Jump to content

projektor

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

projektor last won the day on October 6 2016

projektor had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About projektor

 • Rank
  Praktyk

Recent Profile Visitors

2745 profile views
 1. anke.pl bega.pl biper.pl bok24.pl dziennik24.pl e-work.pl easy24.pl ibsa.pl izy.pl laab.pl mc24.pl mFit.pl piaf.pl team24.pl wort.pl zoto.pl Cześć! Powyżej ciekawe domeny na sprzedaż. Proszę o konkretne propozycje. W przypadku zakupu w pakietach może być taniej! Pytajcie- odpowiem!
 2. artbook.pl bega.pl bisquit.pl crema.pl dobreebooki.pl dobretaxi.pl e-work.pl easy.com.pl easy24.pl gatto.pl mfit.pl Domeny w cenach wyprzedażowych. W pakietach taniej. Zapraszam.
 3. Polecam szczególnie domeny tamtam.pl i dobreebooki.pl. Pierwsza to gotowa marka, druga ma spory ruch naturalny.
 4. easy.com.pl priorytet.com.pl tomato.com.pl Dziś kilka domen z rozszerzeniem .com.pl. Świetne generyki w dobrych cenach. Zapraszam.
 5. bok24.pl dobreebooki.pl goodcar.pl goodrent.pl tamtam.pl Cześć, dziś tylko kilka domen. W pakiecie będzie taniej. Zapraszam.
 6. Pięknie! Aż tak nie potraficie poradzić sobie z prostymi, merytorycznymi pytaniami, dotyczącymi obrotu setkami tysięcy złotych miesięcznie? Żadnej merytorycznej odpowiedzi? Albo atak personalny, albo przytaczanie jakichś ściemnionych "bankowych kont indywidualnych" w panelu AfterMarket, a jak nie dajecie rady, to cicho sza? "...w imieniu...inwestorów na rynku domen internetowych, którzy działają w tym biznesie od lat..." ? Których? Świetni jesteście inwestorzy, jeśli domagacie się CENZURY i zamiatania problemów pod dywan. Po co "zwyczajny uczestnik rynku" ma cokolwiek wiedzieć, prawda? Również chciałym zgłosić wniosek do administratorów tego forum o zawieszenie lub pozamykanie kont "inwestorów", którzy celowo, chociaż nie wiem czy świadomie wprowadzają w błąd użytkowników tego forum, np. w sprawach "indywidualnych kont bankowych w AM", "zapisów w regulaminie AM, których nie ma", itd. Mam nadzieję, że celem tego forum jest budwanie świadomości uczestników rynku, opartej na rzetelnej wiedzy, normach prawnych, konkretach i faktach, a nie celowe wprowadzanie ich w błąd, poprzez przemilczanie niewygodnych tematów, unikanie odpowiedzi na trudne pytania dotyczące setek tysięcy złotych klientów, czy niewybredne, personalne odzywki niektórych "graczy domenowych". Milczenie obecnych na tym forum doświadczonych, świadomych uczestników rynku i brak merytorycznych odpowiedzi ze strony AfterMarket.pl też wiele mówią o obowiązujących standardach.
 7. Bazyli, po prostu nie czytaj. Przecież i tak nic z tego nie rozumiesz. Mam nadzieję, że przynajmniej admini tego forum zdają sobie sprawę z powagi sytuacji, z wagi stawianych pytań i faktycznego procesu sprzedaży i rozliczeń za domeny, jaki ma miejsce na AfterMarket. Szkoda tylko, że tak oszczędnie dysponują wiedzą, i nie wtajemniczają innych uczestników w konkrety. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie i to się zmieni, czego wszystkim z serca życzę
 8. Miło jest po kilku dniach otrzymać swoje własne pieniądze, za które już się zapłaciło grubszą prowizję. Dobrze, że ta pojedyncza linijka w regulamie, dotycząca obrotu setkami tysięcy złotych miesięcznie klientów, jeszcze działa. Ja nie omieszkam zapytać KNF i kilku innych instytucji, czy tak to powinno wyglądać w cywilizowanym świecie. Szkoda, że AfterMarket.pl na tyle konkretnych pytań odpowiedział tylko jednym, ogólnikowym wpisem. Było tam tyle samo informacji na temat finansów, co w regulaminie.
