Jump to content

damien

Użytkownik
 • Content Count

  593
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

damien last won the day on April 16

damien had the most liked content!

Community Reputation

172 Excellent

About damien

 • Rank
  Maniak

Recent Profile Visitors

8221 profile views
 1. I do tej pory nikt z nich jej nie zarejestrował?
 2. Dziękuję za wyjaśnienie. Przydatne info.
 3. A no jest, faktycznie. Dzięki! Skąd więc zmiana u Was i u innych?
 4. W ostateczności możesz ją usunąć z rejestru samemu.
 5. Cześć, chciałem sprawdzić kto jest abonentem firmy, jako że jest podane "organization", a tu kuku - nie da się sprawdzić abonenta tak samo, jak w przypadku osób fizycznych. Czy to ma związek z RODO? Sprawdziłem tylko w AM i Premium. Czy u jakiegoś innego rejestratora jest inaczej?
 6. Czasem jestem zainteresowany jakąś domeną, chciałbym ją licytować, jeśli kwota przed zakończeniem nie będzie wyższa niż założony budżet. No i w chwili obecnej mam dwa wyjścia: albo opłacenie wejściówki do aukcji w ciemno, albo dodanie aukcji do zakładek i ręczne sprawdzanie aktualnej ceny... Czy można by umożliwić obserwowanie aukcji przechwyconych osobom, które nie dodały domeny do przechwycenia?
 7. Dzięki! Jednak mam pytanie do AM: dlaczego na aukcjach nie można licytować anonimowo, skoro anonimowe wystawianie domen na sprzedaż jest możliwe?
 8. Kiedy było wymagane ustalenie nowego loginu, nie zauważyłem informacji, że ten sam login będzie na aukcjach. W jaki sposób można go ukryć?
 9. Do rejestracji tej domeny wymagane jest podanie numeru EUVAT przez podmioty gospodarcze, zaś w przypadku osób fizycznych numeru identyfikacyjnego (PESEL w Polsce) lub numeru paszportu. W przypadku osób fizycznych zamieszkałych w Szwecji, musi być to 10-cyfrowy szwedzki numer Social Security. Rejestracja domeny nastąpi wyłącznie po podaniu tych danych.
 10. Czy kwestia obserwowania domen/aukcji/sprzedających może też być pod to podciągnięta? Czyli tak jak jest teraz, z tym że klikając przycisk "Obserwuj tę aukcję", zmienia się on na "Przestań obserwować tę aukcję" - bez przechodzenia do nowej strony.
 11. W premium miałem dwa razy podobną sytuację. Nie logowałem się, bo wiedziałem że nie mam tam w najbliższym czasie odnowień, domeny nie były tam wystawione na giełdzie, a tu w końcu próbuję się zalogować, a jedyne co mogę zrobić, to zapłacić karę za nieopłacenie przechwyconej domeny. Wciskali mi, że wysłali SMS-y, co nie było prawdą... Także wiesz, trawa po drugiej stronie płotu wydaje się zawsze bardziej zielona.
 12. Temat nie dotyczy co prawda zmian w nowej wersji, ale może przy okazji prac, dałoby się przemyśleć tę kwestię. Obserwowanie aukcji domen przechwyconych, których przechwycenia się nie zleciło. Teraz nie da się tego zrobić, trzeba najpierw dołączyć do aukcji. Jest to trochę bez sensu, bo fajnie byłoby móc zdecydować o tym przed samym końcem aukcji - jeśli cena jeszcze nie przebiła naszego budżetu. Do tej pory wygląda to tak, że trzeba obserwować taką aukcję na własną rękę...
 13. Dodawanie domen do obserwowanych: jest gorzej, niż wcześniej. Obserwowanie jest to na tyle powtarzalna i mało istotna sprawa, że przejście na nową stronę, by je zaakceptować, wydaje się zbędne. Może dałoby się po prostu ulepszyć pod względem UX poprzedni mechanizm? Tzn. z poziomu strony domeny móc zaznaczyć checkboksa i tyle?
×