Skocz do zawartości

przemowild

Użytkownik
 • Zawartość

  2 561
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  63

Zawartość dodana przez przemowild

 1. przemowild

  Przeciwbolowe.pl

  Osobiście opinii na temat leków szukam u lekarzy lub farmaceutów, a nie w internecie, więc nie widzę w niej potencjału.
 2. przemowild

  Saturn.pl

  Kupili domenę za 600k, nie po to chyba żeby ją zapomnieć przedłużyć. Swoją drogą, to przykład tego jak subiektywna jest cena domeny. Dla istniejącej sieci sklepów, warta była 600k, po zmianie nazwy sieci, domena będzie warta tyle samo co nazwa innej planety. Byc może 5% tego ile za nią zapłacili.
 3. przemowild

  Jak byście ją zagospodarowali ???

  Spojrzałem na tę domenę pod kontem pary która się rozwodzi i wspólnie sprawuje opiekę nad dzieckiem ( mały potencjał na zarobek, chyba że na stronę dla mediatora pomagającego ustalić zasady opieki nad dzieckiem ) ale widzę, że pod tym pojęciem kryje się również nowy trend rodzicielski. Ludzie którzy się nie znają podejmują decyzję o tym aby mieć razem dziecko i wspólnie sprawować nad nim opiekę ( dawcy spermy, sztuczne zapłodnienie itp). Nada się na stronę łączącą takie osoby. Warto przeprowadzić jakieś badanie marketingowe aby ocenić wielkość rynku.
 4. przemowild

  Jak byście ją zagospodarowali ???

  A jak to miałoby zarabiać? Show me the money!
 5. przemowild

  Brexodus.pl

  Media zawsze muszą wymyślić jakąś katastrofę aby mieć o czym pisać. Mieszkam na wyspach i nie ma tutaj Brexodusu. Liczba imigrantów ze wschodniej Europy spadła o 1.2%. 28000 mniej z 2292000, w porównaniu do zeszłego roku. Ziarenko na plaży. Na każdego 1 Polaka kfóry wrócił do Polski, przyjechało 10 Rumunów i Bułgarów. Więc suma sumarum, liczba emigrantów (i rąk do pracy) wzrosła. Jeśli rzeczywiście doszłoby do masowych powrotów to chyba zamiast Brexodus.pl szukałbym domen na których można postawić witryny wspierające powrót do kraju, organizację i zaplanowanie powrotu itp..
 6. przemowild

  suplemenciki.pl

  To że ludzie w desperacji stawiają biznesy na kiepskich domenach nie oznacza, że one stają się przez to lepsze. Trudno ocenić czy znajdzie się jakiś chętny albo ile gotów byłby zapłacić. Biorąc pod uwagę jednak kryteria zwykle brane pod uwagę przy ocenie domen to ta nazwa jest kiepska ale nie można wykluczyć że ktoś będzie chciał to kupić. Ludzie kupują czasem takie rzeczy, że szczęka opada. Jak dla mnie to 0
 7. przemowild

  Agenci.pl

  Agenci.pl Opinie, pomysły i wyceny mile widziane.
 8. afiliacyjnyprogram.pl butyletnie.pl gontydachowe.pl kateringweselny.pl klubygolfowe.pl Wszystkiedomeny wygasają wkrótcei trafiły na aukcje AM od 10 pln afiliacyjny.pl afiliacyjnyprogram.pl butyletnie.pl calisthenics.pl gontydachowe.pl kateringweselny.pl klubygolfowe.pl krasomowca.pl krematoria.pl kubotany.pl kuponprezentowy.pl kuponyprezentowe.pl kursjazdykonnej.pl kursyjazdykonnej.pl magazynsamoobslugowy.pl majtunie.pl mowcapubliczny.pl mpua.pl phonecase.pl pralniaekspresowa.pl projektymieszkaniowe.pl przeprowadzkibytom.pl przeprowadzkigorzow.pl przeprowadzkilegnica.pl przeprowadzkipiaseczno.pl publicspeaker.pl ramydoobrazow.pl roletydrewniane.pl rusztowaniaelewacyjne.pl schronprzydomowy.pl speechwriter.pl szkoleniazdalne.pl szkoleniefryzjerskie.pl szkoleniesprzedazowe.pl testylaboratoryjne.pl wystapieniepubliczne.pl zdalneszkolenia.pl
 9. przemowild

  Jaka domena dla sklepy fizycznego?

  Sugerujesz że OwcaB i autor tematu to ta sama osoba?
 10. przemowild

  Jaka domena dla sklepy fizycznego?

