Skocz do zawartości

Bazyli

Użytkownik
 • Zawartość

  3 223
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  86

Ostatnia wygrana Bazyli w Rankingu w dniu 21 Sierpień

Bazyli posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1 022 Excellent

O Bazyli

 • Tytuł
  C2H5OH

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  1323
 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łono Natury

Ostatnie wizyty

21 771 wyświetleń profilu
 1. Bazyli

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  flirtuj.pl 2805 PLN (3450.15 PLN z VAT) https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2314841 A mnie zastanawia czy na polskim rynku jest jeszcze miejsce na serwisy randkowe...
 2. Bazyli

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Bo to są literówki....
 3. Bazyli

  Obstawiamy następną bańkę bitcoina

  Warto przeczytać : https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/prawo-i-podatki/podatki-od-kryptowalut-propozycje-rzadu/cm55bqy
 4. Bazyli

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Masz całkowitą rację. Próbuję rownież zwrócić na to uwagę ale dla niektórych cwaniactwo i krętactwo to powód dumy a brak zasad to życiowe motto. Z tym tylko że dzięki takim postawom tracą wszyscy ci którzy wyżej stawiają uczciwość.
 5. Bazyli

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Wyżej napsiałem co to jest IDN... Wpiszesz w pasek wyszukiwarki tak zapisane filmy, polisy bez zmiany ustawień klawiatury? Mi się nie udało. Nie twierdzę że IDNy to tylko polskie wyrazy. Ale te wystawione na giełdzie niczego nie oznaczają nawet w obcym języku z obcymi znakami . Zatem są domenami złozonymi z liter różnych alfabetów...i tyle. Ale oczywiście jeśli masz inne zdanie to proszę wskaż mi język w ktorym to całe domenowe barachło byłoby IDNem...bo napewno nie będzie to PL...
 6. Bazyli

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  AM promował na zlecenie sprzedającego...O tym nie należy zapominać.
 7. Bazyli

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Polskie i pisze się z kropką, nie kreską...a moim zdaniem IDN powinien składać ze znaków diakrytycznych w obębie jednego języka.,..nie dwóch. Zresztą NASK tłumacy to podobnie : Skrót IDN (ang. Internationalized Domain Name) określa domenę internetową, w której użyte są diakrytyczne znaki narodowe, charakterystyczne dla danego języka, np.: dla języka polskiego będą to następujące znaki: ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź. Wychodzi z tego że skoro zabraklo owych znakow trudno pisać że to IDN...A oznaczenia że to domena F(cośtam)lmy.pl brak. Stąd też moja sugestia aby tego typu domeny oznaczać inaczej by kupujący nie był wprowadzany w błąd.
 8. Bazyli

  Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

  Kupujacy nie powinien oplacać tej aukcji bo domena została w sposób nieprawidłowy oznaczona przez AM...Trudno nazwać IDNem domenę która ma znaki z dwóch różnych alfabetów. Zamiast opłacać powinien zgłosić zawiadomienie do prokuratury o możliwości popelnienia przestępstwa z artykulu 286 kk i myślę że pociągnełoby to za sobą skutki prawne w postaci postawienia zarzutów sprzedającemu...
 9. Bazyli

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  Usiłujesz sprzedawać śmieci nie domeny, poza tym wprowadzasz kupujących w błąd brakiem informacji że ów idn to nie idn tylko mieszanka narodowa i idn-em być nie może....Zatem nikomu nieprzydatny śmieć, na który niczego nieświadomi klienci mogą niechcący wydać pieniądze. A ten twój post to jeden wielki bełkot, do którego nawet nie będę się odnosił bo szkoda mi życia.
 10. Bazyli

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  Mam propozycję, aby do istniejacych już kategorii domen wystawianych na gieldzie AM, utworzyć jeszcze jedną, a mianowicie: Syf domenowy I w tej kategorii umieszczać wszystkie te domem z owym "i" . Obecnie umożliwienie dodawania do normalnych kategorii jest kpiną z kilientów i ewidentnym wprowadzaniem ich w błąd.
 11. Bazyli

  Koniec domen?

  Palo Alto Networks
 12. Bazyli

  Sprzedaż kont e-mail i subdomen

  Rozumiem że zamierzasz powielić : http://www.automoto.pl/konta_pocztowe.html
 13. Na sprzedaż cale portfolio fajnych domen : - Ate.pl ( jakiś czas temu odrzucona oferta od Continental.com na 4,5k eu ) - Zapowiedzi.pl - Milenka.pl - Love-Story.pl - LoveStory.info.pl - Drapak.pl - Drapak.com.pl - Relaksik.pl - CoztaPolska.pl - Smule.pl - ZaczarowanyOgrod.pl - LelumPolelum.pl - Mens.pl - PrzewodnicyTatrzanscy.pl - Catvillage.pl - Coparenting.pl - MuscleFiber.pl - Obwieszczenie.pl - Sknerusek.pl - Docieplanie.com.pl - Yorki.com.pl Domeny do sprzedania w pakiecie za 16260,16 netto ( 20000 brutto ). Istnieje możliwość sprzedaży pojedyńczych sztuk o ile padnie rozsądna propozycja zakupu.
 14. Bazyli

  LelumPolelum.pl

  LelumPolelum.pl Sprzedamy domenę z tematu : https://www.aftermarket.pl/domena/lelumpolelum.pl?nostat=1&test_a=0&utm_source=direct_entry Pod tą nazwą działa parę firm i serwis rozrywkowy. Zapraszam do składania ofert !!!
 15. Bazyli

  Co.uk czy uk?

  Obie...
×