Jump to content

Bazyli

Użytkownik
 • Content Count

  3532
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  110

Everything posted by Bazyli

 1. Bazyli

  site.pl

  Nie prowokuj bo się serial zacznie...
 2. Brakuje medalu za 1 miejsce w najgorszej obsłudze klienta...zapomnieliście dodać?
 3. Chciałbym dzisiaj dostawać takie oferty które odrzucałem parę lat temu...
 4. Możesz rejestrować i sprzedawać ale jeśli rejestrujesz i handlujesz domenami jesteś traktowany jak przedsiębiorca z tą tylko różnicą że bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Dotyczy to nie tylko domen ale i innych dziedzin. Od 1 czerwca przepisy ulegną pewnej zmianie, zatem zapraszam do lektury: https://www.podatki.biz/artykuly/kodeks-cywilny-2020-przedsiebiorca-prawie-jak-konsument_51_42646.htm
 5. W chwili kiedy odpiszesz że jesteś osobą fizyczną następuje zapytanie do NASK o twoją działalność dotyczącą domen. NASK informuje że masz ich 20 wystawionych na AM i w związku brakiem zapisu na Sąd Polubowny jest po temacie.
 6. Znam to z praktyki...Bo sam prowadziłem sprawy przed Sądem Konsumenckim w kwestii tego punktu regulaminu NASK.
 7. Nie wystarczy. Sprawdzają ile masz domen i czy przypadkiem Twoje domeny nie są wystawione na sprzedaż. Jeśli są to traktują ciebie jako prowadzącego niezarejestrowaną działalność i traktowany jesteś jak przedsiębiorca... Jeśli jednak uznany zostaniesz za osobę fizyczną i nie zgodzisz się na zapis na Sąd Polubowny to jedyną drogą jest postępowanie sądowe przed Sądem powszechnym.
 8. NASK sam z siebie nie zrobi nic. Tym bardziej iż jakiś czas temu rozesłał po Polsce wieść, że do danego dnia ( nie pamiętam niestety do którego ) władze miejscowości mają czas na zajęcie "swoich" nazw w domenie w pl. Dla desperata to minimum 5k...
 9. Bazyli

  CAD.com.pl

  CAD.com.pl Sprzedam domenę z tematu. Cena do uzgodnienia. Zapraszam do składania ofert: CAD.com.pl Zapraszam również do składania ofert na inne domeny: Portfolio ZAPRASZAM !!!
 10. NaukaJazdy24.lpl Domena z tematu. KUP TERAZ Zapraszam również do składania ofert na inne domeny: Portfolio ZAPRASZAM !!!
 11. chyba DNSy padły...
 12. Bazyli

  c0m.pl

  Nie możesz się doczekać wyceny na Aftermarket? Wyceniłem ją tam na 1 PLN bo niestety nie można na 0 a tyle jest akurat warta....Jednymi słowy...Przeszacowałem jej wartość...
 13. Bazyli

  Lab.com.pl

  Lab.com.pl Oferty z proponowaną kwotą zakupu proszę składać: Lab.com.pl Zapraszam również do składania ofert na inne domeny: Portfolio ZAPRASZAM !!!
 14. Wedzisko.pl Sprzedam domenę z tematu. Proponowan kwota to 500 PLN netto. Zapraszam do skladania ofert: Wedzisko.pl
 15. Ma Pan z nimi zawartą pisemną umowę ewentualnie inne świadczące o zawartej umowie? Może mógłbym pomóc.
 16. Bazyli

  Pytanie

  Czemu dodając do wyceny domene nie mogę w ciągu 24 h zamieścić ogłoszenia sprzedaży domeny pl? Przecież to są dwa inne działy tego forum...
 17. Scale-Up.pl Waszym zdaniem?
 18. w0.pl 1617 PLN (brutto: 1988.91 PLN) Magia AM najwyraźniej nadal działa...
 19. Wedka.pl + Wędka.pl 2755 PLN (brutto: 3388.65 PLN).
 20. NFZ.pl 7545 PLN (brutto: 9280.35 PLN).
 21. Kiedyś pytałem o to samo i chyba Ty pisałeś że modyfikacja będzie widoczna. Chyba że chodziło Ci o "ręczne operacje" a nie automatyczne.
×