Skocz do zawartości

Bazyli

Użytkownik
 • Zawartość

  3 161
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  76

Ostatnia wygrana Bazyli w Rankingu w dniu 1 Maj

Bazyli posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

962 Excellent

O Bazyli

 • Tytuł
  C2H5OH

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  1323
 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łono Natury

Ostatnie wizyty

20 785 wyświetleń profilu
 1. Bazyli

  Przeciwbolowe.pl

  Ty i pewnie paru leczą się tam gdzie powinni ale sporo ludzi zamiast u lekarza to w necie. Wyszukują objawów, lekarstw, metod leczenia... Myśle że jakiś bardzo niskie xxxx do ugrania.
 2. Bazyli

  Stajnia.com.pl

  Stajnia.com.pl Dwie fajne końskie domeny. Idealne pod wszelkie projekty związane z szeroko rozumianą hipiką. Oferty wraz z proponowaną kwotą zakupu proszę składać : Stajnia.com.pl Kon.com.pl Zapraszam do składania ofert na inne domeny : Portfolio Kupić nie kupić, potargować można.
 3. Bazyli

  Jak byście ją zagospodarowali ???

  Docelowo myślałem o jakieś "agencji"...nie wiem. Pomysł jako taki wydaje mi się na tyle kontrowersyjny że aż ciekawy...
 4. Bazyli

  Jak byście ją zagospodarowali ???

  Gdybym wiedział to bym nie pytał tylko działał....Może coś na kształt biura matrymonialnego czy serwisu randkowego...
 5. Szczerze napisawszy chętnie poznam Wasze pomysły na zagospodarowanie dodomeny : Coparenting.pl Rózne pomysły chodzą mi po głowie. Do jednych jestem przekonany, do drugich nie. Czy wogóle jest jakikolwiek sens ją zagospodarowywać. Czy w naszym, katolickim państwie jest miejsce na tego typu kontrowersyjne ekstrawagancje. Stąd prośba o Wasze sugestie.
 6. Bazyli

  Policja zapytanie o dane domeny

  Jesli był na niej jakis syf lub strona byla wykorzystywana niezgodnie z prawem to na Twoim miejscu ( jeśli za tym nie stoisz ) udzielił bym jak najwięcej informacji żeby sprawę wyjasnić i mieć tak zwany święty spokój. To że temat olejesz nie zwolni cie z wcześniejszego czy też póxniejszego ujawnienia tych informacji tyle że już forma "prośby" może być mniej przyjazna dla ciebie. Jesli nie ty za czyms tam stoisz to praktycznie sprawa dla ciebie zakończy sie wraz z przekazaniem tych informacji. Nikt cię po sądach ciagnąć nie powinien.
 7. Bazyli

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  szkoda jej na przekierowanie...
 8. Bazyli

  Relaksik.pl

  Zapraszam do zakupu poprzez aukcję DI domeny : - Relaksik.pl Koniec aukcji : 28.05. godz. 22.00 Cena startowa 50 zł ( netto ) Przebicie 10 zł Bardzo fajna domena na serwis rozrywkowy lub nazwę imprezy itp. itd.
 9. Bazyli

  RODO

  Przygotowani na nowe ? http://joemonster.org/art/43115
 10. Bazyli

  Odrzucone oferty

  LoveStory.pl - 1k
 11. Bazyli

  Ogrod.eu

  Ogrod.eu Oferty wraz z proponowaną kwotą proszę składać: https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3203621 Zapraszam do składania ofert na inne domeny z PORTFOLIO !!!
 12. Bazyli

  Posadzkarstwo.pl

  Posadzkarstwo.pl Sprzedam domenę z tematu w cenie 250 zł ( netto )... Pierwsza złożona oferta na tą kwotę zostanie zaakceptowana : https://www.aftermarket.pl/domena/posadzkarstwo.pl?nostat=1&test_a=0&utm_source=direct_entry Zapraszam do składania ofert na inne domeny z Portfolio
 13. Bazyli

  Jaka domena dla sklepy fizycznego?

  Wskazany skrót niekoniecznie musi być obowiązującą nazwą sklepu...Tak czy siak domena tragiczna i szkoda czasu by sobie nią głowę zawracać.... W każdym bądź razie ten post w połączeniu z tym : daje do myślenia...
 14. Bazyli

  Jaka domena dla sklepy fizycznego?

  Przecież nazwę wymienił...nie podał miasta...Sklep nosi nazwę w skrócie "Alib"... Nie szkoda ci życia na nic nie wnoszące dochodzenia?
 15. Bazyli

  Jaka domena dla sklepy fizycznego?

  Sugeruje niezwykły zbieg okoliczności...
×