Jump to content

bdudzik

Użytkownik
 • Content Count

  797
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bdudzik last won the day on January 1 2017

bdudzik had the most liked content!

Community Reputation

88 Excellent

About bdudzik

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

6387 profile views
 1. Przychylam się do opinii
 2. U mnie podobnie - odetkało się w AM w połowie czerwca (Premium niestety zawsze odstawało...). W ostatnich dniach kilka transakcji, których się nie spodziewałem i widać, że w większości negocjują KK lub upoważnione jednostki. Wcześniej, praktycznie od momentu ogłoszenia zmian na AM, zapaść. Niemal zerowe zainteresowanie. Po wprowadzeniu nowej wersji giełdy trzymałem ponad 2 miesiące domeny zewnętrzne (które wcześniej generowały mi ponad połowę transakcji AM) ale zrezygnowałem bo: - zerowe zainteresowanie (!) - saldo trzeba było co parę dni zasilać pod opłaty - utrudniały mi licytację w aukcjach (w zw. z tym że najczęściej licytuję w ostatnich minutach, wiele aukcji przepadło/odpuściłem ze względu na blokadę - czasami 1 zł debetu w AM blokował mi możliwość licytacji - co jest CHORE:D)
 3. Przedłużyć też się nie dało i straciłem przez to wartościową dla mnie domenę
 4. Wow, takie okazje na allegro są wciąż możliwe do wyłapania?
 5. Już od dawna jest 90-dniowy okres zwolnienia po 14 dniach rezerwacji - domena jest wówczas dostępna tylko do natychmiastowej rejestracji (dopiero po tych 90 dniach można ponownie rezerwować).
 6. Za szybko postawiłem pytanie, bo forma przejęcia faktycznie jasna, ale ciekawią mnie te lata walki o domenę... Od 2009 r. i wyroku to w sumie nic nie wiemy co się działo w temacie tej "walki", bo ówczesny abonent przestał prowadzić stronę w ówczesnej formie. A domena później przez chyba 2 lata była do zakupu za 4500 zł netto. Następnie kilka lat na parkingu... Lata zaniedbań a nie walki.
 7. Więcej info PR: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-przejela-domene-tvpsport-pl-uruchomi-nowy-portal-tvp-sport Ciekawi mnie forma "przejęcia".
 8. porzadek.pl Sprzedam domenę porzadek.pl - oferty proszę kierować bezpośrednio przez giełdy lub na priv.
 9. Też 'skisłem' na ten fragment ale w sumie mógł pójść mocniej i opony.pl przytoczyć
 10. bdudzik

  komora.pl

  komora.pl Sprzedam domenę komora.pl - zapraszam do składania ofert.
 11. o ta? https://www.dns.pl/lista_domen_usunietych
 12. Jak w temacie + obietnica: więcej info: LINK
 13. stolarka.eu Przyjmę oferty na domenę STOLARKA.eu - zapraszam do składania ofert poprzez stronę: https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=2972469
 14. grzenda.pl Sprzedam grzenda *pl statystyki ruchu: - w kwietniu: 2720 - w maju (do 21go): 2060
×