Jump to content

pldev

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pldev last won the day on April 8

pldev had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About pldev

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @pb Jeszcze raz dziękujemy za Twoją sugestię - dzięki niej już świadczymy usługę przekierowania adresu, w której Klient nie musi zakupić certyfikatu SSL aby jego strona wyświetlała się poprawnie. Zmieniamy się dla Was.
 2. @pb Serdecznie dziękujemy za pomysł / propozycję. Tak, SSL jest wymuszane przez każdą domenę w technologii HSTS
 3. @Lateralus @Option Dziękujemy za Państwa opinię. Z tym większym zaangażowaniem będziemy pracować na to aby wypracować swoją pozycję na rynku (gdyż widzimy z czym startujemy), co oczywiście jak w każdym biznesie może się nie udać. A pytając od drugiej strony - co Państwo sugerujecie, żeby poprawić szanse na rynku? - krytykować potrafi każdy - do tego nie potrzeba wiedzy, więc chcielibyśmy posłuchać co doświadczeni ludzie proponują zrobić aby ten biznes zadziałał. Z góry dziękujemy za wszelkie sugestie.
 4. @szmiko To rozumiemy - argumenty merytoryczne do oceny każdemu z osobna. Komentując merytorykę, zadajmy sobie pytanie - "Po co kupujemy domenę" Czy kupujemy ją, żeby "wyglądała" czy może u podstaw decyzji jest coś innego - dobra widoczność w Google? Rejestr domen .dev oraz wyszukiwarka Google należą do tego samego właściciela. W jaki sposób najskuteczniej Google może promować produkt domeny wiedząc powyższe? To pytanie pozostawimy otwarte...
 5. @Bazyli Odnośnie nazewnictwa. To semantyka. Czy jeśli chciałbyś zarejestrować "adres.warszawa.pl" to szukałbyś rejestratorów subdomen (sub)domeny warszawa.pl ? Domena com jest subdomeną domeny root Domena np. przyklad.com jest subdomeną domeny com itd. @szmiko Proszę o nieszerzenie mowy nienawiści / obrażania. Jeśli nie jesteście Panowie zainteresowani, rozumiemy to. Nie wszyscy zostaną naszymi Klientami. Kod promocyjny obniża cenę o połowę - nikt nie powiedział, że nie będzie niezależnych kodów na odnowienie domeny. Wszystkich, którzy jednak są zainteresowani jeszcze nieprzebranymi nazwami domen pl.dev, zapraszamy do rejestracji.
 6. Ruszyliśmy! https://pl.dev Jesteśmy serwisem oferującym rejestrację domen pl.dev Końcówka globalna .dev jest w rejestrze zarządzanym przez Google co gwarantuje jej stabilność i profesjonalizm. PL.dev jest dedykowana Polskim Developerom i firmom technologicznym Zapraszamy do rejestrowania domen z końcówką pl.dev Ceny zależą od poszczególnych domen i mogą się zmieniać w czasie (kiedy nie są zarejestrowane). Gwarantujemy utrzymanie ceny nominalnej na kolejne okresy rozliczeniowe. Kod rabatowy obniżający cenę o 50% - 50proc_taniej_vdsdsfbf - aktywność kodu jest ograniczona w czasie. 99% domen możliwych do rejestracji - decyduje kolejność zaksięgowania wpłat za dana domenę. Zakupione domeny delegujemy na wskazane serwery DNS.
 7. @limo, @szogun Cieszy nas, że kolejne osoby pochlebnie wypowiadają się na temat projektu. Oczywiście poinformujemy również na tym forum o rozpoczęciu możliwości rejestracji. @limo Jeśli chodzi o rozwiązanie techniczne to będą to przekierowania poprzez rekordy DNS na podane IP serwera (rekord A) lub po prostu przekierowania na stronę: 301, 302, być może inne opcje też będą możliwe. Kwestie prawne na ta chwilę są w toku, więc powstrzymamy się od komentarza. Odnośnie: - końcówki imienazwisko.dev - oczywiście się zgodzimy, jednak dostrzegamy wartość biznesową w członie "pl" w adresie (z punktu widzenia Klienta biznesowego). W tym szczególnym przypadku, krótszy adres nie musi oznaczać skuteczniejszego. - co.pl - domena kupiona za milion, zaparkowana w aftermarket...
 8. @Bazyli, Cieszy nas, że jesteś tak dociekliwą osobą. Nie używamy w tym miejscu fachowego słownictwa (subdomena), gdyż cenimy zrozumiałą komunikację biznesową - osoby techniczne same dopowiedzą sobie tę różnicę, która na finalne działanie i tak nie będzie miała wpływu. Jeśli przeczytasz nasz post (który zacytowałeś), z taką samą dociekliwością, z pewnością zauważysz, że niczego nie "próbowaliśmy zaoferować" a jedynie poinformować i wskazać miejsce z dodatkowymi informacjami.
 9. @Pan_Grzegorz, Miło nam, że nasza oferta Pana zainteresowała. Aktualnie jesteśmy na etapie tworzenia dokumentów prawnych umożliwiających rozpoczęcie sprzedaży oraz ustalania cen. Zapraszamy na stronę. Tam Pan może dodać nazwy domen, którymi jest Pan zainteresowany lub zaznaczyć, że jest Pan zainteresowany informacją o uruchomieniu sprzedaży (tzn. wszystkimi domenami) Dzięki temu będzie Pan miał pewność, że nic Pana nie ominie.
 10. dowolna-domena-z-końcówką-PL.DEV Już jest! Końcówka domenowa dla polskich developerów! Wszystkie domeny do wyboru, np. programowanie.pl.dev, szkolenia.pl.dev hosting.pl.dev <nazwa firmy>.pl.dev <imie.nazwisko>.pl.dev i wszystkie inne. Odwiedź: https://pl.dev/ i dowiedz się więcej
×