamieścić informację o tym czy możesz trafić do grupy docelowej w wieku 25lat+. Taka informacja będzie brana pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosków.
 2. Nowy butik dla kobiet AlePiekna.pl z najwyższą stawką CPS w sieci - 21% dla Wydawców - do promocji wyłącznie w FireAds! Najlepsi wydawcy otrzymują kody rabatowe, które w znacznym stopniu ułatwiają promocję! Oferta sklepu jest stale aktualizowana. Stawka CPS: 21% Link do kampanii: KLIK
 3. Lottery Heroes - czyli najlepsze loterie w jednym miejscu! Serwis oferuje wzięcie udziału w różnych loteriach, po wpłacie minimalnego depozytu przez klienta o wartości $12 otrzymujemy wynagrodzenie. Stawka CPS: 100-150 PLN Kampania ta jest przeznaczona do promocji w następujących krajach: Polska. Austria, Australia, Szwajcaria, Czechy, Niemcy, Finlandia, Nowa Zelandia, Szwecja, Republika Południowej Afryki. Link do kampanii: KLIK Zapraszamy do promocji! 
 4. Zapraszamy do promocji nowych kampanii z suplementami! Stawka CPS w każdej podanej poniżej kampanii to 25%, użytkownicy dzięki remarketingowi reklamodawcy są skutecznie zachęcani do powiększania koszyka, co w połączeniu z ciasteczkami, które są aktywne przez 90 dni pozwala na zdobywanie potężnych multi-leadów! Penigun Link do kampanii: KLIK Podgląd strony: KLIK Viagmax Link do kampanii: KLIK Podgląd strony: KLIK Viagmen Link do kampanii: KLIK Podgląd strony: KLIK Stimaxin Link do kampanii: KLIK Podgląd strony: KLIK Stormcum Link do kampanii: KLIK Podgląd strony: KLIK Kampanie do promocji w Polsce, wkrótce nowe kraje o czym na pewno Was poinformujemy! Dodatkowo przechodząc do kampanii w FireAds, na dole strony znajdziecie wiele kreacji reklamowych!
 5. Drodzy wydawcy! Z przyjemnością informujemy, że od teraz do niedzieli (02.06.2019 godzina 23:59:59) możecie korzystać ze zwiększonych stawek we wszystkich kampaniach dostępnych w FireAds! Wykorzystajcie ten czas dobrze! Życzymy wysokich zarobków!
 6. BetWinner to jeden z najlepiej rozbudowanych serwisów bukmacherskich. Zarabiaj ponad 270 PLN za każdego aktywnego gracza po wpłacie depozytu $15 lub więcej! Kampania ta jest przeznaczona do promocji w następujących krajach: Austria, Niemcy. Link do kampanii: KLIK Zapraszamy do promocji!
 7. Najdynamiczniej rozwijająca się platforma VOD już w FireAds. Zarabiaj na promowaniu filmów! Odwiedzający w ciągu 3 dni od rejestracji może zakupić pierwszy film ze zniżką 50%! Stawka CPS: 30,05 PLN Podgląd kampanii: KLIK Link do kampanii: KLIK
 8. Witaj FlashT, Nowa wersja strony głównej została wdrożona stosunkowo niedawno i nie wszystko na niej jest gotowe.
 9. Ponad 1000 PLN w kampaniach tradingowych to za mało? Wchodzimy na NOWY poziom, bijąc rekordy stawek w kampaniach tradingowych! W MeritForex otrzymasz ponad 2000 PLN za lead! Kampania jest rozliczana po wpłacie minimum $250 i jednej transakcji. Opis kampanii: Graj z Pro Mentorami u swego boku i sygnałami od nich! Wykonuj swoje profesjonalne ruchy z wyprzedzeniem pod opieką naszych Pro Traderów! Podgląd kampanii: KLIK Link do kampanii: KLIK Kampania ta jest przeznaczona do promocji w następujących krajach: Australia, Kanada, Niemcy, Finlandia, Wielka Brytania, Gruzja, Hong Kong, Irlandia, Luksemburg, Niger, Norwegia, Nowa Zelandia, Szwecja. 
 10. W FireAds rozpalamy wszystkie stawki do czerwoności! Przygotujcie się na coś czego jeszcze nie było! Już od czwartku 23.05.2019 23:59:59 do niedzieli 26.05.2019 23:59:59 możecie korzystać z ULTRA stawek W KAŻDEJ KAMPANII! To odpowiedni moment dla naszych wydawców, aby pobić rekordy swoich zarobków, a także idealny czas dla innych, aby zacząć przygodę z naszą siecią i przekonać się jak efektywnie zarabia się z najlepszymi! ODPALAMY ULTRA STAWKI!
 11. Trade Uber i Crypto Crash Fortune to dwie nowe kampanie tradingowe do promocji globalnej dostępne w FireAds. Trade Uber - Kampania tradingowa umożliwiająca inwestycję w Ubera. Stawka CPA: 1006,58 / 1617,72 PLN (założenie konta i wpłata depozytu). Podgląd kampanii: KLIK Link do kampanii: KLIK BONUS: Gotowe prelandery w 4 wersjach językowych, również w języku polskim, które pobierzesz klikając TUTAJ. Crypto Crash Fortune - Kampania tradingowa umożliwiająca inwestycję w kryptowaluty. Stawka CPA: 1006,58 / 1617,72 PLN (założenie konta i wpłata depozytu). Podgląd kampanii: KLIK Link do kampanii: KLIK BONUS: Gotowe prelandery w 4 wersjach językowych, również w języku polskim, które pobierzesz klikając TUTAJ.
 12. Drodzy wydawcy! Zapraszamy do promocji kampanii randkowych z ultra stawkami! Nawet 10% więcej za lead w programach randkowych! Promocja obejmuje następujące programy: EroDate, Flirt, Loveaholics, Naughtyappetite, BeNaughty, SexKontakty, QuickFlirt, Gaystryst, BuddyGays. Ze zwiększonych stawek możecie korzystać do godziny 23:59 dnia 07.04.2019 wykorzystajcie ten czas dobrze! Przypominamy, iż kampania konwertuje po poprawnej rejestracji oraz podaniu adresu e-mail (SOI). Zapraszamy do promocji!
 13. Witaj, Aktualnie nie posiadamy modelu CPC, w przyszłości możliwe, że się pojawi, aczkolwiek na razie z tego rezygnujemy.
 14. Drodzy wydawcy! Zapraszamy do promocji kampanii randkowych z hiper stawką! Nawet 18% więcej za lead w programach randkowych, co w przeliczeniu daje nam do 7 PLN za lead z Polski! Promocja obejmuje następujące programy: EroDate, Flirt, Loveaholics, Naughtyappetite, BeNaughty, SexKontakty, QuickFlirt, Gaystryst, BuddyGays. Ze zwiększonych stawek możecie korzystać do godziny 23:59 dnia 27.03.2019 wykorzystajcie ten czas dobrze! Przypominamy, iż kampania konwertuje po poprawnej rejestracji oraz podaniu adresu e-mail (SOI). Zapraszamy do promocji!
 15. FireAds zwiększył pulę aktywnych wydawców o 30% w I kwartale 2019 roku! Dziękujemy za zaufanie! Dołącz do najlepszej sieci afiliacyjnej!
×