Skocz do zawartości

przemowild

Użytkownik
 • Zawartość

  2 591
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  70

Ostatnia wygrana przemowild w Rankingu w dniu 15 Październik

przemowild posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

601 Excellent

O przemowild

 • Tytuł
  Grim Reaper
 • Urodziny 1976.08.14

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

11 299 wyświetleń profilu
 1. przemowild

  Program do logo?

  Canva.com https://www.canva.com/create/logos/
 2. przemowild

  srx.pl

  W dużym uproszczeniu, z moich obserwacji wynika, że zwykle za domeny z ruchem płaci się 100 pln za każde 1000 uu, więc w przypadku tej domeny której nazwa nie jest ani generykiem and nie jest brandable, wyceniłbym ją na ok. 100 pln.
 3. przemowild

  srx.pl

  Tę ostatnią można wycenić wyłącznie na podstawie ruchu. Pozostałych bym nawet nie zarejestrował.
 4. przemowild

  maszynykomunalne.pl

  moim zdaniem każdy ma inne pojęcie "rozsądnej" propozycji D2D, więc jeśli nie określisz swoich oczekiwań to nikt nie wie, czy twoje oczekiwania są faktycznie rozsądne czy urwałeś się choinki. Nie każ nam zgadywać czy domyślać się, powiedz jasno ile chcesz i nie czekaj na księcia z bajki który przyjdzie i zaoferuje ci więcej niż faktycznie byłbyś w stanie zaakceptować ( główny powód dlaczego wiele księżniczek domenowych jest samotnych )
 5. przemowild

  rowerynaprad.pl pojazdynaprad.pl

  Na fizyce czytałem książki o Winetou więc specjalistą nie jestem ale chyba jest dosyć istotna różnica pomiędzy pojęciem: prąd elektryczny a energia elektryczna. Rowery elektryczne napędzane są energią elektryczną zmagazynowaną w akumulatorze. Prąd zaś to po prostu ruch ładunków elektrycznych stąd obie domeny brzmią dla mnie bez sensu. Może niech ktoś kto zna się na tym, lepiej to wyjaśni.
 6. przemowild

  brands.directory

  A po co to komu? Na świecie są tysiące różnego rodzaju katalogów. W ten sposób nie dodasz wartości domenie która moim zdaniem jest słaba i nie warta rejestracji.
 7. Didzeje.pl Didżeje.pl Didżej.pl Pakiet 3 domen na sprzedaż: didzeje.pl didżeje.pl didżej.pl aukcja AM, od 10 pln, bcm: https://www.aftermarket.pl/domena/didzej.pl?nostat=1&test_a=0&utm_source=direct_entry
 8. przemowild

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Czyżby ci to popsuło "biznes"? Nie chodzi o wyręczanie w myśleniu ale wykorzystywanie braku doświadczenia i znajomości domen. Takie numery psują opinię całej branży.
 9. Złoty interes Nazwa ostatnio robi na domenach regionalnych. Rejestracja w NASK - 2.40 PLN, w Nazwa.pl ( poza promocją) 100 PLN, w promocji: 0 pln (+ wciskanie kitu jakie domeny regionalne są super) Przedłużenie regionalnej w NASK - 10 PLN, w Nazwa.pl - 100 PLN !!! 10 krotna przebitka. Nie dziwię się czemu tak się rozpływają nad "zaletami" domen regionalnych. Oni są w stanie wcisnąć klientowi każdy kit aby go potem "wycisnąć" kiedy przyjdzie do przedłużenia.
 10. On powiedział "najgorszego" nie największego. Jesteście największym rejestratorem (ze względu na masowe rozdawnictwo darmowych domen) co nie czyni was dobrym rejestratorem. Nazwa.pl to właściwie już synonim problemów z transferem, drogich przedłużeń i szemranych promocji. Wklejacie tutaj te swoje reklamy jakbyście byli na Onecie. Tu jest forum domainerów, każdy was tutaj zna i na własnej skórze przetestował wasze usługi, darujcie sobie więc te ściemy.
 11. przemowild

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Teoretycznie w tej sytuacji ma zastosowanie przepis: Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. W praktyce ciężko to byłoby udowodnić bo przecież widziały gały co brały. Problem w tym, że niedoświadczeni klienci nie widzą, że literka i wygląda trochę inaczej. Nikt tutaj chyba nie ma wątpliwości, że fìlmy.pl sprzedały wyłącznie dlatego że kupujący myślał, że kupuje filmy.pl. To jest chamski wałek, polowanie na mniej doświadczonych użytkowników, licząc na ich pomyłkę by sprzedać im bezwartościową domenę. Scam.
 12. przemowild

  Opcja a transfer domeny do tego samego rejestratora

  Nic się nie stanie. To nie ma żadnego znaczenia.
 13. przemowild

  Sklep internetowy

  Masz 1000 plików, czyli 1000 unikalnych produktów. Jak się jeden sprzeda to już go nikt więcej nie kupi. Nie wiem co masz na myśli z tym dodawaniem po 1.
 14. przemowild

  Sklep internetowy

  Shopify ma opcję sprzedaży produktów cyfrowych. Ustawiasz wtedy ilość w inventory na 1 i załatwione. Wtyczka shopify do wordpressa: https://wordpress.org/plugins/wpshopify/
 15. przemowild

  stosfot.pl

  w oparciu o znaczenia słownikowe podane przez ciebie myślę, że to oznacza: natężenie oświetlenia na powierzchni na którą pada strumień świetlny bijący od stosu na którym płonie jakiś "ninja" ;) w gąszczu równoległych wszechświatów istnieje również taki świat w którym ta nazwa oznacza stos / kupę fotografii a w jeszcze innym wszechświecie ta domena ma nawet jakąś wartość. Obawiam się, że musiałoby dojść do zderzenia tych dwóch światów aby ta domena nabrała na wartości :P
×