Jump to content

wlodecky

Użytkownik
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wlodecky

 1. Jako że z oślego uporu mam kilka kilka domen .tel, ostatnio trafił do mnie sympatyczny e-mail od Telnic. Nie będę może go tu w całości kopiował, ale kluczowa dla osłów takich jak ja kwestia została ujęta krótko: << Lifting of usage restrictions As a direct result of your feedback, Telnic has successfully negotiated the lifting of usage restrictions from your .tel domain. This means that you will now be able to use your .tel to design and host your own website and other digital services of your choosing. This freedom of choice has been a recurring request from community members and we are delighted to now offer you this option. >> i nieco dalej w sekcji FAQ: << 1. When will the restrictions be lifted from .tel and what will be my options then be for using my domain? All restrictions will be lifted from .tel on 13th March 2017. From this date, and subject to your registrar or reseller support, you will be able to use your .tel domain as a normal website, continue to take advantage of our free, new Telhosting platform or opt for a paid for Telhosting service which incorporates sub domains with a 3rd party hosting provider. >> W.
 2. JarKacz.pl Witajcie Będę wdzięczny za opinie/sugestie dotyczące wystawienia w/w domeny na aukcji WOŚP. Jeśli nie ma to sensu, jeśli nie pójdzie i tylko ew. narobi absmaku, powiedzcie. Jeśli pójdzie, powiedzcie za ile (byście kupili ). Jakoś nie czuję, że sam potrafię ocenić. Z góry dziękuję W.
 3. wlodecky

  nai.pl

  Bez, kt na giełdzie, mi pasuje, raczej mniejszą łyżką a częściej niż przez nastepne 5 lat trzymać z wystawioną znacznie wyższą ceną. Kwestia myślę podejścia do tematu a te mogą być rozmaite. W.
 4. Zawsze z uwagą i przyjemnością czytam Twoje posty A mój żadną miarą nie pretendował do nawet otarcia się o wycenę. Jeśli jest czymkolwiek to najwyżej opinią, w dodatku ułomną, bo zawierającą słowo "czuję" W.
 5. Znam jednego audiofila. Potrafi wydać...no czasem myślę, że po prostu dowolną kasę na wymyślny kabelek, bo dzięki niemu (mówi, że) słyszy różnicę. To nie wycena oczywiście, ale czuję, że bym nisko nie mierzył. W.
 6. wlodecky

  nai.pl

  Za 3050 zł. Ile chciał, tyle dostał i życie toczy się dalej... W.
 7. Aż poszedłem zobaczyć so jest pod polaken.de W.
 8. wlodecky

  krwi.pl

  Czy ja wiem - bank.krwi, dawcy.krwi, nawet trzeba.krwi żeby sięgnąć do klasyków. A może głos wołającego na puszczy wampira. A może Koalicja Radykalna Walczących... no właśnie. Ale chyba bym nie zarejestrował. W
 9. Obawiam się że pierwsze skojarzenie z Tevye Mleczarzem a potem długo nic Zawsze jest szansa że producent samochodów nazwie tak nowy model albo jakiś adidas kolekcję butów. Czy ja wiem czy bym na to stawiał..? W.
 10. wlodecky

