Jump to content

pragrom

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pragrom

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć. Co myślicie o pomyśle, żeby wykupić parę domen z popularnymi nazwiskami i oferować wynajem adresów email dajmy na to 50zl za rok. Całość promowałoby się na facebooku wśród osób o danym nazwisku. Dużo osób pewnie chciałoby mieć adres email z własnym nazwiskiem, ale sporo z nich pewnie nie wie jak do tego się zabrać, a ja robiłbym to za nich za drobną opłatą. Co myślicie o tym wszystkim?
 2. fiberoskopia.pl aukcja od 1zł https://www.aftermarket.pl/aukcja/2457957/
 3. gleboznawca.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2457434/?_track=d837118ed8c3945e8c0c71fe9fec9c8d lub gleboznawca.pl
 4. pragrom

  facefook.pl

  Do zamknięcia. Po aukcji.
 5. Jak wygląda od strony prawnej dzierżawa adresu e-mail? Co musiałoby być zawarte w umowie i jak mogłoby wyglądać jej zawarcie? Bo przecież wysyłanie kurierem to trochę siara Dajmy na to na przykład mam domenę piesnababy.edu.pl i gościu chciałby mieć adres e-mail wojtek@piesnababy.edu.pl, jak mógłbym się z nim dogadać? nej dzierżawa adresu e-mail? Co musiałoby być zawarte w umowie i jak mogłoby wyglądać jej zawarcie? Bo przecież wysyłanie kurierem to trochę siara
 6. pragrom

  facefook.pl

  Błąd Sedo: We are currently verifying this domain (E3125) - to wyskakuje mi w aftermarkecie już od 3 dni, kiedy próbuję podpiąć domenę do parkingu. DNSy zmieniłem, wpis dodałem, nie wiem o co chodzi. Inną domenę sedo wykryło mi od razu i dało pozwolenie do działania. Drugie pytanie, bo nie chce zakładać osobnego tematu. Dlaczego tak wiele literówek facebooka w domenie es (hiszpania) jest wolnych? Jak poznać czy ich rejestracja będzie opłacalna?
 7. Konkurencja jest chętna na zakup pod warunkiem przystępnej ceny i czeka na moją propozycję. Więc ile konkretnie lub w jakich okolicach mogę jej zaproponować? ;p Co do jakości biznesu - kupowałem domenę stricte pod bloga, niestety nie mam czasu go prowadzić ;p
 8. pokochajsiebie.pl Proszę o wycenę domeny pokochajsiebie.pl konkurencyjne pokochajsiebie.com, pokochajsiebie.eu, pokochajsiebie.de są zajęte.
×