Skocz do zawartości

przemowild

Użytkownik
 • Zawartość

  2669
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  88

Ostatnia wygrana przemowild w Rankingu w dniu 21 Styczeń

przemowild posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

718 Excellent

1 obserwujący

O przemowild

 • Tytuł
  Grim Reaper
 • Urodziny 08/14/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

11719 wyświetleń profilu
 1. przemowild

  kasynoo.pl

  Zeroo
 2. przemowild

  Nigdy bym się nie spodziewał

  Hitlerbaba.com w tłumaczeniu na nasze coś jakby DziadekHitler.com. Indyjski portal ogłoszeniowy. Gość próbuje go sprzedać - opis oferty? https://www.dropbox.com/s/4xa3xp9tm751pgp/20190119_115252.jpg?dl=0
 3. przemowild

  IDN-jednoliterowe

  Wszystkie jednoliterowe idn'owe .plki są na parkingu lub na sprzedaż. Ani jedna nie jest w rękach end usera i zagospodarowana. Jak już wspomniał Kangur to wyłącznie chodzi tutaj o wartość kolekcjonerską. Takich osob jak ty, które oczekują że skoro jednoliterowe domeny są drogie to jednoliterowe idny także, jest więcej. Zresztą jest grupa osób które kiedyś nawet twierdziły, że wartość nIDN = IDN, ale już chyba przeżyli swój reality check i już tak nie twierdzą.
 4. przemowild

  IDN-jednoliterowe

  Lepiej już było Generalnie IDN'y tracą. Ktoś ostatnio wkleił statystyki rejestracji IDNów na podstawie danych NASK. W ciągu ostatnich lat liczba zarejestrowanych IDN'ów spadła w Polsce o połowę, z 65000 do 35000. Katastrofa to byłoby za mało powiedziane. To IDNowy armageddon EDIT: znalazłem
 5. przemowild

  zabawne komentarze do "ofert"

  Bo to ty powinieneś pobierać kasę od klienta na swojej stronie i opłacać pomoc drogową a nie na odwrót Do tego jeszcze ich powinieneś naliczać za reklamę na stronie jeśli chcą być wyżej w wynikach.
 6. przemowild

  zabawne komentarze do "ofert"

  Znajdź lokalnego mechanika tirów, daj mu zlecenie i skasuj prowizję a jak dostanie zapłatę za naprawę to mu jeszcze domenę sprzedaj
 7. przemowild

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Innowacja w zakresie wykorzystania i monetyzacji domen zależy wyłącznie od ludzkiej kreatywności. Teoretycznie takie spotkania mogłyby być czynninkiem motywującym rozwój rynku, ale w praktyce patrząc na przykładzie tego tematu, mogłyby się okazać wyłącznie okazją do kolejnej kłótni. Np. Za parę lat rynek może wyglądać całkiem inaczej. Dynamika przyrostu nowych końcówek jest bardzo wysoka, a wielu analityków sądzi, że niebawem firmy przeniosą się na swoje rozszerzenia typu .puma lub .audi i tak jak kiedyś nowe firmy rozpoczynały biznes od rejestracji .com tak w przyszłości będą zaczynać od rejestracji swojej końcówki. Tematów więc do dyskusji na takich spotkaniach na pewno by nie zabrakło, pytanie tylko, czy są osoby potrafiące trzymać się merytorycznej dyskusji zamiast się między sobą naparzać.
 8. przemowild

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Fajny kanał. Coś jak UFC Live w kategorii EGO
 9. Primark wchodzi do Polski i w połowie roku otwiera pierwszy sklep. Wzieli się już za przejęcie domeny. Została skasowana i wisi teraz under dispute. Z tego co widzę przez ostatnie lata kierowała na hosting zdjęć imged.pl a wcześniej na sklep online gdzie sprzedawano produkty Primark. I przypuszczam, że to mogła przesądzić o kasacji domeny. Primark to fatalna firma. Ubrania szyją w krajach 3 świata przy wykorzystaniu głodującej siły roboczej, jakość produktów jest b. zła a ich płace poniżej minimum socjalnego. Obserwowałem tę domenę bo uważam, że kto jak kto ale tacy wyzyskiwacze powinni za domenę zapłacić
 10. przemowild

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Przecież napisałem "średnią" liczbę sprzedaży i "średnią" kwotę a nie szczegółowe dane. Np. w latach 2008 - 2018, co rocznie sprzedawało się na giełdzie X domen .pl, średnia cena to Y ( albo w przedziale takim a takim).
 11. przemowild

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Fajnie byłoby zobaczyć raport z Premium.pl oraz Aftermarket.pl pokazujący średnią liczbę sprzedaży i średnią cenę domen sprzedanych w przeciągu ostatnich 10 lat żeby dokładniej zobaczyć jak kształtują się trendy o których istnieniu wiemy bo je obserwujemy ale brakuje nam bliższych danych. Jestem świadomy, że żadna z giełd nie pokusi się na to bo zaraz konkurencja by zaczęła to wykorzystywać do własnych celów ( np. u nas domeny sprzedają się za więcej lub u nas sprzedaje się więcej domen).
 12. przemowild

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  10 lat mineło, wagary.pl właśnie poszła na aukcji za 396 PLN. 10 604 PLN straty nie licząc przedłużeń Jeszcze domeny jakieś zostały sprzedane z tego pierwszego pakietu sprzedanych na Meet Domainers? Peron.pl wygasła i złapałem ją na opcję.
 13. przemowild

  BankGłosów.pl

  BankGłosów.pl IDN, wygasa za parę dni, nie przedłużam więc to szansa aby ją tanio kupić zanim trafi na aukcję, 50 PLN + VAT na AM Banki głosów to firmy oferujące lektorów do reklam i nagrań lektorskich https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=2165691
 14. przemowild

  cookido.pl

  Hej, Skąd takie zarobki? Z parkingu? Jakiegoś programu partnerskiego? A skoro tyle zarobiła do 11 grudnia to czemu teraz kieruje na AM i czemu statystyki na AM dla tej domeny są wyłączone?
 15. przemowild

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Projekt helpline.org.pl został zakończony w lutym 2015. Strona została wtedy zdjęta i tylko wisiał tam landing page. Nie będzie miała więc znaczącego ruchu. Nie rozumiem co kierowało osobami licytującymi w tej aukcji. Ktoś może mnie oświecić?
×