Jump to content

Warszawiak

Użytkownik
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Warszawiak last won the day on April 27 2019

Warszawiak had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

About Warszawiak

 • Rank
  Dyskutant

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10502 profile views
 1. Jakaś odpowiedź AM? To jest marnowanie czasu klientów. Czy ktoś zwróci nam pieniądze za to jednorazowe blokowanie KAŻDEGO użytkownika, który zaprasza na swoje aukcje? Tutaj potrzebne jest ogólne blokowanie zapraszania na aukcje.
 2. fs.pl - 14 000 PLN netto https://www.aftermarket.pl/aukcja/2463948/
 3. "Oferty sprzedaży na giełdzie: 105609" Nic dziwnego, że podejmowane są takie dramatyczne ruchy. Przed wprowadzeniem "udziwnień" było bodajże 250 000 domen.
 4. Tym razem to chyba coś poważnego, bo przestały działać też usługi na aftermarketowych serwerach DNS.
 5. http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/6791-tobiasz-niemiro-napisal-mi-przed-smiercia-od-lat-sie-zmagam-z-depresja-najnowsze-slajd-kafelek.html
 6. http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/6789-nie-zyje-tobiasz-niemiro-mial-mi-przekazac-pewne-materialy-nie-zdazyl-najnowsze-slajd-kafelek.html "Po spisaniu rozmowy i autoryzacji (wniósł tylko drobne poprawki) wywiad ukazał się w środę 17 lipca. W emailu podziękował mi za niego, napisał, że to jedyny uczciwy tekst na ten temat, jaki ukazał się w mediach. Później jeszcze kilka razy do mnie napisał. Ostatni email przeczytałem w czwartek 25 lipca w pracy. Dopiero na wieść o śmierci sprawdziłem, że został wysłany o 02.57 rano. Ciało znaleziono o 14.00, ale kiedy nastąpił śmiertelny strzał wykaże sekcja. Email był długi. Wynikało z niego, że znalazł się w środowisku szemranych biznesmenów. Podał nazwiska. Nie będę ujawniał jego treści z uwagi na dobro śledztwa, przekazałem emaile prokuraturze. Napisał też, że przekaże pewne materiały. Nie zdążył... "
 7. http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/6772-tobiasz-niemiro-tez-czuje-sie-ofiara-bitmarket-zainwestowalem-ponad-1-mln-zlotych-najnowsze-slajd-kafelek.html Wywiad z Tobiaszem dla tych, którzy wierzą w zbieg okoliczności. " - W niedzielę, na kilka dni przed upadkiem giełdy, Marcin był w bardzo dziwnym stanie. Część biznesów prowadziliśmy razem, część oddzielnie, ale to wszystko wyglądało tak, że żeśmy to razem zaplanowali. Dla mnie jest to podwójnie trudna sytuacja. I o tym podczas tego niedzielnego dziwnego spaceru od biura do jego domu z nim rozmawiałem, chciałem mu jakoś pomóc. Cały czas go pytałem, dlaczego już nie chce tej giełdy prowadzić? Mówił, że się boi, że go zabiją, że nawet w więzieniu go zabiją, chciał iść do wiezienia! To były szokujące dla mnie historie, które mówił. Próbowałem z niego wyciągnąć, o co chodzi, ale tylko zdawkowo odpowiadał."
 8. https://web.archive.org/web/20190322022209/https://www.aftermarket.pl/marketallcats.php https://www.aftermarket.pl/oferty/ 22 marzec 2019: 239 338 domen na sprzedaż 25 kwiecień 2019: 126 705 domen na sprzedaż Różnica po miesiącu: 112 633 domen na giełdzie mniej
 9. Na co liczyłeś? Monopolista może podejmować takie kroki. Szkoda tylko, że 100 000 domen wyparowało z giełdy w miesiąc.
 10. EDIT: chodziło o licytację bezpośrednio z zakładki https://www.aftermarket.pl/Auction/Buyer/List/
 11. Ja natomiast mam pytanie do AM, dlaczego po zalicytowaniu na aukcji nie widać od razu czy się wygrywa? Czy ta nowa wersja stawia ilość odsłon serwisu, ponad wygodę użytkownika?
 12. Czy ktoś w ogóle kontroluje kwestię wiadomości wysyłanych przez formularz? Codziennie ludzie dostają po kilkanaście wiadomości związanych z viagrą i innymi suplementami. Pomijam już Vladimira, który chyba się upomina o zapłatę za nierozliczony design (koledzy wspominali w poprzednich postach). Polecam takie rozwiązanie jak recaptcha - naprawdę wiele stron z tego korzysta.
 13. Podaję informację dla osób, które są zainteresowane tematem domen zewnętrznych. Tak jak było mówione na początku tego wątku została wprowadzona stawka karna - 1 grosz dziennie za niezweryfikowaną domenę zewnętrzną (trzymaj się delirium). Cały kwiecień jednak w drodze wyjątku będzie gratis. Można także zweryfikować takie domeny za pomocą rekordu dns cname, co jednak skutkuje przekierowaniem ich na stronę aftermarket. Dlaczego nie można było po prostu wprowadzić weryfikacji za pomocą rekordu dns txt, tak jak sugerował apze?
 14. Czy będzie w końcu obowiązywał 1 grosz dziennej opłaty za domenę zewnętrzną? Dziękuję i pozdrawiam.
 15. Rynek zweryfikuje te zapędy monopolistyczne.
×