Jump to content

Noname

Użytkownik
 • Content Count

  1909
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Noname last won the day on April 2 2019

Noname had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

1 Follower

About Noname

 • Rank
  AfterMarket.pl
 • Birthday 09/05/1989

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9311 profile views
 1. Przeanalizowalismy ilość kontroofert, jakie nowi użytkownicy pozostawiają bez odpowiedzi Wzielismy pod uwagę ten rok (od momentu przejscia na nowy AM) i analogiczny czas ale w starej wersji serwisu. Jakie sa wyniki? Wspolczynnik odpowiedzi na odpowiedzi zarówno w starym jak i nowym serwisie jest praktycznie taki sam - wynosi ~25%.
 2. Tak jak pisalem na PW, zaistnialy okolicznosci prawne - reszty szczegolow podawac po prostu nie mozemy.
 3. Tak, dziekujemy za info na PW - aktualizacja juz dzis zostala wdrozony na produkcje.
 4. Przeanalizowalismy sprawe - maile od nas wychodza poprawnie - wszystkie, włącznie z tym o ktorym piszemy Mozna sobie podejrzec na liscie powiadomien po zalogowaniu sie na swoim koncie. Czemu nie dotarł mail? Serwer odbiorcy, w tym przypadku Onet - odrzucil tę wiadomosc - widzimy tylko w logach "Sender address deferred by rule #CR-IN-DEF-2 " czyli filtr własny administratorów Onetu zablokował tę wiadomość. Tu należałoby już się skontaktować bezposrednio z nimi jako Pana usługodawcą czemu tak się stało ze wiadomość została odrzucona skoro wszystkie inne przychodzą poprawnie - to może być dowolny filtr np. limit maili na godzinę od danego nadawcy lub jakikolwiek inny My ze swojej strony rowniez postaramy sie z nimi skontaktowac
 5. Prosze o PW z loginem abysmy mogli to zweryfikowac
 6. Podeslij wiecej szczegolow do nas na kontakt
 7. Rozmawialem z dzialem supportu i nie kojarza sprawy dlatego wziac czekamy na ticket
 8. Pisales ticketa? Jesli tak prosze podeslij mi jego numer na PW
 9. Od razu zostalo to z nimi wyjasnione i pojawily sie odpowiednie aktualizacje
 10. W związku z opublikowanym dzisiaj w nocy komunikatem o zakończeniu działalności giełdy kryptowalut Bitmarket.pl, informujemy że w kwietniu 2015 roku serwis ten został sprzedany spółce Kvadratco Services Limited. Od tego czasu nasza spółka ani osoby związane z nią nie zajmują się prowadzeniem tej giełdy, ani nie są w żaden sposób powiązane z jej nowymi właścicielami. W związku z tym zamknięcie giełdy kryptowalut nie ma żadnego wpływu na działalność serwisu Aftermarket.pl. Trzymamy kciuki za użytkowników giełdy Bitmarket.pl, aby udało im się odzyskać przechowywane na giełdzie środki.
 11. Mowisz i masz :-P https://www.aftermarket.pl/User/AuctionNotify/
 12. Prosze o przeslanie mi PW z trescia tego spamu.
 13. Prosze na PW szczegoly wraz z numerem ticketu itd. Logowanie za pomoca maila i hasla dziala do pierwszego razu kiedy nalezy ustalic login - czy zrobil to Pan? Prosze o wiecej szczegolow tak jak pisalem.
 14. Dodales ja u siebie 2019-05-07 11:59:09. IP Tez twoje :-(
 15. Juz jest w realizacji tak jak i temat ponizej
×