Skocz do zawartości

damien

Użytkownik
 • Zawartość

  530
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana damien w Rankingu w dniu 10 Październik 2016

damien posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

113 Excellent

O damien

 • Tytuł
  Maniak

Ostatnie wizyty

7 292 wyświetleń profilu
 1. bitomats.com

  Tak można uzasadniać wartość jakiegokolwiek słowotworu. Niemniej powodzenia.
 2. bitomats.com

  Nic. W świecie nie konstruuje się wyrazów w taki sposób jak w Polsce. W języku angielskim zamiast polskiego "-mat" (vendomat, bankomat) stosuje się "machine" (vending machine, cash machine/banking machine/Automated Teller Machine). No, ale perełka zaiste prawdziwa, 14 wyników w Google na tę frazę.
 3. Rejestrator domen oszukuje ?

  Może jakiś błąd systemu rejestracji pozwolił na "zarejestrowanie" istniejącej domeny. Sprawdź whois, kiedy została zarejestrowana.
 4. Nowy wygląd forum

  Już jest chyba poprawione, ale 8 czerwca odnosił się do daty rozpoczęcia tematu.
 5. Nowy wygląd forum

  Od tego właśnie są media queries. Ale myślę, że projektanci od Invision wiedzą co robią i myślę tak jak @Lateralus, że to kwestia przyzwyczajenia. Ewentualnie zapytaj o to jeszcze raz, ale za miesiąc, gdy już każdy przywyknie do obecnego wyglądu.
 6. Czy można ufać statystykom dot. ruchu na AM?

  Najlepiej podpiąć Piwik, Google Analytics albo Clicky (darmowe do 3000 PV/dziennie).
 7. Nowy wygląd forum

  Tak, to nie kwestia nowego forum. Po prostu przydałoby dodać do slidera nawigację. I zrobić go w RWD, żeby na telefonach dopasowywał się do szerokości ekranu (poprzez zmiejszenie ilości pozycji na jednym slajdzie).
 8. Nowy wygląd forum

  Please, usprawnijcie ten slider z aukcjami AM, żeby dało się nawigować między slajdami... Czasem w ostatniej chwili obetnę jakąś chyba-fajną domenę, ale slajd już zniknie i żeby przeczytać jaka to była, trzeba czekać aż wszystkie inne przelecą.
 9. CRM przy małej działalności?

  No to CRM raczej się przyda, o ile partner nie udostępnia stosownych narzędzi. Powiedz może, co takiego zapisujecie na tych kartkach, czym zajmują się ci zdalni pracownicy. Jeśli tematy typu "zadzwonić za tydzień do klienta XYZ, bo kończy mu się ubezpiecznie na dom", to CRM zdecydowanie się przyda (lub chociaż narzędzie do tasków, które obsługuje zadania rekurencyjne >>ja używam Todoist<<). Sugester coś takiego posiada: https://sugester.pl/crm/cykliczne-przypomnienia Jeśli pracownicy zajmują się pozyskiwaniem klientów, warto popatrzyć na stricte sprzedażowe CRM-y - dzięki nim praca nad leadami jest bardziej przejrzysta. Klasyfikujesz odpowiednio kontakt (potencjalny klient, z którym trzeba się skontaktować->klient z którym się spotkałeś->negocjacje->klient płacący/stracony), dzięki czemu masz jasny pogląd na to co robicie i co należy zrobić w następnej kolejności. Sugester to posiada, ale nie testowałem, bardzo znanym CRM-em sprzedażowym jest Pipedrive, ale bardzo ciekawie pod względem prostoty (a co za tym idzie handlowcy chcą go używać) wygląda OnePageCRM.com - właśnie noszę się z zamiarem żeby go przetestować przy najbliższej okazji. A jeśli chodzi o sprawy inne, niż pozyskiwanie klientów, to tak jak wyżej: Trello, Asana, Todoist (używam głównie prywatnie, ale delegacja zadań też jest i działa). Zacząłbym na Twoim miejscu sprawdzanie od Trello.
 10. CRM przy małej działalności?

  A czym się firma zajmuje? Jeśli chodzi o zarządzanie i planowanie, to może jakaś tablica typu kanban, np. Trello? Nieco inne podejście, ale też chwalone oprogramowanie to Asana. CRM to "customer relationship manager" - menedżer relacji z klientami, całkowicie coś innego. Jeśli zależy Ci na poufności danych, tutaj masz garść bezpłatnych rozwiązań do zainstalowania na własnym serwerze: https://github.com/Kickball/awesome-selfhosted#task-managementto-do-lists
 11. CRM przy małej działalności?

  Musisz zadać sobie pytanie: czego potrzebujesz, jakich ułatwień - wtedy zapytaj czy znamy narzędzia, które robią to i to. Dla małych firm często poleca się Sugestera: http://sugester.pl/
 12. Nigdy bym się nie spodziewał

  Oglądając wywiady po ostatniej gali KSW, rzuciła mi się w oczy nazwa jednego ze sponsorów: 3q.ag. Poczytałem trochę o tym ccTLD i tu taka ciekawostka z wikipedii: Legal status of .ag in GermanyA German court (5. Zivilsenat des Oberlandesgerichtes Hamburg) ruled in July 2004 in second instance that a .ag domain may only be registered by an Aktiengesellschaft and more precisely by an AG that has the same name as the domain. That means that a company with shareholders in Germany with the name X AG, may not register y.ag.
 13. statystyki aftermarket vs parkingcrew

  Po raz drugi tego pytania raczej zadawać nie będzie
 14. Czy to forum umiera?

  W porównaniu do takiego https://www.discourse.org/ , IPB jest rzeczywiście przestarzałym skryptem, ze względu na ui/ux. Ale myślę, że nie w skrypcie tkwi sedno problemu. Rynek domen nie rozbudza już tak wyobraźni, jak kiedyś i ciężko jest z tym polemizować. Kiedyś mówiło się o domenach jak o must have, by zainstnieć w internecie - teraz są aplikacje mobilne, strony na fb, chatboty. Rozmowy na forach zoraz częściej zastępowane są przez grupy fb, co widać w wielu tematach, np. startupy czy e-commerce. Niemal każdy ma tam konto, łatwiej mu napisać wiadomość, rozmawia z "prawdziwymi" osobami, dostaje natychmiastowe notyfikacje, dzięki czemu prędzej reaguje i dyskusja toczy się szybciej... Chyba taka jest kolej losu i nie ma co rozpaczać. A ten, kto będzie widział wartość w tradycyjnym forum, i tak będzie tutaj zaglądał.
 15. Nigdy bym się nie spodziewał

  www.polizecommerce.pl
×