Jump to content

PaulMott

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PaulMott

 • Rank
  Nowy
 1. osobowka.pl Prośba o opinie.
 2. Dzięki, chłopaki, dobrze, że chociaż nie skreślacie tego na "dzień dobry". Co sugerujecie - czekać czy spamować po biurach turystycznych i ubezpieczeniowych? Co do potencjału - to też go zauważam - oprócz tradycyjnych aspektów, dochodzą zagrożenia ze strony "śniadych" i "anomalii pogodowych". Ludziska zwyczajnie się tego boją i mocno biorą pod uwagę przy wyborach
 3. PewneWakacje.pl Turystyka, ubezpieczenia. Na ile to wyceniacie?
 4. + pewnewakacje.pl https://www.aftermarket.pl/domena/pewnewakacje.pl/
 5. listwyledowe.pl Hej. Ile za toto mogę zawołać?
 6. kuchennaewolucja.plParafraza znanego programu kulinarnego, pozostająca w subtelnej kontrze do tzw. "siły sprawczej" zmian w gastronomii. Rewolucja - jako coś narzuconego, a EWOLUCJA - jako naturalne piękno świadomych modyfikacji podnoszących standardy. Doskonała domena dla aktywności biznesowej skupionej wokół strony, bloga czy obiektu gastronomicznego.jesczdrowo.plDla celów biznesowych, ideowych lub utrwalania trendów zdrowego odżywiania i trybu życia.pozyczkiwsieci.plDla działalności pożyczkowej i sprzedaży różnych pozabankowych produktów online.ekipa24.plDla firmy budowlano-remontowej oraz fanów Ekipy z YT.kurowanie.pl + wykuruj.plDla aktywności biznesowej, ideowej czy promocji tradycyjnych i alternatywnych metod leczenia. Szerokie spektrum zastosowania - kuracje, diety, leczenie, suplementacja itp. itd.!fittness.pl + bankbsp.plPopularne literówki pod inwestycje.ironmaiden.euDla fanów.pleng.pl + plang.plDomeny np. dla szkół językowych wraz z możliwością wykorzystania sloganu - Play English! (pl+eng)
 7. pozyczkiwsieci.pl fittness.pl wykuruj.pl kuchennaewolucja.pl Witam. Zapraszam do składania ofert na następujące domeny: pozyczkiwsieci.pl fittness.pl bankbsp.pl ekipa24.pl ekomaniacy.pl jesczdrowo.pl kuchennaewolucja.pl kurowanie.pl wykuruj.pl Miłego dnia!
 8. Witam. Prosiłbym o pomoc doświadczoną ekipę. Mam domenę zarejestrowaną na AZ i wystawiona na AM, który z wiadomych względów (nie u nich rejestracja), blokuje opcję zaparkowania domeny na PC, które zakładałem niestety przez nich. Mam też założone PC niezależnie, ale nie wiem jak pokombinować z DNS-ami, żebym nie stracił nic z AM, a mógł parkować na PC. Z góry dzięki!
 9. kurowanie.pl kurowanie.pl wykuruj.pl
 10. ekomaniacy.pl Zapraszam na AM: ekomaniacy.pl pozyczkiwsieci.pl fittness.pl (literówka)
 11. ekipa24.pl Prośba o opinię. Budowlanka, remonty, ekipa YT. + pożyczki, chwilówki
 12. PaulMott

  zmiana KW

  Witam. Nie mogę zmienić słów kluczowych na zaparkowanej domenie, żeby uzyskać sensowniejsze reklamy. W AM wyskakuje komunikat, że domena nie jest zarejestrowana na koncie. Faktycznie mam ją zarejestrowaną na home - czy to dlatego i czy jedyną opcją jest przerejestrowanie domeny do AM?
 13. ironmaiden.eu Witam. Będę wdzięczny za wszelkie opinie.
 14. Tak, Błażej, wiem, że zły dział, zaraz wrzucę do właściwego, żeby mieć szerszy pogląd. Bardzo dziękuję za opinię. Nie za bardzo jednak rozumiem dlaczego domena nie mogłaby należeć np. do jakiegoś fanclubu zespołu?
×