Skocz do zawartości

keyword

Użytkownik
 • Zawartość

  827
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

Ostatnia wygrana keyword w Rankingu w dniu 9 Wrzesień

keyword posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

229 Excellent

O keyword

 • Tytuł
  Maniak

Ostatnie wizyty

8 486 wyświetleń profilu
 1. keyword

  reprywatyzacja.pl

  Domena ma sens tylko w pakiecie z hgw.pl
 2. Nie znam się na projektowaniu. Z chęcią jednak chciałbym poznać ewentualne zarobki tej domeny z parkingu z lat 2005 - 2009. Szacuję 1000-1500 € miesięcznie.
 3. keyword

  mw.pl coto.pl jakie.pl agdy.pl

  Nie wiem jak jakie.pl jako.pl sprzedało się super.
 4. keyword

  dokumenty.pl

 5. keyword

  dokumenty.pl

  Z drugiej zaś strony, istniały z pewnością również jakieś biznesowe powody co do tego, że Jakub M. zarzucił swoją wieloletnią przygodę z synetrix.pl rozpoczął nowe życie pod michalak.photo.
 6. keyword

  Gmail.pl - Intryga i ściema.

  Na spotkaniu domainerów w Hamburgu, miała się pojawić informacja o kwocie 450k €.
 7. keyword

  Gmail.pl - Intryga i ściema.

  Pozostaje w takim razie mieć tylko nadzieję, że kwota ta była choćby w części zbliżona do tej, którą od Google otrzymał D. Giersch.
 8. keyword

  Odrzucone oferty

  www.westfalia.pl Tak też można. Teraz tylko wystarczy kupić: bahco.pl, blackanddecker.pl, bosch.pl i będą mieli komplet.
 9. keyword

  Odrzucone oferty

  westfalia*pl 12.500 €.
 10. 2011 zgłosiła się do mnie firma zainteresowana zakupem domen. Podałem ceny a wtedy usłyszałem, że tak naprawdę to te domeny nie są im aż tak bardzo potrzebne, ponieważ w głównej mierze korzystają oni z narzędzi udostępnionych przez FB. W ubiegłym roku znowu zapytanie tej firmy i tym razem szybka transakcja. Zapytałem skąd ta nagła zmiana w postrzeganiu potencjału domen. Odpowiedź sugerowała wprowadzenie znacznych zmian na FB. Widzę, że teraz jest już to "oficjalne": https://www.spidersweb.pl/2018/01/zmiany-na-facebooku-faq.html
 11. keyword

  Co dalej Polska.pl?

  Wygląda na to, że imperium teraz już na poważnie zaczęło się sypać. Newsy tylko z ostatnich 2-3 dni: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agora-zwolnila-kilkanascie-osob-z-dzialu-wideo-gazeta-pl http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/andrzej-olejniczak-zwolniony-z-gazety-wyborczej http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/agora-zamyka-epic-makers-koniec-youtube
 12. keyword

  R22 (H88) goni Home.pl

  Możecie sobie wyobrazić, co by się działo, gdyby ktoś w Niemczech zarejestrował spółkę o nazwie H88 ? 8 = ósma litera alfabetu. 88 = HH = Heil Hitler (do tego jeszcze w nazwie spółki H przed cyframi 88 . Sorosowe, lewackie cyngle spowodowałyby, że w przeciągu kilku dni spółka przestałaby istnieć. Nie tak dawno temu wybuchła tego typu afera w związku z akcją marketingową sklepu internetowego Hertie.de. https://www.welt.de/finanzen/article170215812/Absurde-Nazi-Vorwuerfe-gegen-Hertie.html Przepraszam za OT.
 13. keyword

  Reklamy z użyciem domen

  Uwaga uwaga, nowy vod marki.... ToWideo (towideo.pl) http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/towideo-pl-nowy-serwis-zpr-media-z-trescami-wideo Droga Pani Kasiu B., co z domeną tovideo.pl ? Kasy na rejestrację nie starczyło ?
 14. keyword

  Camping.pl

  Rozmawiałem wczoraj z Philippem z Rocket-Internet (Zalando, Jumia, Hellofresh etc.), rozmowa dotyczyła min. ich nowego projektu Campsy. Philipp twierdzi, że nie miał najmniejszego pojęcia o możliwości przejęcia tak dobrej domeny. Ponieważ (niestety) brand "CamPsy" ma w języku polskim pejoratywne zabarwienie, domena camping*pl byłaby na polskim rynku idealna do tego typu prezencji internetowej (cena 50k € ? w takim wypadku no problem).
×