Skocz do zawartości

pb

Użytkownik
 • Zawartość

  11 786
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  202

Ostatnia wygrana pb w Rankingu w dniu 19 Maj

pb posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1 880 Excellent

O pb

 • Tytuł
  konto nieaktywne

Kontakt

 • Strona WWW
  http://premium.pl

Informacje o profilu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pb

  Celowa literówka w nazwie strony

  Tak. Jeśli chcesz, zarejestruj, zaparkuj i liczy zyski, ale też licz się z tym, że domenę będziesz musiał w przyszłości skasować (wersja mini) oraz zwrócić cały zarobek (wersja midi) plus odszkodowanie (wersja maxi). Jeśli domena dużo zarobi, to może warto ryzykować, ale jeśli ledwo uzbierasz na przedłużenie, to nie ma sensu.
 2. pb

  Jak wykorzystano Twoją domenę?

  http://www.joker.com.pl/
 3. pb

  Jakie filmy polecacie?

  Wszystkie fora umierają, ludziom się już nie chce pisać, teraz każdy tylko konsumuje treści na smartfonach. Ze swojej strony polecam wprawdzie nie film, ale serial: Dumb (oryg. Metumtemet). Trochę świeżej egzotyki po amerykańskiej papce i skandynawskich kryminałach. ;-)
 4. pb

  Wygasanie domen .cz .sk

  https://www.nic.cz/files/nic/PravidlaCZAJ.pdf If a Domain Name registration is not renewed before the Day of Expiration (Article 5), then on the day after the Day of Expiration the Domain Name enters a protection period of 60 days. (...) If the Domain Name is not renewed in the first 30 days of the protection period, the CZ.NIC Association is entitled to terminate the Delegation of the Domain Name. (...) The registration of a Domain Name expires when the protection period has elapsed unless the Domain Name registration is renewed during the protection period Czyli wygasa 60 dni, z czego przez pierwsze 30 dni jest jeszcze aktywna delegacja domeny.
 5. pb

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Póki jest aktywny link do wgrania, to zdążyłeś. ;-)
 6. pb

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Nawet lepiej, jak klikniesz szczegóły, to jest "Wgraj dokument do .05.2018" ;-) Ustawowy termin to 15 dni po zakończeniu miesiąca, w którym nastąpiła sprzedaż (art. 106i. 1.). Ale im wcześniej wgrasz, tym lepiej dla naszych księgowych. :-)
 7. A czy przypadkiem transferując domeny do nich nie korzystałeś z "jakiejś tam" promocji, która miała "jakiś tam" regulamin z "jakimiś tam" zapisami w temacie wytransferowywania domen? ;-)
 8. poland.gov.pl -> poland.pl thefacebook.com -> facebook.com + potem jeszcze dokupili fb.com jako skrót Może nie na krótszą, ale zdecydowanie łatwiejszą: twttr.com -> twitter.com
 9. pb

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Akurat tędy przechodziłem. ;-)
 10. pb

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Czasem może się zdarzyć, że ktoś złoży zamówienie w home.pl, a w chwili gdy dociera płatność, po stronie premium.pl oferta nie jest już dostępna albo jest w wyższej cenie - wtedy oczywiście takie zamówienie nie może być sfinalizowane. Co do odświeżania, to pełne odświeżenie jest bodajże 2x dziennie, natomiast indywidualna oferta jest odświeżana (sprawdzana jej aktualność) także w chwili zakupu, więc w tym konkretnym przypadku nie powinno być możliwości zamówienia jej w "starej" cenie. [edit] wydaje mi się, że cena się zgadza - nie wiem jaka była wcześniej, ale obecnie jest ok. nic nie klikałem! ;-)
 11. pb

  Jak wykorzystano Twoją domenę?

  http://slodkachwila.pl/ a IDN leży i się kurzy...
 12. pb

  Weryfikacja prawa do domeny.

  Skoro się nie nadymałeś, to dlaczego wyedytowałeś treści 3/4 posta? ;-) Nawet jeśli ktoś się pomylił, czy coś źle zrozumiał, to można zwrócić uwagę bez zbędnych emocji.
 13. pb

  Weryfikacja prawa do domeny.

  Bazyli, nie nadymaj się tak, bo nie masz racji. Przesłał im ten sam link, który Ty wkleiłeś w pierwszym poście. Ale zanim odpisali, aukcja była już usunięta, więc (jak się domyślam) zaczęli szukać po giełdzie i znaleźli jedynie domenę koło.pl, więc w tym duchu odpisali.
 14. pb

  Weryfikacja prawa do domeny.

  Nie napisałem firma-krzak, tylko "wirtualna firma z Cypru", czyli taka, która ma na Cyprze tylko adres, a całą infrastrukturę (chyba) w Polsce.
 15. pb

  Weryfikacja prawa do domeny.

  Tak, ale takie rozwiązanie jak w AM było dla nas niedopuszczalne. AM jako wirtualna firma z Cypru może sobie na to pozwolić, nie przejmując się tym, że sprzedaż, a nawet samo oferowanie takiej domeny rodzi konsekwencje prawne. Tak czy inaczej, Bazyli pytał o "serwisy giełdowe", więc napisałem jak to jest w premium.pl.
×