Jump to content

Sodeko

Użytkownik
 • Content Count

  978
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Sodeko last won the day on February 23 2019

Sodeko had the most liked content!

Community Reputation

309 Excellent

About Sodeko

 • Rank
  bestseller.pl
 • Birthday 06/06/1988

Kontakt

 • Strona WWW
  http://bestseller.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

12122 profile views
 1. Bliżej mi do opinii @Pan_Grzegorz niż poprzedników 2k to raczej okazyjna cena dla KK a wg mnie domena bardzo brandable i prosta.
 2. A moim zdaniem domena w naszym kraju nie warta tej ceny. Zbyt wąska, kto sprzedaje tylko krzesła biurowe ? Raczej nikt - nie przemawia do mnie ta domena dlatego pogratuluje sprzedającemu lub aftermarket bo nie wiem kto sprzedawał ;-) PS. Na uzupełnienie niby OK ale nie za te pieniądze.
 3. Szukam programu affilacyjnego z produktami PKO BP ktoś coś może polecić ?
 4. laptopy.com.pl - oferta sprzedaży domeny Cena: 100.00 PLN Złóż ofertę kupna · Usuń z obserwowanych Takiego newslettera dzisiaj dostałem, ale spóźniłem się i ktoś kupił niezłą domenę za ... darmo.
 5. Sodeko

  rs7.pl

  Forum ? osób w Polsce które jeździ RS7 jest może z 200-300 więc szału nie ma
 6. Fotomodele.pl Na sprzedaż ciekawa domena: FOTOMODELE.PL Aukcja AM od 10zł bez cey minimalnej https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2409621
 7. Sodeko

  omet.pl

  a co to jest omet ? bo jeżeli interesuje Cię sprzedaż ruchu to podaj statystyki :-)
 8. @apze Szału nie ma ciężko stwierdzić która najlepsza z nich, ale obstawiam infekcja.pl i spectrum.pl/komplex.pl w tej kolejności
 9. U mnie to chyba jedyna domena której nie dotknął "kryzys" a naet ruch idzie do górę (nie typo). Ale wystarczy zobaczyć to i nic nie trzeba mówić ...:
 10. u mnie +/- względem tego co było 3 lata temu -50% - żenada ... domeny które robiły po $400 mc teraz robią 40-50 ruch/kliki praktycznie bez zmian.
 11. aktualny Post dotyczył posta z grudnia. Dane dostępne we WHOIS i Google.
 12. Uwaga jebany oszust: uważajcie przed nim , ma pewnie komornika, albo zawalone konto debetem i każe sobie wysyłac pieniądze na konto kolegi , kilka transakcji ok przy ostatniej niestety oszukał i przekazał tylko 1 domene z 3 i to musiałem jeszcze walczyć z OVH 3 m-ce. Podaje dane od tego gada: Glistak Grzegorz glistak@gmail.com ul. Saska 9a Krakow +48.785896412 i profil na FB: https://www.facebook.com/glistak
 13. Sodeko

  mbakn.pl

  Jak się mylę to przyznaję się do błędu - w tym wypadku się pomyliłem i sprawdziłem inna domenę, ta rzeczywiście nie ma blokady (sprawdzałem przez Parking Crew) ... musiałem zrobić literówkę literówki :-) Mea cupla .
 14. Sodeko

  mbakn.pl

  Domena ma zablokowane reklamy w Google.
 15. banialuka sprawdź sobie skąd pochodzi ten ruch, wg mnie ta domena jest nic nie warta nawet Alexa coś tam podpowie: KeywordPercent of Search Traffic 1. aftermarket20.61% 2. msp9.95% 3. msp pl6.33% 4. aftermarket cennik1.62% 5. aftermarket hosting1.42%
×