Skocz do zawartości

damien

Użytkownik
 • Zawartość

  551
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana damien w Rankingu w dniu 10 Styczeń

damien posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

142 Excellent

O damien

 • Tytuł
  Maniak

Ostatnie wizyty

7 676 wyświetleń profilu
 1. Walka z dronem?

  I nagle privacy protection dla domen nabiera większego sensu.
 2. Walka z dronem?

  Gorzej, jeśli to jest pewna osoba z forum...
 3. Walka z dronem?

  W podbierak wędkarski lepiej zainwestuj.
 4. Walka z dronem?

  Mówiłem @tmi? Kup sokoła.
 5. bronbezpozwolenia.pl

  Jasne, ja też nie mówię, że rzeczona fraza jest najtrafniejsza, chciałem tylko zareagować na generalizowanie, które akurat w tej sytuacji (jak zazwyczaj w życiu zresztą) nie było zbyt fortunne.
 6. bronbezpozwolenia.pl

  Jakiej teorii? Właściwie to napisałem to, aby zaprzeczyć generalizowaniu. Jeśli trójwyrazowa fraza jest akurat tą, która najlepiej oddaje istotę rzeczy, to nie ma co się jej bać.
 7. bronbezpozwolenia.pl

  Myślałem, że pochwalenie się Deliego sprzedażą GryDlaDzieci.pl przekonało ostatnich nieprzekonanych na tym forum.
 8. Domena za 1 mln zł

  praca.pl
 9. MON przejmuje domeny

  Ale pytanie ponad jakim prawem, skoro w regulaminie sobie zastrzegli, że nie jest to sprzedaż i, jak tutaj wskazałeś, że mogą umowę wypowiedzieć. Wolałbym, żebyśmy się nie musieli przekonywać.
 10. MON przejmuje domeny

  Czyli jakby zaczęli wypowiadać umowy na wszystkie nasze domeny, to nie będziemy mogli z tym nic zrobić?
 11. Zrealizowane opcje

  Gratulacje!
 12. światwhisky.pl

  SwiatWhisky.pl przekierowuje na stronę FB J. Walkera, więc jest szansa stosunkowo dobrze to spieniężyć, ale niestety dla Ciebie, IDN-y chodzą za ułamek domen nIDN. Na upartego da się żyć bez IDN-a. Przekierowań z tego raczej nie będzie, z IDN-a w pojedynkę nie warto korzystać, więc dopóki Walker nie zrobi kampanii z tą nazwą, raczej nikt inny większej sumy na Twoją nie wyłoży. 3 tysiące moim zdaniem nierealne, ale jeśli mocno w nią wierzysz, ustaw cenę KT i czekaj... Odnowienia są niedrogie, więc może akurat.
 13. Zobaczcie tę aukcję...

  Na krótką metę nie ma problemu, ale w dłuższej perspektywie da się analizować, które konta są ze sobą powiązane, które tylko podbijają ale nic nie kupują itp. No i najważniejsze - AM musiałoby w końcu coś zrobić z użytkownikami z minusowym ratingiem...
 14. Zobaczcie tę aukcję...

  Jak myślicie - jaki wpływ na rynek aukcji miałaby konieczność weryfikacji przelewem bankowym na symboliczną kwotę (albo blokadą symbolicznej kwoty na karcie)? Sprawa prosta do wdrożenia, weryfikacja szybka, brak multikont na aukcjach...
 15. To jest związane tylko z rezerwacjami? Przestraszyłem się, że chodzi o odnowienia. Czyli co, trzeba sobie zapisywać w innym miejscu, jakie i do kiedy ma się rezerwacje? A później, przykładowo w nocy ktoś zdecyduje się na rejestrację, to ma pisać do AM? Nadgorliwość w czystej postaci. Z AM korzystają raczej ludzie zaznajomieni z mechanizmem funkcjonowania domen i wiedzą, co to jest data wygasania. A tak, wprowadza się dodatkową regułę, o której nikt nie wie i która wprowadza zamieszanie.
×