Jump to content

pb

Użytkownik
 • Content Count

  11,883
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  223

pb last won the day on March 11

pb had the most liked content!

Community Reputation

2,015 Excellent

1 Follower

About pb

 • Rank
  konto nieaktywne

Kontakt

 • Strona WWW
  https://premium.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zasadzie grób to jest ta część pod ziemią (albo np. w ścianie), a nagrobek jest na grobie. Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś groby czyścił, nie licząc oczywiście hien cmentarnych, ale to już rzadkość w dzisiejszych czasach.
 2. Chyba mamy inną alexę, bo u mnie AM ma 81,867 https://www.alexa.com/siteinfo/aftermarket.pl
 3. Pod względem ilości utrzymywanych domen .pl premium.pl jest 3x mniejsze, można to sprawdzić w raportach NASK. :-) Jeśli chodzi o popularność strony to nie wiem, mówisz o wskaźniku alexa, czy czymś innym? Alexa 3x wyższa, ale to jest ranking, nie liczby bezwzględne, więc trudno porównywać. Nie można powiedzieć że miejsce pierwsze w alexa jest 2x lepsze od miejsca drugiego, jeśli np. pierwszy ma miliard uu, a drugi ma 900 milionów. ;-)
 4. Co konkretnie rozumiesz przez brak zainteresowania? Porównywałem sobie ostatnio statystyki i w zasadzie wszystko układa się proporcjonalnie w stosunku do ilości utrzymywanych domen w AM vs premium.pl - tj. ilość ofert, sprzedaży, zamówień przechwycenia itd. Zresztą sam Michał zamieszczał kiedyś podobne porównanie, poszukam link i dodam jeśli znajdę. Ma to pewnie znaczenie na aukcjach domen, ale ja sam nie jestem fanem aukcji (ani wystawiania, ani brania udziału), więc nie mam nic przeciwko aby aukcje odbywały się na AM ;-) - natomiast dla ilości ofert i zakupów KT/negocjacje - nie uważam żeby premium.pl było w czymś gorsze tylko dlatego, że jest nieco mniejsze.
 5. @Rerek Ciekawa interpretacja. FYI od początku marca odnotowaliśmy 4701 transferów z dropped vs 748 do dropped. Promocję przygotowaliśmy już w styczniu, z myślą o Dniu Domeny. Zbieżność wydarzeń jest przypadkowa. ;-) Nie przeczę jednak, że jest to dość szczęśliwy zbieg okoliczności. ;-)
 6. Czy powiedziałem Dzień Domeny? Miałem na myśli Rok Domeny! ;-) Od dziś przez okrągły rok ceny odnowień dla wszystkich utrzymujących 100+ domen w premium.pl to: .pl - 40 zł netto funkcjonalne .pl - 30 zł netto regionalne .pl - 10 zł netto IDN .pl - 10 zł netto IDN funkcjonalne .pl - 8 zł netto IDN regionalne .pl - 3 zł netto Zapraszam do korzystania z promocji. :-) Regulamin (standardowy, bez haczyków): https://epremium.pl/assets1544507809/docs/rules/2019/Regulamin-Promocji-Rok-Domeny-190315.pdf Promocja aktywuje się automatycznie na wszystkich kontach, na których znajduje się minimum 100 domen, teraz lub w czasie trwania promocji. Przypominam też, że 100 domen to próg dostępu do przechwytywania w trybie light. :-) Przy tej okazji życzę wszystkim Inwestorom Domenowym jak najlepszych zakupów oraz sprzedaży w Roku Domeny!
 7. pb

  parkur.pl

  parkur.pl Proszę o opinię o domenie.
 8. pb

  Dzierżawa

  Moim zdaniem 1% to dość standardowa kwota za dzierżawę i uważam, że warto. Prędzej dzierżawca będzie chciał wykupić domenę niż znajdzie się inny chętny, więc to nie przeszkadza.
 9. Bazyli na LoveStory.pl odrzucał takie kwoty, o których my możemy tylko śnić przy naszych marnych portfoliach.
 10. Od 15 grudnia 2014. ;-) https://www.dns.pl/newsy/item/588
 11. Zobaczymy. Póki co to nas wszystkich "karze" NASK, bo zbiera większość kasy z przechwytywania (przez co ceny są jakie są). BTW koszt rejestracji to jest mniejsza część kosztu przechwycenia.
 12. Większość "przechwytywania" .com to domeny przejmowane na bazie umów z rejestratorami, bez ich kasowania. Po prostu jeśli nie odnowisz domeny, to rejestrator może ją przejąć. Niezależnie od tego, aby zlecić przechwycenie, musisz podpiąć kartę i/lub wpłacić kaucję, to też jest jakieś wyjście. Jeden łapacz wymaga nawet przesłania skanu dowodu jeśli chcesz licytować.
 13. Gdybym miał pewność, że przechwycona dla Klienta domena będzie opłacona, tobym ją od razu rejestrował. Tak niestety nie jest, trafia się wielu nieuczciwych "klientów", którzy zamawiają przechwycenie, a potem go nie opłacają, więc rezerwacja pozwala zaoszczędzić przynajmniej te 10 zł. Jeśli rezerwacje znikną, to będziemy od razu rejestrować, nie jest to żadna wielka filozofia, najwyżej podniesiemy ceny żeby skompensować większe straty.
×