Jump to content

przemowild

Użytkownik
 • Content Count

  2722
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  99

Everything posted by przemowild

 1. W przypadku Gmaila sam fakt, że odbiorcy nie klikają w wiadomość aby ją otworzyć jest jednym z czynników sprawiających, że wiadomość ląduje w koszu. Stąd ważne jest aby konstruować emaile tak aby ludzie chcieli w nie klikać. Poza tym, czy email jest spoofed / forged? Tzn czy jest wysłany z adresu mailowego w domenie Shoper czy jako twoja domena?
 2. MissBikini.pl Niebawem wygasa, szybki deal - 200 PLN na AM https://www.aftermarket.pl/domena/missbikini.pl/
 3. Ninja do kwadratu. Tym bardziej, że to mieszanka słów angielskiego i polskiego. Czemu Seksfota.pl zostawiłeś wolną?
 4. przemowild

  The7.pl

  A po co to w ogóle zagospodarowywać? Czy to znaczy coś więcej niż template do WP?
 5. 30 czerwca już za pasem
 6. Wklej listę tych domen to ci doradzimy czy warto je trzymać. Jeśli to są jakieś ninje to lepiej się ich pozbyć asap.
 7. przemowild

  closed.pl

  Mają closed.de, może będą zainteresowani .pl? Wrzuciłbym na Sedo i czekał, na lokalnego klienta chyba bym nie liczył.
 8. przemowild

  closed.pl

  Closed czyli zamknięte. Czemu sądzisz, że słowo "zamknięte" jest dobre na brand? Co to miałby być za brand?
 9. Dziś koniec aukcji. Cena bardzo atrakcyjna
 10. Warto, żebyś pisał co i za ile. Za jakiś czas linki przestaną działać i twoje wpisy staną się bezwartościowe. Swoją drogą o co chodzi z tą sprzedażą? Skąd taka cena?
 11. Czytałem twój temat z 2013 i ciekaw jestem na ile sam wyceniasz te domeny dzisiaj? Zdaje się, że są w twoim portfolio ponad 15 lat już? Były jakieś zapytania / oferty cenowe?
 12. przemowild

  cc.pl

  jeśli mnie pamięć nie myli to dwu-literowe chodziły ostatnio w okolicach 20k. CC.pl to fajna domena i jest parę firm które mogłyby być nią zainteresowane. Osobiście wystawiłbym za 100k i puścił za wysokie XX XXX gdyby był na nią klient gotowy tyle zapłacić. Cena zależy wyłącznie od tego czy będziesz w stanie odrzucić niższe oferty licząc na wyższą, która może nigdy nie zostać złożona.
 13. @Mikado2000 Zanim zarejestrujesz jakąś domenę to zastanów się kto miałby za nią zapłacić. Nie widzę żadnego sensu w takiej nazwie. Kto i po co miałby ją kupić?
 14. Dwa pytania: 1. Czy zauważyliście, że statystyki ruchu w nowym AM, pokazują znacznie niższy ruch? Wiele domen pokazuje 1 albo nawet 0 ruchu. 2. Nie mogę znaleźć opcji - domeny polecane do przechwycenia - w filtrze domen do przechwycenia. Nie ma już polecanych?
 15. Zero? Ani to generyk ani komercyjny adres. A z tym publikowaniem oszustów to tylko problemów sobie można narobić. Jak opublikujesz fałszywe informacje to odszkodowania będziesz ludziom płacić.
 16. Domeny to był dobry biznes kiedyś, teraz już mniej, ale dalej jest w tym kasa. Ja nie narzekam. Nigdy nie miałem topowych domen tylko, tylko średniaki lub niszowe domeny które się sprzedają za średnie pieniądze. Jakbym mieszkał w Polsce i zajmował się tym full time to bym z domen wyżył. Jak ci nie idzie to zmień branżę i przestań marudzić.
 17. Ktoś ci chyba ostatnio przecież powiedział, że pierdolisz. Nie masz nic lepszego do roboty?
 18. Aby ten biznes zadziałał? Nikomu nie zależy aby twój biznes zadziałał. Jako przedsiębiorca powinieneś wiedzieć jakie są potrzeby rynku i je spełniać zamiast wymyślać usługi nieprzydatne nikomu i zastanawiać się jak je komuś wcisnąć.
 19. Jedyna która ma sens moim zdaniem to sex.university, przychodzi mi szereg zastosowań do głowy: - treści erotyczne typu studentki? - portal erotyczny / towarzyski dla studentów - dosłownie Sex University czyli porady, szkolenia z zakresu sztuki kochania. Problem w tym, że potencjalny klient może nigdy nie odkryć, że taka końcówka w ogóle istnieje i wziąć pod uwagę zakup takiej domeny. Pozostałe to absolutne ninje. #Lovemaster.com
 20. Awionetki.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2446081/ Aukcja od 10 pln, AM.
 21. Przesadziłeś chyba z tymi znaczeniami. Nie znasz innych słów na chleb? Może bochen, bochenek albo bread? Jak tak to czemu ograniczyłeś się tylko do podróży? A gdzie travel, travels, journey, journeys, etc?? Jako domainer nie mam żadnej misji ochrony języka polskiego bo to nie moja rola. Ja patrzę na to jakich słów ludzie używają a problemy językowe zostawiam językoznawcom. Rozumiem, że jakby ci się zrealizowała opcja to odmówiłbyś jej rejestracji w imię zasad językowych?
 22. Campingi.pl Domena z 2002, wpadła z opcji. Google pokazuje 550k vs Kempingi 1450k Osobiście nie lubię tego typu spolszczeń ale ilość wyników mnie zastanawia. Warte to coś waszym zdaniem?
×