Skocz do zawartości

przemowild

Użytkownik
 • Zawartość

  2 572
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  66

Zawartość dodana przez przemowild

 1. Popraw link bo zamiast do strony, kieruje z powrotem do tego wątku. Masz jakieś portfolio? Na stronie nie ma wzmianki o twoich projektach.
 2. przemowild

  fitkumpel.pl

  Jeśli chodzi o samą nazwę to jest słaba. Tylko ruch może jej nadać jakąś wartość. Ma jakiś ruch? Ilu uu/mc?
 3. przemowild

  kalkulator domen... this is THE END

  Twoja działalność na tym forum do tej pory to był (w większości żenujący) spektakl ignorancji i niekompetencji. Warto pamiętać twoje debilne wyceny żeby wiedzieć z kim się prowadzi dyskusję, więc jestem za tym aby zostawić nicka takim jakim jest.
 4. przemowild

  zlecenia.pl

  Super domena na portal freelance czy skill sharing. Warto było czekać.
 5. przemowild

  www.el-safe.com.pl

  Połączenie dwóch obcych języków, w polskiej domenie, rozdzielone myślnikiem, w rozszerzeniu com.pl. Mam ochotę wstać i zacząć klaskać La ninja mas bonita!
 6. przemowild

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Kupujesz za 100 pln, wartość rośnie do 1000 pln. Masz 1000 pln w krypto. Myślisz sobie, trzymać czy sprzedać? Trzymasz, wartość spada do 0. Ile zatem straciłeś? 100 pln czy 1000 pln?
 7. przemowild

  nieszczepie.pl

  Ta domena nie ma wartości komercyjnej. Nie ma w tym zysku dla nikogo a zwolennicy teorii spiskowych raczej nie będą inwestować kasy w głoszenie swoich głupot.
 8. przemowild

  wczasy

  AIRBNB.COM albo BOOKING.COM -> wybierz apartament wg. ceny i gustu gdzie ci sie podoba. Nikt ci tutaj wakacji za ciebie nie zaplanuje
 9. przemowild

  Kupno głosów

  Może zamiast stawać na uszach żeby wygrało nudne, kiepskie zdjęcie na którym prawie nic nie widać, zrobiłbyś dobrej jakości, oryginalne zdjęcie na które ludzie chcieliby głosować?
 10. przemowild

  Nigdy bym się nie spodziewał

  Możnaby powiedzie, że "polska język, trudna język" ale jak widać grupa docelowa jest w tym przypadku dość jasno określona. Osoby które zakończyły edukację na etapie zerówki, kochają imprezy i lubią czymś zakąsić. Taki typowy żul z PGR'u.
 11. przemowild

  subbus.pl

  Zero pln. Ta spółka istnieje wyłącznie na papierze po to aby rozdzielić i kontrolować wydatki na komunikację na którą zrzuciło się kilka gmin. Ta spółka nie ma i nie potrzebuje strony internetowej.
 12. przemowild

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  Zwykła przerwa techniczna, żeby wymienić zdechłe chomiki napędzające mechanizm blokowania użytkowników nie opłacających swoich aukcji. Nie obiecywałbym sobie zbyt wiele.
 13. przemowild

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  Skąd to info? Może wreszcie czas aby zrobili swoją apkę bo strona mobilna na telefonie to lipa.
 14. przemowild

  Zrealizowane opcje

  Premiera.pl
 15. przemowild

  Alternatywny sposób zarabiania kasy

  Z cyklu gang Olsena. Idzcie z tym na policję i zgłoście szantaż i próbę wyłudzenia. Policjanci będą zadowoleni bo to łatwy łup. PS. właśnie przeczytałem wpis na Niebezpiecznik.pl, to faktycznie raczej wygląda na próbę zaszkodzenia komuś niż wyłudzenia.
 16. przemowild

  grafika.pl

  Wg. mojego kalkulatora wycen domen, twoja wycena jest warta 0 pln
 17. przemowild

  Zobaczcie tę aukcję...

