Jump to content

pb

Użytkownik
 • Content Count

  11901
 • Joined

 • Days Won

  227

pb last won the day on April 24

pb had the most liked content!

Community Reputation

2034 Excellent

1 Follower

About pb

 • Rank
  konto nieaktywne

Kontakt

 • Strona WWW
  https://premium.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.dns.pl/cykl_zycia_domeny_pl
 2. Domena jest w porządku, zgadzam się z Bazylem, że parę stówek mogłaby przynieść. Ale już przy przedłużaniu byłby dylemat...
 3. pb

  cc.pl

  d2d 10-20k normalna sprzedaż 100-500k
 4. https://eurid.eu/en/register-a-eu-domain/brexit-notice/
 5. Domena .eu wystartowała w 2005 roku i od samego początku domeny krajów unijnych były zablokowane do rejestracji, wśród nich greatbritain.eu, unitedkingdom.eu, england.eu, wales.eu, northernireland.eu. Inaczej niż Szkocja, która zajęła scotland.eu w styczniu 2008, Wielka Brytania oraz pozostałe jej składowe nie były zainteresowane tymi domenami. Okazuje się, że chyba z okazji brexitu przypomnieli sobie o domenach i obecnie od 18.04.2019 wszystkie pięć zarejestrowanych jest na rzecz "UK representation to the EU" z siedzibą w Brukseli. Paradoksalnie, Szkocja, inaczej niż " UK representation to the EU", może być zmuszona do scedowania swojej domeny aby nie stracić jej z okazji brexitu. Abonenci domen .eu z siedzibą w Wielkiej Brytanii będą bowiem mieli dwa miesiące od chwili brexitu aby zmienić abonenta na rezydenta Unii lub ich domeny zostaną skasowane.
 6. NAZWA DOMENY: secondhand.pl utworzona: 2002.08.02 13:00:00
 7. Miałem na myśli to, że roczny abonament za dwuliterową domenę .dev wynosi ok. $1000.
 8. Proponuję zrobić promocję na rejestrację po 1 zł i przekonać się, czy jest jakiekolwiek zainteresowanie. Osobiście uważam, że o ile sama domena jest fajna, o tyle szansa na zwrot kasy (zdaje się, że $1k rocznie za samą domenę?) przy takim zastosowaniu jest nikła. Prędzej bym na tym widział jakiś serwis freelancerski i wtedy ewentualnie darmowe subdomeny (albo strony-wizytówki*) dla partycypantów. * bo jeśli każda domena .dev musi mieć https, to taka subdomena byłaby bardziej upierdliwością niż korzyścią, a rozdając wizytówki, możesz zainstalować ssl wildcard dla wszystkich subdomen.
 9. Odświeżam na mocy pkt. IV.3 regulaminu. Oferta ważna tylko do czasu reaktywacji domen. Można negocjować. ;-)
 10. Ktoś zrobił ci przysługę, bo tak to byś dalej miał plan, żeby puścić domenę i zarejestrować za 0 zł po wygaśnięciu i obudziłbyś się z ręką w nocniku po tym, jak zostałaby przechwycona, zlicytowana i wystawiona na sprzedaż za kilka tys.
 11. Trochę może off-topic, ale jeśli zarejestruję domenę zawierającą znak towarowy i wystawię ją na aukcji celem przekazania zysku na wośp albo caritas, to czy jest to rejestracja w dobrej wierze? :-)
 12. pb

  pruderie.com

  Skoro pruderie.fr wolna, to dlaczego ktoś miałby zaczynać zakupy od .com?
 13. Cóż, widocznie coś się zmieniło, w takim razie @CzarnyElo możesz dodać swoje hosty tutaj: https://premium.pl/host/add.html Po dodaniu będziesz mógł ich użyć jako dns-ów.
 14. Chodziło mi bardziej o przykłady końcówek. pb.university jako domena premium kosztuje $85,80, ale z tego co kojarzę, wcześniej też tyle kosztowała. Niektóre końcówki mają tańsze "premiumy", a inne droższe. Ale faktem jest, że czasem są promocje, także na keywordy premium.
 15. Pytanie po ile będą odnowienia, bo jeśli rejestracja za $800, a odnowienie za $4000, to mogą się schować z taką promocją. ;-) PS. Jakieś przykłady?
×