Skocz do zawartości

pb

Użytkownik
 • Zawartość

  11 799
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  206

Zawartość dodana przez pb

 1. pb

  Warto przeczytać !!!

  No to, Bazyli, musisz trochę odpuścić z tymi "dysputami filozoficznymi", bo Ci AuthorRank poleci w dół, a razem z nim całe di.pl ;-)
 2. pb

  kalkulator domen... this is THE END

  może WD-40 ;-)
 3. pb

  Jak wykorzystano Twoją domenę?

  orly.pl + orły.pl
 4. pb

  Nigdy bym się nie spodziewał

  zapaleniedziasel.pl wolna, a zapaleniedziąseł.pl zajęta od 2012, też ciekawie ;-)
 5. pb

  Kriopoliza.pl Dozorowanie.pl przelaj.pl

  Chyba kriolipoliza (zamrażanie tłuszczu) - wiem, bo ją kiedyś sprzedałem za słuszną kwotę. ;-)
 6. pb

  Nigdy bym się nie spodziewał

  https://wyjsciezgrupa.pl/
 7. pb

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  Jak poznać gdzie mieszka programista...
 8. pb

  AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

  może stąd?
 9. pb

  Zrealizowane opcje

  Fajna na subdmeny, np. kancelaria.premiera.pl, pani.premiera.pl, afera.premiera.pl ;-)
 10. pb

  Zrealizowane opcje

  Z tej samej ręki wypadła jeszcze perkusja.pl ;-)
 11. Będę tu co jakiś czas umieszczał domeny, które mam zarezerwowane, ale nie planuję opłacać (chyba że mi się odmieni). Motywacją dla mnie jest to, że ponad połowę takich domen łapią ludzie z forum (pozdrowienia dla apze, DD, MW i paru innych ;-). Dzisiaj proponuję: cenorama.pl (o 16:44:15) 21 lipca o 09:05:11 wygaśnie rezerwacja domeny kropek.pl a o 18:03:34 „ucieknie” mi czeskifilm.pl ;-) Aha, jeśli ktoś chciałby powstrzymać mnie przed puszczeniem rezerwacji („no co ty, taka super domena!”), to też może to tutaj zrobić. ;-)
 12. pb

  Odrzucone oferty

  Być może chodziło o coś tak prostego, jak złożenie kontroferty albo napisanie jakiegoś komentarza do odrzuconej propozycji. Niektórzy łatwo się obrażają, a im niższe składają oferty, tym łatwiej. ;-)
 13. Czy ktoś z Was dostał mail od di.pl z informacją o tym, w jakim zakresie przetwarza jego dane osobowe, takie jak nick, IP, mail? Wszystkie z tych rzeczy (i jeszcze wiele innych) można chyba podciągnąć pod "identyfikator internetowy"?
 14. pb

  Celowa literówka w nazwie strony

  Tak. Jeśli chcesz, zarejestruj, zaparkuj i liczy zyski, ale też licz się z tym, że domenę będziesz musiał w przyszłości skasować (wersja mini) oraz zwrócić cały zarobek (wersja midi) plus odszkodowanie (wersja maxi). Jeśli domena dużo zarobi, to może warto ryzykować, ale jeśli ledwo uzbierasz na przedłużenie, to nie ma sensu.
 15. pb

  Jak wykorzystano Twoją domenę?

  http://www.joker.com.pl/
 16. pb

  Jakie filmy polecacie?

  Wszystkie fora umierają, ludziom się już nie chce pisać, teraz każdy tylko konsumuje treści na smartfonach. Ze swojej strony polecam wprawdzie nie film, ale serial: Dumb (oryg. Metumtemet). Trochę świeżej egzotyki po amerykańskiej papce i skandynawskich kryminałach. ;-)
 17. pb

  Wygasanie domen .cz .sk

  https://www.nic.cz/files/nic/PravidlaCZAJ.pdf If a Domain Name registration is not renewed before the Day of Expiration (Article 5), then on the day after the Day of Expiration the Domain Name enters a protection period of 60 days. (...) If the Domain Name is not renewed in the first 30 days of the protection period, the CZ.NIC Association is entitled to terminate the Delegation of the Domain Name. (...) The registration of a Domain Name expires when the protection period has elapsed unless the Domain Name registration is renewed during the protection period Czyli wygasa 60 dni, z czego przez pierwsze 30 dni jest jeszcze aktywna delegacja domeny.
 18. pb

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Póki jest aktywny link do wgrania, to zdążyłeś. ;-)
 19. pb

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Nawet lepiej, jak klikniesz szczegóły, to jest "Wgraj dokument do .05.2018" ;-) Ustawowy termin to 15 dni po zakończeniu miesiąca, w którym nastąpiła sprzedaż (art. 106i. 1.). Ale im wcześniej wgrasz, tym lepiej dla naszych księgowych. :-)
 20. A czy przypadkiem transferując domeny do nich nie korzystałeś z "jakiejś tam" promocji, która miała "jakiś tam" regulamin z "jakimiś tam" zapisami w temacie wytransferowywania domen? ;-)
 21. poland.gov.pl -> poland.pl thefacebook.com -> facebook.com + potem jeszcze dokupili fb.com jako skrót Może nie na krótszą, ale zdecydowanie łatwiejszą: twttr.com -> twitter.com
 22. pb

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Akurat tędy przechodziłem. ;-)
 23. pb

  premium.pl - uwagi i sugestie

  Czasem może się zdarzyć, że ktoś złoży zamówienie w home.pl, a w chwili gdy dociera płatność, po stronie premium.pl oferta nie jest już dostępna albo jest w wyższej cenie - wtedy oczywiście takie zamówienie nie może być sfinalizowane. Co do odświeżania, to pełne odświeżenie jest bodajże 2x dziennie, natomiast indywidualna oferta jest odświeżana (sprawdzana jej aktualność) także w chwili zakupu, więc w tym konkretnym przypadku nie powinno być możliwości zamówienia jej w "starej" cenie. [edit] wydaje mi się, że cena się zgadza - nie wiem jaka była wcześniej, ale obecnie jest ok. nic nie klikałem! ;-)
 24. pb

  Jak wykorzystano Twoją domenę?

  http://slodkachwila.pl/ a IDN leży i się kurzy...
 25. pb

  Weryfikacja prawa do domeny.

  Skoro się nie nadymałeś, to dlaczego wyedytowałeś treści 3/4 posta? ;-) Nawet jeśli ktoś się pomylił, czy coś źle zrozumiał, to można zwrócić uwagę bez zbędnych emocji.
×