Jump to content

pb

Użytkownik
 • Content Count

  12119
 • Joined

 • Days Won

  292

pb last won the day on July 4

pb had the most liked content!

Community Reputation

2308 Excellent

2 Followers

About pb

 • Rank
  konto nieaktywne

Kontakt

 • Strona WWW
  https://premium.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może dział "marketing szeptany"?
 2. U mnie Y = 2X, czyli jeśli dla danej domeny 5 lat temu zaczynałem negocjacje od 10k, to dziś zaczynam od 20k. Nikt Ci nie broni dewaluować własnych domen, ale temat miał być o stanie rynku, a nie o stanie twojej wiary.
 3. U mnie również ten rok jest zauważalnie lepszy od poprzedniego, jeśli tak się utrzyma, to powinno być jakieś 150% zeszłorocznego wyniku. Biorę pod uwagę tylko domeny .pl.
 4. Obiecujesz przegląd rynku, a nie podajesz żadnych danych, tylko jakieś utyskiwanie na jakość swoich domen. Faktycznie clickbait.
 5. Może 10 dni wcześniej spadało więcej ciekawych domen? Ogólnie w wakacje spada mniej ciekawych domen, masz porównywalne dane sprzed roku? Ja nie korzystam z DC, bo każą przysłać kolorowe zdjęcie dowodu, a tego na pewno nie zrobię.
 6. Nawet ślepej kurze czasem się trafi ziarno. ;-) Nie twierdzę, że MM nie ma nosa, czuja, czy innych organów, ale przy 350 tys. domen trudno byłoby nie mieć tych paru dobrych sprzedaży miesięcznie. ;-)
 7. Większość tych "upuszczonych" już inni podnieśli. ;-)
 8. pb

  Premium.pl

  Spróbuj w innej przeglądarce albo na czystym profilu przeglądarki (bez żadnych wtyczek). Upewnij się też, że program pocztowy nie łamie linku do aktywacji hasła (po kliknięciu/wklejeniu powinieneś dostać komunikat o audycji hasła i wtedy możesz się nim zalogować). No i jeśli zamówiłeś test hasła x razy, to poprawne jest tylko to z ostatniego maila.
 9. NASK podobno na pierwszym miejscu kładzie dobro abonenta. Obecne ceny domen skłaniają jednak wielu abonentów do karkołomnych eksperymentów typu "nie odnowię domeny i potem zarejestruję za 10 zł", które często kończą się płaczem. Nie wiem czy jest jakiś inny rejestr ccTLD z taką polityką cenową, dlaczego domeny .pl nie mogą kosztować 20 zł - zarówno rejestracja, jak i odnowienie?
 10. Ok, więc tutaj whois jest chyba centralny, natomiast nie zmienia to faktu, że domena jest skasowana. Data 2021-05-14 była ustawiona przez autoRenewPeriod, który wskakuje zawsze po zakończeniu opłaconego okresu, ale potem domena wchodzi w redemptionPeriod, gdzie jest jeszcze do odzyskania za grubą kasę, i na końcu w pendingDelete, gdzie jest już nie do odzyskania. Nie wiem ile trwa pendingDelete w .pro, natomiast data 2020-05-23 to zapewne chwila skasowania domeny (chyba że założenia serverHold, jeśli było później, w każdym razie rejestrator po skasowaniu nic już nie może). Obstawiam, że w tym miesiącu spadnie. Dla porównania weźmy losową domenę ngao.pro i mamy tam takie daty: Updated Date: 2020-05-08T06:17:26Z Creation Date: 2019-03-27T05:40:54Z Registry Expiry Date: 2021-03-27T05:40:54Z i także statusy: Domain Status: pendingDelete https://icann.org/epp#pendingDelete Domain Status: serverHold https://icann.org/epp#serverHold (więc jak widać, serverHold jest pewnie typowo nakładany na każdą domenę .pro - sprawdziłem kilka na wyrywki) Tu też mamy niby wygasanie w 2021, ale to bzdura. Najważniejszy jest pendingDelete i data ostatniej aktualizacji 2020-05-08. Od tej daty liczony jest czas do uwolnienia domeny do puli i w tym przypadku (ngao.pro) ma to nastąpić jutro (wg list spadów), a więc w Twoim (od 2020-05-23) wychodzi, że 27.06.
 11. Nie podajesz końcówki, ale zakładam, że to któraś z globalnych, tam bazy whois prowadzą poszczególni rejestratorzy - górna część jest zwracana przez rejestr, a dolna przez rejestratora i nawet między nimi mogą być różnice w datach. Podałeś datę z jednej części, a jaka jest w drugiej? W ogóle dlaczego podajesz szczątkowe dane i żądasz na tej podstawie odpowiedzi, to jest jakiś teleturniej? :-P
 12. Nie patrz na tę datę, domena jest skasowana i nie do odzyskania, dlatego nie masz jej w panelu.
 13. Domain Status: pendingDelete https://icann.org/epp#pendingDelete Ten Cię najbardziej interesuje, bo on oznacza, że domena w ciągu kilku dni wróci do puli wolnych. Zastanawia mnie tylko serverHold, bo ten status może założyć jedynie rejestr. Może domena została przegrana w UDRP lub rejestr chce ją zatrzymać dla siebie?
 14. https://thelettervsixtim.es/
 15. Garść wygasających domen z ceną obniżoną o 95%+. Niektórych nie planuję odnawiać, co do większości jeszcze się waham. A więc oferta ograniczona czasowo datą wygaśnięcia lub reaktywacji. filmyszkoleniowe.pl centrumksiazki.pl projekteuropa.pl softporn.pl fblog.pl porownaniekont.pl monty.pl tuopony.pl chorobaserca.pl chorobawiencowa.pl meblebalkonowe.pl euronews.pl
×