Jump to content

bdudzik

Użytkownik
 • Content Count

  794
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

bdudzik last won the day on January 1 2017

bdudzik had the most liked content!

Community Reputation

85 Excellent

About bdudzik

 • Rank
  Maniak

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

6,120 profile views
 1. Ad. 1. Dokładnie. Ad. 2. Dokładnie #2. Ja mam zwyczajowo ustawioną dzierżawę na poziomie 2-3% miesięcznie, sporadycznie do ok. 5% (wszystko w sumie zależy od ustalonej przeze mnie ceny KT domeny). Jak na razie model się sprawdza - koszt miesięczny raty jest kuszący (na niższym poziomie niż w zakupie ratalnym), i w większości przypadków kiedy klienci szybko się decydowali na skorzystanie z oferty, po paru miesiącach odpuszczali (projekt nie wyszedł? postawili na inną nazwę?) i domena do mnie wracała a konto na przedłużenia bogatsze o kilkaset złotych
 2. Już od dawna jest 90-dniowy okres zwolnienia po 14 dniach rezerwacji - domena jest wówczas dostępna tylko do natychmiastowej rejestracji (dopiero po tych 90 dniach można ponownie rezerwować).
 3. Za szybko postawiłem pytanie, bo forma przejęcia faktycznie jasna, ale ciekawią mnie te lata walki o domenę... Od 2009 r. i wyroku to w sumie nic nie wiemy co się działo w temacie tej "walki", bo ówczesny abonent przestał prowadzić stronę w ówczesnej formie. A domena później przez chyba 2 lata była do zakupu za 4500 zł netto. Następnie kilka lat na parkingu... Lata zaniedbań a nie walki.
 4. Więcej info PR: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-przejela-domene-tvpsport-pl-uruchomi-nowy-portal-tvp-sport Ciekawi mnie forma "przejęcia".
 5. porzadek.pl Sprzedam domenę porzadek.pl - oferty proszę kierować bezpośrednio przez giełdy lub na priv.
 6. Też 'skisłem' na ten fragment ale w sumie mógł pójść mocniej i opony.pl przytoczyć
 7. bdudzik

  komora.pl

  komora.pl Sprzedam domenę komora.pl - zapraszam do składania ofert.
 8. o ta? https://www.dns.pl/lista_domen_usunietych
 9. Jak w temacie + obietnica: więcej info: LINK
 10. stolarka.eu Przyjmę oferty na domenę STOLARKA.eu - zapraszam do składania ofert poprzez stronę: https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=2972469
 11. grzenda.pl Sprzedam grzenda *pl statystyki ruchu: - w kwietniu: 2720 - w maju (do 21go): 2060
 12. bdudzik

  56.pl

  56.pl Sprzedam domenę 56.pl - oferty proszę kierować przez giełdę Aftermarket.pl
 13. RainbowTours.pl -> R.pl NationaleNederlanden -> NN.pl Liberty Ubezpieczenia -> LU.pl NaszaKlasa.pl -> NK.pl
 14. Tak, zdecydowanie. Ale ceny robią też wrażenie... Taka mongolia*pl, w której sprzedaży pośredniczyłem zakryłaby czapą większość sprzedaży w tym dziale (i nie chodzi mi o ten wątek;)
×