  Przecież to jest aukcja OwcyB?
 11. przemowild

  Casio-Zegarki.pl

  Sorry stary ale moje życie ma inne priorytety, żeby tracić czas takie dyskusje. Ty kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz. Zarzucasz innym ignorancję a sam opowiadasz farmazony i posługujesz się Januszową logiką. Może ktoś inny kto ma więcej cierpliwości ci to wytłumaczy. Pozdrawiam.
 12. przemowild

  Casio-Zegarki.pl

  Nie wierzę, że ty takie rzeczy wypisujesz. Trudno dyskutować z takimi absurdami a nie chce mi się marnować czasu na szukanie przykładów na to, że niebo jest niebieskie albo że nie można czerpać korzyści z czyjejś własności intelektualnej jakim jest znak towarowy. Jak pamiętam to sąd arbitrażowy nie miał wątpliwości rozstrzygając spór o Iphone.com.pl gdzie funkcjonował sklep z Iphonami, na rzecz Apple.
 13. przemowild

  Casio-Zegarki.pl

  Twoje przykłady nie mają związku z tematem. Są kompletnie nietrafione. Tam jest mowa o posługiwaniu się znakiem towarowym dla informacji handlowej a nie o korzystaniu z tego znaku i czerpaniu z niego korzyści.
 14. przemowild

  Casio-Zegarki.pl

  Nie, nie można. Prawo do korzystania z zastrzeżonego znaku towarowego / nazwy ma tylko właściciel znaku i jego partnerzy jeśli im ( i w jakim zakresie) na to pozwoli właściciel znaku.
 15. przemowild

  Casio-Zegarki.pl

  Zapytaj firmę Casio. Niektórym brandom to zwisa a inne walczą nawet o domeny przypominające nazwę brandu. Np. Apple ->Ap.pl
 16. przemowild

  Kasen.pl

  Istnieje 12 milionów kombinacji 5 liter alfabetu. 8 milionów jeśli litery nie będą się powtarzać. Nawet jeśli tylko część z nich jest brandable, to nadal mówimy o milionach zamienników co sprawia że trudno taką domenę sprzedać za więcej niż na nią wydałeś. Domena brzmi ok ale jak ją sprzedać? Może wymyśl dla niej branżę, zleć zrobienie logo i spróbuj sprzedać jako brand nowo powstającej firmie z tej dziedziny? Równie dobrze możesz tylko utopić dodatkową kasę i zostać z niepotrzebnym logo na wieki, ale zawsze to jakaś opcja.
 17. przemowild

  produktfoto.pl

  Nie wyszukiwań, tylko wyników Nie na frazę "produkt foto" tylko "produkt" + "foto" Polecam naukę obsługi wyszukiwarki aby znaleźć frazy we właściwym kontekście, języku i regionie. Zaoszczędzisz pieniądze
 18. przemowild

  inwestycjepremium.pl

  Inwestuje się nie dla prestiżu tylko dla zarobku. Jeśli inwestycja w nawozy daje większy zysk niż w diamenty, to przecież nie będę się dwa razy zastanawiał. Inwestycje są dochodowe albo niskonakładowe albo niskiego ryzyka itp.. to są kryteria jakimi się ludzie raczej posługują. Domeny bym nie zarejestrował.
 19. przemowild

  chrystus.pl

  Jeśli chodzi o kościoły i organizacje wyznaniowe, to one chętnie przyjmują pieniądze, ale bardzo niechętnie się nimi dzielą. A na pewno nie zapłacą ci komercyjnych stawek jakie się żąda za domeny. Tutaj nawet Panie Boże nie pomoże
 20. przemowild

  Projektorium.pl

  "A co reżyser chciał przez to powiedzieć?" ( lub co to jest projektorium?)
 21. przemowild

  kredyty24.online

  Lepszą inwestycją byłaby maść na szczury.
 22. przemowild

  domenatorzy.pl

  Domenatorzy to fantazja od dominatorzy? A co to są dominatorzy? Masz na myśli graczy domino czy gołych facetów z batem?
 23. przemowild

  dino.market

  Po co marketowi Dino domena dino.market? Mają marketdino.pl i nie ma potrzeby posiadania innej domeny. Wiedza polskich internautow na temat rozszerzeń takich jak .market jest minimalna. Jak komuś podasz taki adres to i tak zapamięta to jako dinomarket.pl Nie dość że cybersquatting to jeszcze na egzotycznej domenie której nikt nie zna. Strata pięniędzy i czasu.
 24. przemowild

  Topdj.pl

  Topdj.pl Ok 8500-9000 odwiedzin miesięcznie. Aukcja AM od 10pln https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2264161
×