Jump to content

entersite

Użytkownik
 • Content Count

  930
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

entersite last won the day on August 22

entersite had the most liked content!

Community Reputation

94 Excellent

About entersite

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Lokalizacja
  z lasu

Recent Profile Visitors

13193 profile views
 1. miałem zacząć tak jak większość od 10 zł?
 2. a jaka jest ta propozycja? lepiej brzmi energia sloneczna
 3. Domenatorix podawaj ceny człowieku, ile można prosić cryptonews.pl poszła za 6500 zł netto na aukcji AM cena kosmos co napawa mnie optymizmem i nadzieją, że moja coin.pl też kiedyś sprzeda się za kosmiczną cenę
 4. na początku roku wpadła august * pl. poszła kilka dni temu za średnie 4 iksy
 5. Te tła zalatują początkiem lat 2000 czyli w przypadku internetu i projektowania stron można powiedzieć, że są mniej więcej z ery paloezoicznej. Ktoś wchodzi na ofertę, patrzy na stronę i myśli: "stara ta domena, tak na oko to ma z 20 lat". A później na dole zonk... zarejestrowana w 2017 DD ma rację, tła do wyje.ania AM macie dobrych programistów, ale kiedy wreszcie zatrudnicie grafika?
 6. Na liście domen wygasających przydałoby się podświetlenie domen które już dodaliśmy wcześniej do przechwycenia
 7. Sprawa już była poruszana, ale nic się nie zmieniło. Nazwy domen w ofercie pisane wielką literą i dzielone na wyrazy. Co to w ogóle za pomysł? Jak wyglądają domeny z "i" na początku? I9.pl Iglo.pl Io.pl Ios.pl ..... Itd. Itp. WTF? Powinno to być zmienione jak najszybciej. Proszę o odpowiedź 1. Kiedy nazwy zostaną zmienione na wszystkie małe litery? 2. Czy będzie możliwość włączenia starego aftermarketu? 3. Czy zamierzacie zlecić ux i grafikę profesjonalistom? EDIT: 4. Dlaczego w logo nie macie AfterMarket.pl tylko aftermarket.pl? Nic tylko sprzedawać literówki, tfu.... iterówki Gdyby ktoś chciał to mam Iove.pl, tanio sprzedam, KT tylko 2.000 zł, dzisiaj rejestrowana Mam też Iekarz.pl - kup teraz, tylko 5.000 zł Iove.pl - https://www.aftermarket.pl/domena/iove.pl/ lekarz.pl - https://www.aftermarket.pl/domena/iekarz.pl/ Mam nadzieję, że to pójdzie w newsletterze do osób które mnie obserwują PS. chciałem też mieć Ieasing.pl, ale AM mnie przechytrzył https://www.aftermarket.pl/domena/ieasing.pl/
 8. Czy będzie możliwość włączenia starego aftermarketu? Czy zamierzacie zlecić ux i grafikę profesjonalistom?
 9. Musiałem na godzinę wyłączyć komputer po tym co zobaczyłem. Wróciłem, usiadłem do strony jeszcze raz tym razem z dużym dystansem i cały czas nie wierzę. Przyznajcie się! Znaleźliście grafika na allegro. Zrobił to za 50 zł undeveloped wygląda naprawdę dobrze, czy nie możecie zrobić czegoś w ten deseń? nie możecie zlecić zrobienie ux komuś kto się na tym zna?
 10. Chodzę po stronie, klikam, sprawdzam i nie wierzę. Jestem bardzo mocno zawiedziony. Czy naprawdę nie stać aftermarket na dobrych grafików i i specjalistów od UX? To ma być nowy aftermarket? Wygląda jakby był z 2005 roku. Dropped był bardziej przyjazny użytkownikowi Mam nadzieje, że to wczesny żart prima aprilisowy.
 11. MF nie jest wykładnią prawa. Nie ma jasnych przepisów dotyczących kryptowalut. MF jedynie interpretuje prawo, ale ja jak i każdy inny obywatel również ma prawo do interpretacji niejasnych przepisów. Ewentualne spory rozstrzyga sąd. Dla mnie kryptowaluty nie są prawami majątkowymi.
 12. Bazyli, pierdolisz, aż głowa boli. Przepisy ruchu drogowego są już dawno dostosowane do istniejącej rzeczywistości. Kryptowalut nie ma w polskim prawie. Na siłę są podciągane do praw majątkowych, ale za cholerę do nich nie pasują. Polskie prawo nie nadąża za zmieniającym się światem. Było na to dużo czasu, żeby wprowadzić do prawa kryptowaluty. Niestety polscy politycy to nieudacznicy i ignoranci. Nie konsultują z branżą, ani ze społeczeństwem i później wychodzą kwiatki, że blog nie może być działalnością, kryptowaluty to piramida i wiele innych absurdów. Kryptowaluty nie są prawem majątkowym.
 13. Dzisiaj koniec aukcji https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2248647
×