 9. Hm, widzę, że kompetencja i rzetelne przygotowanie do biznesu, to Twoje mocne strony. Powodzenia!
 10. Chłopaku, z tego co napisałeś do tej pory w tym wątku wynika, że nie tylko nie rozumiesz regulaminu AfterMarket i tego, jak faktycznie przebiega sprzedaż i rozliczenie za domeny, ale nie rozumiesz też znaczenia słowa "forum", i tego, po co ono jest.
 11. A gdzie tam jest napisane, że to jest jakieś Twoje "subkonto"? Nie wiem skąd wygrzebałeś tego screena, ale tam jest informacja, że możesz wpłacić (nie wypłacić) pieniądze na konto firmy zarejestrowanej w Stanach Domain AfterMarket, LLC w BRE Bank'u. Jak chcesz, to podam Ci swoje, to też będziesz mógł WPŁACIĆ trochę kasy. Wiesz jaki jest adres rejestrowy firmy, z którą, jak Ci się wydaje, robisz interesy? Michau Enterprises, LimitedChytron 26, Office 211075 Nicosia Cyprus Wskaż mi informacje w regulaminie, że AfterMarket udostępnia Ci Twoje indywidualne konto bankowe? Możesz? Gdzie to masz? Wskaż mi informację na stronach AfterMarket, w jaki sposób przebiegają operacje bankowe, dotyczące Twojej gotówki? Pomiędzy kim a kim? Dlaczego wystawiasz fakturę firmie z Łodzi a firma z Cyrpu robi Ci przelew na konto bankowe? Jeśli wystawiasz fakturę firmie z Łodzi, to skąd ma Twoje pieniądze firma z Cypru? Biedny Ty.
 12. Zastanawiam się na co AfterMarket liczy i czeka, skoro moje pieniądze ma u siebie na koncie od soboty, tj. od 6 dni? Co tam się musi dziać? W takich wypadkach najprostsze odpowiedzi bywją najbardziej sensowne.
 13. Regulamin nie zagwarantuje, ale zwykle mówi o tym, z czym i z kim mamy do czynienia, jak wyglądają poszczególne etapy transakcji, procedury, zabezpieczenia, odpowiedzialność w razie problemów, polityka informacyjna, itd. W regulaminie AfterMarket co do środków finansowych KLIENTÓW jest jedna linijka, a firma chwali się obrotem z transakcji domenowych na poziomie niemal 20 milionów złotych. I to jest wg Ciebie ok? Zero regulacji co do pieniędzy należących do klientów? Na słowo, na maile, które, jak ktoś tu napisał, są bełkotem marketingowym? Klienci akceptują- może tak. Ale są jeszcze przepisy prawa obowiązujące w PL, nakładające na taki biznes konkretne obowiązki. O tym nikt nie mówi. Zadziwiające jest to, że starzy wyjadacze, którzy muszą się orientować w tym co tak naprawdę się dzieje, milczą. Faktury otrzymuję od jednej z trzech firm... Czy możesz napisać na jakiej podstawie prawnej? Konkretnie? Z kim klient tak naprawdę zawiera transakcję? Komu klient powierza pieniądze? Na jakiej podstawie? Kto za co odpowiada? Czeski film. A do tego presja, żeby morda w kubeł, bo jak Ci się nie podoba, to zabieraj zabawki i wynocha. Tak to wygląda. Tylko w tym roku AM zarobił na mnie z prowizji kilka .k. Dziwię się, że takich wyjaśnień nie przedstawia nikt oficjalnie ze strony AfterMarket, tylko jak rozumiem, ktoś zorientowany i z nimi zaprzyjaźniony.
 14. Jeśli firma mniejsze kwoty wypłaca "od ręki", a kwoty większe przetrzymuje, co wynika choćby z wpisów w tym wątku, to robi to z jakichś konkrentych powodów. Jakie to mogą być powody? Jakie reguły temu towarzyszą? Kto o tym decyduje? Nie wiadomo. Czeski film. Zobaczymy, czy np. jutro nie pojawią się jakieś nowe "przyczyny techniczne" czy "obiektywne powody" przetrzymania środków klientów znacznej wysokości. Nie otrzymałem jakiegokolwiek potwierdzenia w tej sprawie, co już zakrawa na kpinę.
×