  Poważni inwestorzy omijają aukcje z ceną minimalną. Gdyby to była aukcja BCM to wyglądałoby to zupełnie inaczej. PS. w którym momencie nastąpiła w tobie głęboka wewnętrzna transformacja, która sprawiła, że z idiotycznych wycen zacząłeś się udzielać w poważniejszym tonie? Trudno się z tym oswoić. To jak Jaś fasola grający detektywa. Oglądam serial i tylko czekam aż wyciągnie misia z marynarki. Z czytaniem twoich postów jest podobnie
 18. przemowild

  hitceny.pl

  Mam smoka i nie zawaham się go użyć! To mi przypomina historię o bacy który wymienił psa wartego milion na dwa koty po 500 tys
 19. przemowild

  StudioNagran.pl DeeJay.pl

  StudioNagran.pl DeeJay.pl Aukcje BCM od 10 PLN na AM StudioNagran.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2276041 DeeJay.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2276040
 20. przemowild

  Przeciwbolowe.pl

  Osobiście opinii na temat leków szukam u lekarzy lub farmaceutów, a nie w internecie, więc nie widzę w niej potencjału.
 21. przemowild

  Saturn.pl

  Kupili domenę za 600k, nie po to chyba żeby ją zapomnieć przedłużyć. Swoją drogą, to przykład tego jak subiektywna jest cena domeny. Dla istniejącej sieci sklepów, warta była 600k, po zmianie nazwy sieci, domena będzie warta tyle samo co nazwa innej planety. Byc może 5% tego ile za nią zapłacili.
 22. przemowild

  Jak byście ją zagospodarowali ???

  Spojrzałem na tę domenę pod kontem pary która się rozwodzi i wspólnie sprawuje opiekę nad dzieckiem ( mały potencjał na zarobek, chyba że na stronę dla mediatora pomagającego ustalić zasady opieki nad dzieckiem ) ale widzę, że pod tym pojęciem kryje się również nowy trend rodzicielski. Ludzie którzy się nie znają podejmują decyzję o tym aby mieć razem dziecko i wspólnie sprawować nad nim opiekę ( dawcy spermy, sztuczne zapłodnienie itp). Nada się na stronę łączącą takie osoby. Warto przeprowadzić jakieś badanie marketingowe aby ocenić wielkość rynku.
 23. przemowild

  Jak byście ją zagospodarowali ???

  A jak to miałoby zarabiać? Show me the money!
 24. przemowild

  Brexodus.pl

  Media zawsze muszą wymyślić jakąś katastrofę aby mieć o czym pisać. Mieszkam na wyspach i nie ma tutaj Brexodusu. Liczba imigrantów ze wschodniej Europy spadła o 1.2%. 28000 mniej z 2292000, w porównaniu do zeszłego roku. Ziarenko na plaży. Na każdego 1 Polaka kfóry wrócił do Polski, przyjechało 10 Rumunów i Bułgarów. Więc suma sumarum, liczba emigrantów (i rąk do pracy) wzrosła. Jeśli rzeczywiście doszłoby do masowych powrotów to chyba zamiast Brexodus.pl szukałbym domen na których można postawić witryny wspierające powrót do kraju, organizację i zaplanowanie powrotu itp..
 25. przemowild

  suplemenciki.pl

  To że ludzie w desperacji stawiają biznesy na kiepskich domenach nie oznacza, że one stają się przez to lepsze. Trudno ocenić czy znajdzie się jakiś chętny albo ile gotów byłby zapłacić. Biorąc pod uwagę jednak kryteria zwykle brane pod uwagę przy ocenie domen to ta nazwa jest kiepska ale nie można wykluczyć że ktoś będzie chciał to kupić. Ludzie kupują czasem takie rzeczy, że szczęka opada. Jak dla mnie to 0
×