Jump to content

iksik77

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About iksik77

 • Rank
  Nowy
 1. Riesling.pl Rioja.pl Primitivo.pl Lambrusco.pl Sprzedaję pakiet domen, cztery z nich mają własne, profesjonalnie przygotowane treści oraz wykupione drogie zdjęcia na licencji. Świetne zaplecze pod SEO, mi brakuje niestety czasu i uwagi, żeby to dobrze rozkręcić. Strony www: -- Rioja.pl -- Piemont.pl -- Lambrusco.pl -- Riesling.pl AUKCJE (koniec w Czwartek 19.12 o 20:00): -- Riesling.pl - https://www.aftermarket.pl/aukcja/2478962/ -- Piemont.pl + Lambrusco.pl - https://www.aftermarket.pl/aukcja/2478964/ -- Primitivo.pl - https://www.aftermarket.pl/aukcja/2478963/ Przy cenie Kup Teraz dla którejkolwiek z powyższych aukcji sprzedam domenę Rioja.pl z treściami na stronie w cenie 2999 PLN net. Rioja nie jest hostowana na Aftermarkecie dlatego nie tworzyłem dla niej aukcji. Za komplet tych pięciu domen z treściami chciałbym 11 500 zł netto (tyle mniej więcej mnie kosztowało stworzenie tych treści i zakup licencji do wysokiej jakości zdjęć).
 2. Pełna lista domen: Lambrusco.pl Piemont.pl Primitivo.pl Riesling.pl Valpolicella.pl Rioja.pl
 3. Primitivo.pl Sprzedam domenę wraz z kolekcją innych domen - https://www.aftermarket.pl/aukcja/2473738/Domena jest aktywna, strony do kupienia razem z całą treścią, dorzucę też w dobrej cenie Rioja.pl (mam ją w Nazwie).
 4. Piemont.pl Sprzedam domenę wraz z kolekcją innych domen - https://www.aftermarket.pl/aukcja/2473738/ Domena jest aktywna, strona do kupienia razem z całą treścią.
×