Jump to content

alkhor

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About alkhor

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie moja ale mało jest informacji, że była fuzja od pierwszego właściciela, ale ludzie którzy to przejęli zmarnowali potencjał bo hasło cały czas aktualne, a od startu minęło już prawie 5 lat i jeszcze pewnie hasło będzie przez najbliższe parę lat aktualne. Ktoś stawiając samo forum zarobiłby przez te kilka lat niegłupią sumę, ale nazwa chyba trafiała w niewłaściwe ręce. Ludzie mieli ambitne plany, ale jak to w życiu gorzej z ich realizacją. Jeszcze jedna ciekawostka osoba, która ją miała prawie, że ją straciła, ale to były czasy kiedy jeszcze nic nie wskazywało, że w ogóle kiedyś gigant taki produkt wypuści. jvaqbjf10.cy Ludzie którzy uczestniczyli w transakcji nie chcieli rozgłosu więc też przed łykającym wszystko pelikanem i dla zabawy trzeba sięgnąć po wiedzę tajemną Cezara. Co ciekawe wielu było też takich co źle wróżyło tej nazwie i osobie, która ją miała, ale jak to w życiu jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, kto nie ryzykuje ten nie ma.
 2. Czemu ma mnie razić. Podziwiam przedsiębiorczych ludzi dzięki wielu takim, którzy poświęcili część swojego życia na biznesy inni mają pracę czasami bardzo dobrą pracę także szacun wielki dla takich ludzi. Nie wiem czy ta książka jest tyle warta może zawiera w sobie bardzo dobry materiał nie wiem ludzie to pewnie ocenią. Dziwi mnie tylko ta dziwna cena raz trochę wysoka jak za książkę druga wyższa niż anglojęzyczne wydanie. W ogóle dziwie się ludziom, że łykają teraz pięknie brzmiące hasła o bogactwie wystarczy, że wydadzą na poradnik 99 zł jak zmienić swoje życie, a on odmieni ich życie, ale na ludzkiej głupocie najłatwiej się zarabia. Wielu ludzi jednak nie rozumie, że bogactwo zmienia podejście do rzeczy materialnych i zazwyczaj rodzi chciwość. Cena książki to nie tylko moje zastrzeżenie w Internecie wielu ludzi też to zauważyło.
 3. Jak w temacie książka niejakiego pana, który tutaj na forum się pojawia. Aleksij powiedz mi jak to jest, że ta Twoja książka na amazonie kosztuje 26.5$ ~100 zł a w Polsce sprzedajesz ją niby w promocji od 157 zł ? Czyli po promocji będzie droższa? Nie wiem czy ta książka jest tyle warta, ale 150 zł to dość sporo za książkę jak na nasz kraj. Chyba poczekam, aż ktoś będzie sprzedawał z drugiej ręki albo ściągnę z Internetu żeby zobaczyć coś tam nabazgrolił. Aleksij sorry, ale teraz pełno jest ludzi, którzy kreują się na ludzi sukcesu sprzedają jakieś drogie poradniki ludziom obiecując im, że po przeczytaniu odmieni się ich życie, ale prawda jest taka, że jedyną zmianę poczuje przedsiębiorczy "kołcz". Fajny masz opis na swojej stronie: Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą W końcówce nasunie się chyba każdemu co innego ;-)
 4. Czyli wychodzi na to, że domeny warte powyżej 50000$ można sprzedawać bez wyceny, ale i tak chyba zmienię na zakup z propozycją cenową zobaczę jakie będą oferty.
 5. Wystawiłem domenę na sprzedaż w sedo.com i mam teraz pytanie bo są tam dwie opcje: Make offer oraz Buy now Pytanie co lepiej ustawić Make offer aby klienci rzucali oferty czy Buy now, ale w tym przypadku nie ma ze mną żadnej interakcji tylko jedyna opcja to aby ktoś zapłacił tyle ile chcę. Druga sprawa gdzieś kiedyś wyczytałem, ze na sedo jest coś takiego, że jak się ustawi dla Buy now jakąś większą kwotę to najpierw oni sprawdzają wycenę (płatne chyba 99$) i wtedy taka domena może wisieć w ofertach sprzedaży. Jednak jak widzę wystawiłem domenę z opcją Buy now i jest już na serwisie więc jak to z tymi większymi kwotami jest i opłatami? Tak jak napisałem teraz po przemyśleniach wydaje mi się, że jednak opcja Make offer byłaby lepsza i nawet pozwoliłaby mi sprawdzić czy są ludzie zainteresowani zakupem nazwy. Czy jednak ze zmianą i przejściem na Make offer nie wiążą się jakieś opłaty bo z tego jak rozumiem to wystawienie oferty na sedo jest darmowe. Kilka domen w swoim życiu sprzedałem, ale handlowało się na różne sposoby więc z sedo nie mam pojęcia jak teraz jest.
 6. Czy na tym 4.cn za wystawienie domeny do sprzedaży się płaci czy wystawianie jest darmowe? Jak to jest? Tak na szybko założyłem konto ale nie doczytałem tego jak tam jest. Mam też inny problem bo po dodaniu domeny muszę ją zweryfikować no więc We are currently verifying your ownership of the following domain(s). All domains listed into 4.CN's database are subject to ownership verification to ensure a safe, secure, and transparent services for all members. Please note: If Whois information is unavailable, or privacy protection service is used, this process must be completed manually. Tips: if you are using the same email address for several domains, we recommend you CLICK HERE to bind your whois email first, it will speed up the verification process. Also we would like to recommend that you change the DNS to NS1.4.CN,NS2.4.CN,NS3.GOLDENNAME.COM,NS4.GOLDENNAME.COM. This will speed up the verification process and enable you the use our popular landing page, which will obviously increase the opportunity of domain sales. Please CLICK HERE for details. 1. to complete the ownership verification, please bind your whois email first. 2. If privacy protection is used, you may also use txt verification. Please login to your registrar control panel, and set txt code: 4.cn-verify-1234 Example: Your id is 464914. The host record and record value of txt are: 4.cn-verify-1234. 3. You can batch import your domains from a name list on the internet, or type in the domains manually, or upload a txt file Domenę mam w nazwa.pl wchodzę tam w ustawienia domeny ręczna konfiguracja domeny DNS o dodaję wpis jak niżej: domena.com = nazwa_mojadomena.com ale coś nie trybi ta weryfikacja w panelu 4.cn dla domeny mam status Invalid Request! nie wiem czy robię coś nieprawidłowo czy trzeba poczekać jakiś czas
 7. Znacie jakieś chińskie giełdy domen ewentualnie globalne, na których dużo się kupuje i sprzedaje gdzie klientami są ludzie z Chin? Mam domenę wycenioną na jakieś parę złotych, ale myślę, że w Chinach poszłaby za tyle samo, ale liczone w $ także spróbuje ją tam sprzedać bo stwierdziłem, że nie ma sensu trzymać dłużej nazwy. Jednak nazwa wydaje mi się, że szybciej znajdzie klienta z Azji więc też tam postanowiłem zahandlować tylko nie wiem na jaki bazar tam uderzyć ktoś coś poleci?
×