Skocz do zawartości

pb

Użytkownik
 • Zawartość

  11850
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  219

Ostatnia wygrana pb w Rankingu w dniu 8 Styczeń

pb posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1990 Excellent

1 obserwujący

O pb

 • Tytuł
  konto nieaktywne

Kontakt

 • Strona WWW
  https://premium.pl

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pb

  IDN-jednoliterowe

  Wartość wyłącznie kolekcjonerska.
 2. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Proponuję @apze / @tmi podzielić ten wątek, bo jak ktoś rzadko bywa na forum, to może pomyśleć, że tu się z zapałem planuje nowe spotkanie domainerów i się srodze zawiedzie. ;-)
 3. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Odpowiadam na pytanie. Imputujesz mi coś więcej?
 4. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  To zależy od intencji https://sjp.pwn.pl/sjp/dziad;2455529.html
 5. pb

  Jak odnowić domenę w ovh

  No to pisz do supportu, a w międzyczasie zakładaj szybko opcję. ;-)
 6. pb

  Jak odnowić domenę w ovh

  Nie masz maila z przypomnieniem, w którym jest link przenoszący do operacji odnowienia?
 7. A ile aktualnie "waży" cały blockchain btc? [edit] już widzę, że prawie 200G ;-) Kiedyś miałem portfel dogecoin i fajne było to, że można było ustawić hasło. Gorzej, że tego hasła już nie pamiętam, a mam tam milion coś. ;-)
 8. Gdzie teraz można bezpiecznie kupić i trzymać jakieś bitcoiny? Są jakieś "pewne" serwisy z portfelami on-line, czy nadal lepiej od razu po zakupie przelać do własnego portfela trzymanego na dysku zewnętrznym? Przyznam, że kwestia bezpieczeństwa zawsze trzymała mnie na dystans od tego rynku, ale może coś się w tym temacie zmieniło?
 9. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Transfer wiedzy jest oczywiście bardzo cenny, natomiast żeby daną wiedze przyjąć, trzeba najpierw się z nią zgadzać. Rolą i wolą nauczyciela jest przekazanie swojej wiedzy, ale uczeń ma wolny wybór czy tę wiedzę przyjąć jako swoją, czy szukać na własną rękę. Mało tego, uczeń może już mieć zgoła inną wiedzę, z innego źródła lub z praktyki, która nie daje się pogodzić z tą przekazywaną. I besztanie ucznia niekoniecznie coś w tym temacie zmieni. Zwłaszcza jeśli wcale nie zapisywał się na ten kurs. ;-)
 10. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  To fajnie, że masz żyłkę edukatora, ale nie miej pretensji do świata, że nie wszyscy chcą iść do Ciebie na praktyki.
 11. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Ludzie spekulowali idn-ami, ale okazało się, że nie mają aż takiego powodzenia aby utrzymać stadko, więc nastąpiła redukcja. Tak samo zaczynają wyglądać wykresy wielu ntld...
 12. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Nie, błąd w skrypcie forum, który wycina dwukropek z urli w profilach.
 13. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  No to przechlapane, czas zamykać biznes i kupić zapas konserw za kasę z wyprzedaży portfolio.
 14. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Jakbyś mógł podać jakieś przykłady polskich serwisów z "nowymi końcówkami" to chętnie się zapoznam, tak z czystej ciekawości.
 15. pb

  Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

  Całą dzisiejszą część wątku i biadolenie o cenach można podsumować jednym stwierdzeniem: domeny na aukcjach nie schodzą już za takie kwoty jak kiedyś. I z tym się zgodzę. Ale to nie chodzi tylko chodzi o domeny, za to z pewnością tylko o aukcje (np. allegro, kiedyś tętniące życiem, z emocjonującymi licytacjami - teraz jest już zwykłym sklepem z paroma aukcjami na doczepkę). Te tzw. "raporty sprzedaży" dotyczą w zasadzie tylko publicznych aukcji, miejscami są wzmacniane informacjami o jakichś drobnych sprzedażach z forum. Nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistymi sprzedażami, ale owszem, mówi co nieco o rynku d2d. Domeny nie są już "cool", nie przyspieszają pulsu, teraz jest moda na krypto i tam są emocje. Nie ma już tylu fajnych aukcji spadów, bo wszystko jest obłożone opcjami. Domeny ostygły i stały się zwykłym biznesowym towarem. Nie ma już spotkań domainerów bo nie ma już o czym rozmawiać, wszystko zostało powiedziane, a i na aukcji jeden domainer nie kupi domeny od drugiego za tyle, żeby obie strony były zadowolone. Trochę może brakuje czasów, kiedy można było szybko sprzedać na aukcji trzyliterówkę za 1000 zł, ale z drugiej strony "klient końcowy" w międzyczasie dojrzał do płacenia uczciwych cen, więc nie jest to żadne załamanie ani pęknięcie bańki, a jedynie normalizacja. No i można sobie tanio kupić fajne domeny z wyprzedaży od tych, którzy zbierają kasę na inwestycje w "next best thing", więc nie ma co narzekać. ;-)
×