Jump to content

pb

Użytkownik
 • Content Count

  11956
 • Joined

 • Days Won

  245

pb last won the day on November 14

pb had the most liked content!

Community Reputation

2110 Excellent

2 Followers

About pb

 • Rank
  konto nieaktywne

Kontakt

 • Strona WWW
  https://premium.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wg danych NASK z początku 2017 roku, 67 abonentów miało 1000+ domen, ale ponad 1000 abonentów miało 100+ domen. A więc można oszacować, że minimum 10% domen jest w rękach tak definiowanych "domeniarzy".
 2. https://sedo.com/us/about-us/news-press/newsroom/price-cap-lifted/
 3. Gdyby to było takie proste... Też wolałbym żeby aukcja się odbyła, ale co z tego, skoro nie moglibyśmy przekazać domeny zwycięzcy licytacji? A gdybyśmy to zrobili, sąd mógłby taką cesję unieważnić, ponieważ nie mieliśmy takiego prawa. I po co narażać Klientów na nieprzyjemności i nerwy? Wszystko byłoby dużo prostsze.
 4. Drogi rycerzu w lśniącej zbroi! Umówmy się tak: jeśli przelejesz mi 630 zł, które jesteś mi winien za nieopłacone domeny przechwycone jeszcze w ppd.pl, natychmiast podzielę tę kwotę między uczestników odwołanej licytacji. A jeśli inni forumowicze pójdą w twoje ślady, to wszystkie wpłaty zasilą fundusz odszkodowawczy na przyszłość. Co ty na to?
 5. Takie coś dziś dostałem. Chyba mają skopany skrypt, albo nawet nie pofatygowali się sprawdzić, że domena, którą wciskają, jest od lat zajęta.
 6. Domena była utrzymywana w premium.pl. Wygasła, ponieważ w wyniku błędu z naszej strony (ludzkiego, nie technicznego), abonent miał źle wskazaną datę płatności za przedłużenie. Z tego powodu, po analizie przez prawników, okazało się, że prawa abonenta do domeny de facto nie wygasły (nie mówimy tu o aspektach technicznych czy wpisie w bazie w whois), a więc nie mogliśmy skutecznie przechwycić domeny i nie możemy tej domeny sprzedać, ponieważ nie mamy do niej praw. W związku z tym domena wróci do abonenta. Odpowiadając na pytanie, nie są to "normalne manewry", taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy.
 7. eswiat.pl + idn tajny.pl wybierzstudia.pl hazard24.pl pc.org.pl
 8. pb

  FakeTaxi.pl

  Niedawno widziałem samochód zrobiony cały na fake taxi - żółty, przyciemnione szyby, jakieś tam napisy i numery, na dachu "kogut" z napisem Fake Taxi - tylko domeny mu brakowało do kompletu, może dokupi.
 9. pb

  nur.com

  Zakończona na $13500
 10. Zawsze "nie trzeba zakładać opcji", dopóki ktoś inny nie założy, wtedy już "trzeba było założyć". ;-)
×