Jump to content

Karpool

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Karpool

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zleciłem przechwycenie domeny w premium.pl Patrzę na efekt przechwycenia – domeny nie ma w moim panelu. Wchodzę na whois w dns i domena jest zarejestrowana przez premium, abonent niedostępny. Zmiany zrobione na kilka godzin przed „oficjalnym” wygaśnięciem domeny. Czy ja czegoś nie wiem? Czy premium przejmuje domeny dla siebie widząc, że np. 10 osób zleciło jej przechwycenie?
 2. Delikatnie mówiąc - pokrętne tłumaczenie. 1. Dla Aftermarket latwiej i szybciej zbanować kogoś kto licytuje mając -565 negatywów. 2. Dla społeczności trzymającej domeny/przechwytującej/kupującej via aftermarket jest to też jakiś wskaźnik zaufania jakim darzymy (albo nie) waszą firmę. ps. Panowie z aftermarket pamiętajcie: bezpieczeństwo i zaufanie są NAJWAŻNIEJSZE. Czasami warto zarobić mniej > aby z czasem zarobić ... więcej
 3. 1. Też mnie to ciekawi ;-) Zysk dla aftermarket z tej "dziwnej" transakcji jest oczywisty. No ale poczekajmy z werdyktem ;-) 2. Ciekawi mnie statystyka: ile było takich aukcji (tj. ofertowanych przez fake konto), na jakie kwoty, czy takie fake konta brały udział tylko przy aukcjach domen przechwyconych przez Aftermarket czy także w aukcjach innych użytkowników.
 4. Może ktoś ma wiedzę czy takich aukcji było więcej? Czy widzieliście aukcje gdzie licytował ktoś z negatywami? A może widzieliście aukcje gdzie ni z gruszki ni z pietruszki po ofertach na 40 pln, ktoś strzelał 400 itp. a potem automat (minutę po tej lipnej ofercie) legitnego oferenta przebijał na 404 pln?
 5. Ile potrzeba czasu aby zrobić ujemny rating (-565)? Ile aftermarket potrzebuje czasu aby takiego użytkownika zablokować? Co ze złożonymi przez tego osobnika ofertami? Przecież wczesniejsze oferty są na 50-60 złotych, oferty tego gościa (-565) były na 333 i 444 pln, dopiero potem jakiś użytkownik przebił te oferty (automat licytujący) zablokowanego użytkownika. Zresztą ta aukcja kupy się nie trzyma - albo ja nie wiem: 464 pln 24.12 godz. 14.18 444 dn 25.12 (oferta od -565) 333 dn 25.12 (oferta od -565) 60 pln dn 24.12 godz. 18.51
 6. Czy znacie godne polecenia miejsca do przechwytywania domen .com .net albo .eu czy innych europejskich? Najlepiej miejsce gdzie nie trzeba składać jakiegoś depozytu. Czy można zakładać opcje na .com albo .eu czy .net? Gdzie można to robić? U każdego registra?
 7. Y - to ok oferent. Użytkownik z -565 negatywami nazywa się inaczej. Przecież gdyby takie wały z licytacjami szły na allegro podczas licytacji to byłaby afera.
 8. Jest sobie aukcja przechwyconej domeny. Oferty w okolicach 40-50 złotych. Nagle oferta na 333 i 444 pln. Jakaś osoba (powiedzmy Y) miała ustawioną przebitkę na wysokie kwoty i przebija te 333 i 444 pln. Czyli wygrywa. Oferty na na 333 i 444 daje osoba, która ma (UWAGA) 565 negatywnych opinii. Oferty na 333 i 444 zostają usunięte. Wygrywa oferta na 460 pln (Y). Moje pytanie: a. czy nie można usunąć tego śmieszka z negatywami w ilości blisko -565? b. a może AF zależy na takich sztucznych aukcjach/wyższych kwotach c. co ma robić Y aby nie płacić tych 460 pln (przecież wcześniejsze oferty - naprawdę zainteresowanych - były na max 60 pln
×