Jump to content

Big_D

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Big_D

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Big_D

  nur.com

  Dzięki za żywą dyskusję. Domena jest na sprzedaż, a fundacja ma do niej pełne prawo, także prawo do sprzedaży. Zainteresowanych zapraszam do rozmów poza forum
 2. Big_D

  nur.com

  Wrzuciłem na sedo, lxme i unregistry - pomożecie? Jestem ciekawy czy udało się wrzucić to w odpowiedni sposób - czy jest widoczne? Czy powinniśmy coś jeszcze zrobić?
 3. Big_D

  nur.com

  Jesteśmy jak najbardziej zainteresowani sprzedażą domeny.
 4. Big_D

  nur.com

  Dzięki wielkie - gdyby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie - chętnie skorzystam. Dla ciekawskich - domenę otrzymała moja fundacja w formie wsparcia rzeczowego od dużej amerykańskiej firmy... długie miesiące rozmów... Trzymajcie się! Ł.
 5. Big_D

  nur.com

  Wielkie dzięki. Domena jest faktycznie moja i przymierzam się do sprzedaży. Który z portali polecacie? Czy warto taką domenę wystawić na aukcję czy skorzystać z ofert brokerskich? Wybaczcie jeśli to nie ten wątek ;) Jestem też ciekawy czy jest ktoś kto podjąłby się dokładniejszej wyceny... - oczywiście rozumiem zakres cen... jak już się domyślacie jestem laikiem dlatego będę wdzięczny za każdą radę potencjalnie zbliżającą do osiągnięcia dobrej ceny. Peace!
 6. Big_D

  nur.com

  nur.com Cześć wszystkim - jakieś sugestie dot. wyceny takiej domeny? Swoją drogą jestem ciekawy jakie są Wasze sugestie sprzedaży takiej domeny.
×