Skocz do zawartości

icered

Użytkownik
 • Zawartość

  838
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana icered w Rankingu w dniu 29 Maj 2012

icered posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

4 Neutral

O icered

 • Tytuł
  Natural Born Domainer
 • Urodziny 03/19/1910

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

6750 wyświetleń profilu
 1. icered

  Domena .eu, a Brexit

  Komisja Europejska wydała dwa dni temu ciekawy dokument: https://ec.europa.eu/info/publications/notice-stakeholders-withdrawal-united-kingdom-and-eu-rules-eu-domain-names_en Wielka Brytania występując z Unii Europejskiej w marcu 2019 roku stanie się w rozumieniu prawa państwem trzecim. Co spowoduje, że zgodnie z regulaminem domen .eu, firmy z Wielkiej Brytanii i osoby tam zamieszkałe nie będą miały prawa do rejestracji i utrzymywania tych domen. Rejestratorzy odmówią ich rejestracji/przedłużenia. Rejestr .eu będzie miał również prawo do usunięcia takich domen.
 2. Wystawiłem na AfterMarket.pl 234 domeny. Połowa to generyki, połowa literówki. Oferta ważna tylko 3 dni. Z powodów formalnych, nie będę mógł później sprzedać żadnej z domen (nie spadną). Czas opłacenia domen również musi zmieścić się w limicie 3 dni. Link: TUTAJ Zapraszam do składania ofert.
 3. icered

  Wchodzisz na stronę wprowadzającą w błąd

  Są dwie możliwości: - strona została zgłoszona do Google przez więcej osób jako niebezpieczna, - w sieci reklamowej Sedo pojawiła się reklama, która zawierała zamiast obrazka link do kodu próbującego wstrzyknąć wirusa.
 4. Kilka domen sprzedanych. Na resztę ustawiłem cenę kup teraz 500zł (oprócz łomża.pl i puławy.pl - 5000zł, do negocjacji).
 5. icered

  ann.pl

  Dobra cena, gratulacje. Opiszesz dokładniej jak wyglądała od strony technicznej licytacja pomiędzy firmami?
 6. łomża.pl puławy.pl zielonagóra.pl ciechanów.pl żory.pl kamiennagóra.pl nowysącz.pl buskozdrój.pl szklarska-poręba.pl myszków.pl milanówek.pl tarnowskiegóry.pl ostróda.pl jeleniagóra.pl głogów.pl żyrardów.pl Link do portfolio z wymienionymi domenami: http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=60563c06d46426ca1129eef965b8789f Ustawiłem ceny Kup Teraz, ale otwarty jestem też na negocjacje w przypadku niektórych domen. Od razu po ustawieniu cen dostałem kilka ofert, ale warto chyba poinformować też forum. Kilka domen zostanie sprzedanych do końca tygodnia, więc jeśli ktoś zamierza negocjować/kupować to zalecam zrobić to teraz, bo potem może być za późno.
 7. icered

  Odebrana domena

  Czy dobrze wnioskuje po całej treści, że spółka nie skorzystała z pomocy adwokata mogącego reprezentować ją przed belgijskim sądem? W wielu krajach (nie wiem jak w Belgii) nie można samemu występować jako obrońca w takich sprawach i wszelka argumentacja idzie do kosza. Po pierwsze należy skontaktować się z adwokatem, który zna realia danego kraju. Można się wtedy dowiedzieć ile będzie kosztowało odwołanie, gdyż cała sprawa może okazać się bardzo ryzykowna kosztowo oraz czy jest sens się odwoływać.
 8. icered

  EuroDns - transfer domeny

  EuroDNS przesyła kod authinfo na maila zazwyczaj w ciągu kilku godzin po zgłoszeniu.
 9. Witam, Wystawiłem na Aftermarket portfolio 133 domen. Wśród nich znajduje się wiele generyków formatu dysk.pl, mniam.pl czy ptaki.pl. Większość z tych domen została zarejestrowana w okolicach 2005 roku. Nie mam niestety czasu, by każdą z osobna wyceniać. Jeśli ktoś z was zainteresowany jest domeną, proszę złożyć ofertę - rozpatrzę ją i ewentualnie odeślę kontrofertę, jeśli różnica w kwocie nie będzie zbyt duża. Oferta jest ograniczona czasowo do końca tygodnia. Jednocześnie jest to ostatnia okazja, żeby nabyć którąś z tych domen w atrakcyjnej cenie. Każda oferta jest mile widziana, ale proszę wziąć pod uwagę, że oczekuje realnych ofert i takie w pierwszej kolejności będą rozpatrywane. Link do portfolio pozdrawiam, Darek
 10. icered

  Jaki polecacie hosting do propagowania domen

  Zostaje jeszcze jeden z najstarszych hostingów seo - SeoLite.pl Wychodzi około 12zł/mc (bez PHP) lub 18zł/mc (z PHP) w płatności rocznej za 36 IP.
 11. icered

  Skrypt do sprawdzania pozycji strony w Google

  Free Monitor For Google.
 12. Nie ma obowiązku umieszczania na fakturze ceny przeliczonej na PLN. Taki obowiązek istnieje tylko w przypadku kwoty VAT w walucie obcej (również w transakcjach pomiędzy podmiotami krajowymi).
 13. Pb zapomniał jeszcze o jednym. Jeżeli kupiła osoba fizyczna to VAT musisz podać w walucie oryginalnej oraz w PLN, przeliczony według kursu średniego NBP z dnia poprzedniego.
 14. icered

  Raport NASK Q2 2012

  Popraw jeszcze Q2 2010.
 15. icered

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  NASK miał chwilowe problemy z siecią, już powinno działać.
×