Skocz do zawartości

pozmu

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O pozmu

 • Tytuł
  Nowy

Kontakt

 • Strona WWW
  http://pozmu.net

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. pc.media.pl sesja.edu.pl

  Ta sesja to,całkiem fajne, chyba jest nawet suplement diety o takiej nazwie.
 2. Dropped uzglednij zmiany czasu

  Ja dziś nie zdążyłem reakatywować dwóch domen przez tą zmianę czasu, miały być usunięte o 23 a zniknęły o 22 :/
 3. kabanosy.pl

  Chyba Ci się strasznie przejadły te kabanosy, że je tak tanio puściłeś, szczególnie teraz, gdy są one niejako na topie - jeszcze niedawno nie było w tv bloku reklamowego bez reklamy tych specjałów.
 4. tak w ogóle to tylko 1 com jest za funta i jakoś nie dostałem tych moich info do co.uk :/
 5. Calkiem dobra oferta Crazydomains.co.uk com - £1 co.uk + info w pakiecie - £1 Dałem swój link partnerski, jak ktoś nie chce z niego korzystać to tu jest czysty: http://www.crazydomains.co.uk Można płacić kartą albo Paypalem Poleca Pamela, ale czytałem nienajlepsze opinie o nich, więc polecam potem wytransferować domeny (tylko nie do Godaddy )
 6. Jeszcze jakiś czas jest ważny kod WELOVEU (ograniczenie do 10 tyś użyć/ 1 na biznes/ gospodarstwo domowe) - 0.99$ za rejestrację/transfer com/net/org w http://www.namecheap.com
 7. Czy zawsze .pl ? Czemu nie samo .com.pl ?

  Kiedys nie tyle w to wierzono, a takie były zasady - przeciętna firma nie mogła kupić domeny .pl musiała .com.pl. Zresztą do dziś w niektórych krajach dalej takmjest np. Co.uk, co.jp
 8. domeny .pl i transfer

  Właśnie miałem się zapytać, jak to jest z transferami polskich domen... do tej pory nigdy domen .pl nie transferowałem (chyba, że przez opcję ) i nie wiem jak to wygląda z terminami... Na stronie Nask stoi: Hehe, no fajnie, ale mój rejestrator takich informacji nie udostępnia albo nie potrafię ich znaleźć (raczej to pierwsze)... No i teraz nie wiem jak to będzie gdy domena wygaśnie, czy na 100% będzie można przeprowadzić transfer? Czy rejestrator nie ma przypadkiem możliwości jego zablokowania... no tak, ma, bo może teraz sam automatycznie przedłużyć domenę, tak? Czyli w sytuacji, gdy nie jest to jasno określone przez rejestratora lepiej nie ryzykować i zrobić to wcześniej... kob22: zawsze możesz też założyć opcje na swoje domeny u innego rejestratora i w taki sposób przenieść te domeny (tylko pamiętaj, że nie można zakładać opcji na własne domeny - uśmiechnij się do rodziny). Oczywiście opcja = kilkutygodniowe niedziałanie domeny (bo wpierw musi ona wygasnąć)
 9. dwuliterowe IDNy a trzyliterówki

  ... sorry, na spam nie odpowiadam ...
 10. Godaddy - przed zakupem polecam przeczytać regulamin... i opinie o tej firmie. Zdecydowanie nie polecam
 11. Ciekawe. http://www.dns.pl/zonestats.html Źródło tego newsa: Netart. Na stronie Netartu nic o tym nie ma....
 12. Obecnie 3 domeny są gratis. Dostałem e-mail z informacją o zwiększeniu liczby bezpłatnych domen jakie można zarejestrować w promocji do 3 i postanowiłem skorzystać z tej okazji. Niestety, jakbym nie próbował zarejestrować domeny, to wciąż wyskakiwało, że muszę za nią płacić... Napisałem do BOK-u i co? Otóż dostałem odpowiedź mówiącą, że Warunkiem koniecznym uczestniczenia w promocjach jest podanie adresu w Polsce. Hmm, ciekawa sprawa... nie zauważyłem na stronie ani w regulaminie jakiejkolwiek informacji/ zapisu o tym mówiącego... W zasadzie nie zauważyłem jakiejś większej zmiany w regulaminie od czasów promocji z dwiema domenami za free a tamte bez problemu zarejestrowałem podając zagraniczny adres... Ok, spoko, mam też adres w Polsce, ale jakoś dziwnie to wszystko wygląda.
 13. Nie do końca, bo mało który rejestrator podaje w ofercie takie szczegóły.
 14. Zobaczcie tę aukcję...

  Ja nie rozumiem jednej rzeczy w tej aukcji online.pl, druga najwyższa oferta to 25 000, zaś najwyższa to 250 000, czyli wynika z tego, że Allekcjoner-PL przebił polskiedomeny ot tak sobie o 225 tysięcy??? Allegro chyba standardowo proponuje automatyczne licytowanie, tj. podaje się najwyższą kwotę, jaką chce się za dany towar zapłacić, a system automatycznie licytuje minimalne kwoty wymagane, by przebić inne oferty... Czy coś źle rozumuję?
×