  blonnik.pl

  Imponujące. To jest właśnie to słowo. Imponujące. W.
 11. Proszę ilu chętnych żeby kupić okazyjnie Kabina w samochodzie, określenie zawodu jako takiego, kobiety-szofera, nawet kroju czapki... Mi się domena akurat podoba i na pewno bym przedłużył. W.
 12. Raczej ja wiem, tuleżypiespochowany.pl ... W.
 13. Sympatyczna... zarejestrowałem też kiedyś takie słowo jak ktoś celnie powiedział dla szaradziarzy raczej, "staropolszczyzny sie mnie zachciało..." I też w tym dziale wypowiedzi były w podobnym tonie. Udało sie potem tę domenę "zmonetyzować" (choć nie sprzedać), 8 miesięcy trwało. Myślę, że kluczowe słowo tutaj to "udało się". Może się udać, czemu nie (kabaret ktoś założy, teatr otworzy...), ale może i przez lata nie. Czy bym zarejestrował ? Obawiam się, że niestety tak Hobbystycznie i kolekcjonersko oczywiście raczej niż z nadzieją na kokosy. W.
 14. Dzięki Szczerze mówiąc, rejestrując tę domenę na początku jakoś mojej w to zabawy, dziwnie nie pomyślałem o działalności rehabilitacyjnej, w sumie dość oczywistym kierunku dla tej domeny. Cóż, znów lekcja W.
 15. iPoBolu.pl - 984,- iPoBólu.pl za złotówkę. Dość usatysfakcjonowany i nawet nie dlatego, że domena jakiś czas temu została w stosownym dziale z lekka przeczołgana, to się przecież zdarza. W.
 16. AtelierStylu.pl - w poszukiwaniu domeny/nazwy dla malutkiego zakładu fryzjerskiego, Ekskalibur.pl - no tu to zdecydowanie serce zarejestrowało, nie rozum...choć z takimi to nigdy nie wiadomo. W.
 17. Byłem wczoraj w centrum handlowym i jest stoisko z zabawkami z drewna. Firma postawiła sklep na domenie "w pisowni oryginalnej", której... za nic nie byłem w stanie sobie przypomnieć. Żeby to zrobić - poszedłem do guglarza z Pinokiem - też spolszczona pisownia, a oryginalna równie nieoczywista dla mnie. Usiłuję powiedzieć, że zanim co, to ja osobiście spróbowałbym wyklarować właścicielowi Geppetto.pl, że naprawdę _bardzo_ powinien chcieć Twoją domenę / Twoje domeny (IDN) na przekierowanie. Żeby pomóc potencjalnemu klientowi takiemu jak ja, który widział jego domenę, wiedział o co kaman z tym drewnem i z bajką, a za chwilę już zapomniał jak to się pisze i zanim trafi to zrezygnuje... I jeśli to oni właśnie Cię pytają, to powinno to nawet być łatwiejsze, bo to znaczy, że już wiedzą o co chodzi.. W.
 18. wlodecky

  Festiwale.pl

  Mi się domena naprawdę podoba, zadanie guglarzowi kilku pytań w stylu "organizacja imprez masowych" pozwala stwierdzić, że parę osób się tym jednak zajmuje. Dla tych ludzi na przykład liczba mnoga raczej lepsza niż pojedyncza. KK - wydaje mi się, że nawet okolice 10k nie są nierealne, acz to jak zawsze kwestia cierpliwości W.
 19. WojnaDomowa.pl Cześć Byłbym zobowiązany za Wasze opinie - czy oddalibyście domenę WojnaDomowa.pl za niskawe xxx ? Z góry dziękuję W.
 20. kocham.to Ja pewnie mam o kilka lat za dużo, nie czuję po prostu A KRS mówi KOCHAM.TO Sp. z o.o... W.
 21. Dział marketingu NASK nie próżnuje...? W.
 22. Mierzeja.eu . Była zarejestrowana od połowy 2006 ale internetarchive się nie wypowiada... i spadła, najwyraźniej. W.
 23. No to tak, ale wiesz jak to z używkami, ułomny człek... Dzięki, żeby tylko one - te takie - nie zmieniały tytułów... pozdrowienia W.
 24. Przeglądam forum głównie na telefonie i tak mnie naszło - czy jest możliwość samoocenzurowania sobie konkretnych tematów ? Zdaje się, że mogę nie chcieć czytać od użytkownika lub wybranego forum - a czy można nie chcieć żeby na liście wyświetlał się konkretny temat ? Przepraszam z góry jeśli pytanie elementarne ale jakoś nie umiem tak zrobić, może biomet niekorzystny... Dzięki W.
×