Jump to content

hubert7

Użytkownik
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About hubert7

 • Rank
  Praktyk
 • Birthday 07/07/1990

Kontakt

 • Strona WWW
  http://tu15.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Jestem przekonany, że od kogoś innego to by nikt nie chciał tej domeny za darmo, to jest jeden ze sposobów na ukryte finansowanie i pranie pieniędzy.
 2. Czy ty nie pomyliłeś tematów? Tutaj jest inny problem, z transferem domeny do innej firmy, bo jest zablokowana i nie wiadomo dlaczego, a nie ze spadnięciem domeny.
 3. Chcę przetransferować domenę globalną (.org) z AZ.pl do innej firmy, domena jest jeszcze ważna nie cały miesiąc (ponad 3tygodnie), mam kod AuthInfo normalnie dostępny, bo domena nie jest z promocji. Wyłączyłem ukrywanie danych whois. Problem z przeniesieniem jest taki, że domena ma status:CLIENT TRANSFER PROHIBITED. Pytam się tutaj, bo AZ.pl odpisuje w takiej szybkości na maile, że się chyba nie doczekam na odpowiedź, a boję się czekać, bo wyjdzie, że będę musiał AZ.pl jeszcze płacić za przedłużenie, jak będzie taka szybkość działania.
 4. Rozumiem, że ceny minimalne są zbliżone i poniżej 30zł za przedłużenie raczej nic nie znajdę?
 5. 15k to trochę mało, na jakąś domenę z dobrą historią. Obecnie jakakolwiek domena która mnie interesuje kosztuje znacznie więcej niż 15k
 6. W ostatnim czasie trochę się pozmieniało i teraz sporo płacę za przedłużenie domen (com, net, org), planuję przenieść domeny do innej firmy, najtańszą ofertę znalazłem w Netmark 30PLN + 23% podatku VAT. Znacie coś tańszego, gdzie w razie czego kontakt z obsługą jest w języku polskim?
 7. Haczyk na pewno musi być, tak to by zaoferowali miejsce na stronę + kreator każdemu, nie tylko firmom. Google w porozumieniu z Home.pl, domenę da w promocji za darmo na pierwszy rok, przedłużenia pewnie zdrożeją w home o 300%, a na stronę po roku doklei denerwujące reklamy
 8. Ile trwa transfer domeny .com z libris.com do masternet.pl ? Dostałem już maila gdzie należało kliknąć w celu potwierdzenia transferu, wszystko wydaje się o.k. Jednak jedna rzecz mnie niepokoi, domenę zacząłem transferować na 19dni przed jej wygaśnięciem i trochę się o nią obawiam, czy to nie jest za późno, nie wiem czy na wszelki wypadek płacić w libris.com 40$ za przedłużenie. Nie chciałbym stracić tej domeny, gdyż kosztowała mnie prawie 3000zł. W panelu master.net widnieje: domena przetransferowana oczekuje na utratę uprawnień przez poprzedniego rejestratora Jednak dane whois wskazują dalej na libris.com.
 9. Chyba bardziej z domenami, bo adresów IP zabraknie szybciej niż się spodziewacie http://pl.wikinews.org/wiki/Zabraknie_adresów_IP
 10. Przeważnie sporo zawyżają, jak ktoś coś samemu potrafi/chce/ma czas zrobić sam, wychodzi znacznie taniej. Jak chcesz, aby ktoś inny wszystko za Ciebie zrobił, to zazwyczaj zapłacisz tak drogo jak w ich wyliczeniach, pod warunkiem, że zatrudnisz odpowiednio zmotywowane osoby.
 11. Twoja domena i Twoja sprawa, co z nią zrobisz, właścicielowi domeny teoretycznie można wszystko, może nawet jej nigdy nie sprzedać i nikomu nic do tego Jeśli mowa o moralności, to może zdefiniuj co rozumiesz za normę, bo to co jest obecnie to dziki zachód, dziki kraj, dobrze to pokazał link "Perseusz'a", gdzie obraca się kota ogonem, gdzie nie ma żadnych norm.
 12. W ramach rekompensaty proponuję ugodę z Home w postaci, przekazania Tobie domeny "Home.pl", to będzie sprawiedliwe, twoja domena, za ich domenę. W jej miejsce mogą sobie przecież zarejestrować, każdą inną wolną.
 13. To jakieś żarty AZ.PL zainkasował pieniążki i poinformował "USŁUGA: Rejestracja domeny: xxx.tel, na okres: 1nie mogły zostać wykonane automatycznie." Najpierw problem z częściowo niedziałającym serwisem z płatnościami, więc zapłaciłem kartą... Przecież tutaj liczy się każda minuta, za chwile domeny może mieć, kto inny.
 14. Mają dobre ceny, obsługa miła, jeśli chodzi o pelki to polecam. Dużym minusem, niestety jest rejestracja globalnych domen, trochę trwa, gdyż nie można przelać środków finansowych na zapas i wszystko trzeba robić zwykłym przelewem. Polecam.
×