Skocz do zawartości

nadobny

Użytkownik
 • Zawartość

  462
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana nadobny w Rankingu w dniu 29 Listopad 2016

nadobny posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

19 Good

O nadobny

 • Tytuł
  Dyskutant

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Inwestujecie w nieruchomości?

  Ja nie inwestuję jeszcze, ale badam ostatnio taki niepopularny temat jak leasing drobnych nieruchomości typu mieszkania. Jest to stosunkowy nowy temat, a zajmują się nim przeważnie firmy lokalne. Procentowo droższe rozwiązanie od kredytu, ale jak się policzy ile można zyskać na VAT to wygląda atrakcyjnie. Oczywiście w grę wchodzi tylko rynek pierwotny.
 2. ParkingCrew clawback

  Jak wygląda u Was obecnie sprawa clawbacków? Było chwilę spokój, ale u mnie znowu szambo wybiło.
 3. bitcoin

  W większości miejsc pewnie tak się uda. Znam jeden polski bank w którym nie przejdzie żadna dopiska, a nawet znak wodny. Na szczęście nie ma obowiązku z niego korzystać
 4. Kto gra na giełdzie?

  Większość brokerów umorzyło debety i powypłacało pieniądze. Pod koniec zeszłego roku skapitulował TMS, tak samo mBank tylko bardziej po ciuchu. Inni jeszcze wcześniej. Jestem przekonany, że i w tym przypadku dojdzie do ugody bo takie sprawy zbytnio obnażają mechanizmy działania brokerów. To już takie ostatnie echa "czarnego czwartku".
 5. ParkingCrew dziwna akcja

  Ewidentnie coś się dzieje. Widzę takie "duszenie" tego ruchu i przez to zarobków. Wiem dokładnie jak było rok temu, dwa i dawniej. Szczególnie duże zjazdy mam na weekendach. Trwa to od piątku do niedzieli. Niby łatwo to wytłumaczyć, a jednak historycznie nie były aż takie. Ogólny obraz jest słaby. W grudniu zawsze fajnie się patrzyło na statystyki a tutaj wygląda na to, że u mnie będzie gorzej niż rok temu, mimo sporego udziału nowych domen. Jeszcze dodam, że same zarobki kiedyś tłumaczyli umocnieniem się dolara. Teraz mimo moich sugestii nic o tym nie wspominają. Ruchu w ten sposób nie da się wytłumaczyć.
 6. ParkingCrew dziwna akcja

  Też to widzę. Grudzień to zawsze były żniwa, a teraz co chwilę coś nie gra. Jak się człowiek dopyta to powiedzą, że rzeczywiście coś było nie tak, ale wejścia i kliki naliczane były prawidłowo. Ciekawe czy w tym roku przyślą świąteczne prezenty
 7. PC - opóźnienie w wypłacie

  Tylko nie rób tego czasem przez AM bo tam z konta denominowanego z USD da się wypłacić tylko EUR albo nasze
 8. Rekordy na parkingach

  Ta, nie miejmy złudzeń Poprzeglądałem jak sobie radziła wcześniej i w każdym miesiącu miała kilka takich dni tylko nie aż takich.
 9. Rekordy na parkingach

  Literówka
 10. Rekordy na parkingach

  Dodałem do parkingu domyślnie i nic nie zmieniałem.
 11. Rekordy na parkingach

  Tematyka: naprawianie iphonów
 12. mbakn.pl googpe.pl googlel.pl

  Bez urazy FlashT, ale sprawdź sobie jak aktualnie kształtuje się ruch na tych domenach. Boję się, że szacunki rekino są bliższe rzeczywistości.
 13. Szukam jakiegoś serwisu, który umożliwi sprzedanie domeny .com w 24 ratach na zasadach escrow. Znam tylko Aftermarket, ale raczej odpada. Widzę, że na Snapnames jest, ale tylko do 18 rat. Możecie coś podpowiedzieć?
 14. ParkingCrew clawback

  Jak tam Panowie na tej wypłacie? U mnie Clawback dalej na wysokim poziomie. Oczywiście nikt nie wie za które domeny/kliki. Trzeba się przyzwyczaić i już. Ciekawe jakie następne "opłaty" zostaną wprowadzone.
 15. ParkingCrew clawback

  U mnie też rekord.
×