Jump to content

pb

Użytkownik
 • Content Count

  12074
 • Joined

 • Days Won

  275

pb last won the day on April 4

pb had the most liked content!

Community Reputation

2243 Excellent

2 Followers

About pb

 • Rank
  konto nieaktywne

Kontakt

 • Strona WWW
  https://premium.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skrót myślowy. Wezmą w użytkowanie na czas trwania potrzeby. ;-)
 2. Z tego co rozumiem, nie zabierają, tylko informują, że zabiorą jak będzie im potrzebny (w razie mobilizacji lub wojny). To samo dotyczy wielu innych pojazdów, np. samochodów terenowych. Nie jest to nic nowego, może facet niedawno kupił ciężarówkę i pierwszy raz się z tym spotkał.
 3. Na pewno ktoś przed wyłożeniem takiej kasy, dwa razy się zastanowi. Ale ja pierwsze słyszę o upadku tej księgarni, a parę razy tam kupowałem, więc jeśli dziś bym wszedł i zastał przekierowanie, to nie wpłynęłoby to negatywnie (w moich oczach) na wizerunek "docelowej" księgarni.
 4. Zdefiniuj "nadmierny zysk". Moim zdaniem ta definicja odnosi się do tzw. commodities, czyli towarów powtarzalnych (wszystko jedno którą sztukę kupisz), jeśli na rynku tego towaru zaczyna brakować, a Ty wykupujesz zapasy i sprzedajesz 2x drożej, to jest spekulacja. Np. obecnie maseczki. Handel dziełami sztuki, nieruchomościami, antykami, domenami, to nie spekulacja, to inwestycja.
 5. Wątpię, aby konsumenci cokolwiek na ten temat wiedzieli (albo żeby ich to obchodziło), a marka jest w miarę rozpoznawalna. O ile nie było sytuacji, że wzięli kasę, a nie wysłali książki, to domena jest "czysta".
 6. https://www.medikitglobal.com/
 7. No i co z tego wynika? Umrzeć też można na milion sposobów, ale to nie znaczy, że nie należy bać się jadowitych węży.
 8. Np. targetowany scam. Za jakiś czas dostaniesz mail niby od paypala, w którym jest twoje imię i nazwisko (a więc jest wiarygodny), że ktoś próbował włamać się na twoje konto i musisz się zalogować i zmienić hasło + przycisk, pod którym jest link do fałszywej strony pp. Albo taka prosta rzecz jak spam. Skoro tego maila używasz do paypala, to pewnie też do wielu innych rzeczy i tak łatwo go nie zmienisz/porzucisz, więc jest więcej warty dla spamerów niż takie, którego używasz tylko do logowania na różne strony, a nigdy na skrzynkę nie zaglądasz. No i oczywiście im więcej masz danych danej osoby, tym większa szansa, że gdzieś "odzyskasz dostęp", a potem to już z górki...
 9. imię i nazwisko adres mail adres konta paypal To już trzy przydatne dane.
 10. Mogło tak być, jak podasz mu mail podpięty pp, to wpłaci grosz i już wie jak się nazywasz...
 11. Przez giełdę też można płacić paypalem, więc albo o tym nie wie, albo coś kombinuje.
 12. pb

  ipod.pl

  Dziś zakończenie aukcji, zapraszam.
 13. Skłamałbym pisząc, że nie przewidziałem takiego obrotu sprawy. Ale na forum zostaniesz, mam nadzieję?
 14. pb

  ipod.pl

  ipod.pl Zapraszam na aukcję LM: https://premium.pl/ipod.pl Zakończenie 2020-03-20 22:00
 15. pb

  Koronawirus.

  A jak ktoś trzyma oszczędności w bitcoinach, to co, pendrivem...? ;-)
×