Skocz do zawartości

Liwiusz

Użytkownik
 • Zawartość

  185
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Liwiusz w Rankingu w dniu 2 Marzec 2017

Liwiusz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

85 Excellent

O Liwiusz

 • Tytuł
  Praktyk
 • Urodziny 1978.12.17

Kontakt

 • Strona WWW
  http://remitent.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  prawo wekslowe

Ostatnie wizyty

7 005 wyświetleń profilu
 1. Można, bo dla właściciela strony IP nie jest daną osobową (na jej podstawie nie można określić danego użytkownika).
 2. Liwiusz

  suplemenciki.pl

  Moja babcia mawiała: spirytusik najwydestylowaniuchniejszy.
 3. Liwiusz

  Ceny domen na aukcjach 7 lat temu

  SPOILER: agencjarekrutacyjna.pl - 600zł - parking andrzej.eu - 250zł - zagospodarowana apartamentywarszawa.pl - 1500zł - parking autoubezpieczenia.pl - 1100zł - parking bank24.pl i bank24.com.pl - wywoławcza 25000zł, nie sprzedane - przekierowanie biznes24.pl - wywoławcza 25000zł, nie sprzedane - przekierowanie boks.com.pl - 300zł - nie istnieje chrupki.com - 700zł - parking części.pl - 10000zł - parking doradcy.com - 2400zł - zagospodarowana drinki.pl - 7500zł - parking skończyłem na 27:00
 4. Liwiusz

  telefondomowy.pl

  Telefon domowy to taki XX-wieczny przeżytek. Nic dziwnego, że spadła...
 5. Liwiusz

  bitcoin2085.com bitcoin2085.pl bitcoin2140.pl

  Myślę, że nie.
 6. Liwiusz

  Rejestracja końcówek .se

  Z jednej strony każdy Szwed angielski zna, z drugiej strony bardzo dbają o swój język (na przykład w radiu na Michaela Jacksona mówią - piszę fonetycznie - Miki Jakson), więc może nie ma tam obecnej u nas mody na anglojęzyczne marki i hasła.
 7. Liwiusz

  Rejestracja końcówek .se

  Kilka (powiedzmy 5) lat temu chciałem kupić ksiegowy.se dla mojego ojca, który był w Szwecji księgowym. W końcu tego nie zrobiłem, a domena nadal wolna. Dużo Polaków tam jest, a domeny typu samochody.se, lekarz.se - takie dwie z palca sprawdziłem - wolne. Widać nasi emigranci na północ nie mają żyłki internetowej.
 8. Liwiusz

  Domena dla agenta ubezpieczeniowego

  Serdecznie dziękuję za wszystkie głosy! No właśnie, długa... Tak jak wspomniałem pan Makowski to indywidualny agent chcący, aby go pamiętano jako Makowskiego. I budujący taką indywidualną relację z klientem. A domena nie ma na celu zbieranie tysięcy klientów z całej Polski do pana Makowskiego (bo postronna osoba widząc MakowskiUbezpieczenia nie będzie miała chęci skorzystać, bo nie zna pana Makowskiego), tylko aby pan Makowski, który obsługuje te powiedzmy kilka setek swoich klientów, których dobrze zna, i oni go znają od lat, mógł korzystać z domeny krótkiej (bo długie generyczne już ma), kojarzącej się tylko z nim indywidualnie, ale nie ma wymogu, aby nazwa domeny łopatologicznie wyjaśniała co kryje. Klienci pana Makowskiego dobrze go znają, i już sama litera M będzie dla nich wiadoma - skąd ona jest i co oznacza, bez konieczności rozwijania, a celem nowej domeny ma być to, aby przede wszystkim było "krótko i na temat". I łatwe do zapamiętania. Ze względu na zajętość domeny, Makowski.pl nie wchodzi w grę (to zawsze jest dobre rozwiązanie dla każdego indywidualnego biznesu opartego na wiedzy i zaufaniu do konkretnej osoby), a makowskiubezpieczenia jest okropnie długa, czego agent chce właśnie uniknąć.
 9. Witajcie, chętnie wysłucham Waszych opinii. Agent ubezpieczeniowy poszukuje domeny internetowej. Aktualnie działa na domenie odpowiadającej nazwie ubezpieczenia, które najczęściej sprzedaje (hipotetyczny przykład: "ubezpieczenieOC.pl"). Celem agenta jest rozpoczęcie działalności na domenie, która: - nie będzie się wiązała z jakimś konkretnym ubezpieczeniem (pozostawiając posiadane domeny generyczne jako domeny pomocnicze) - na domenie krótkiej, łatwej do zapamiętania i przekazania, z końcówką .pl - na domenie, która będzie podkreślała jego indywidualną relację z klientem (czyli aby podkreślała jego osobę i jego nazwisko, a nie wymyśloną nazwę firmy/agencji ubezpieczeniowej). Zakładając, że agent ma na nazwisko Makowski, rozważane propozycje są następujące, jako skrótowy zapis "Makowski Ubezpieczenia": - maub.pl - m-ub.pl Co sądzicie o takim podejściu? Którą domenę byście wybrali? A może jakąś zupełnie inną?
 10. Liwiusz

  Domana za 1mln zł - ankieta

  Zatem żadna. Nie wiem, czy w ogóle jakakolwiek .pl. Ani czy jakakolwiek .com - nawet w .com te miliony dolarów nie wynikają z samej nazwy, tylko z okoliczności, z tego, że ktoś ma pomysł na biznes, że ktoś ma pieniądze, że aukcja jak każda aukcja wywołuje emocje i wyścig itp. itd.
 11. Liwiusz

  Domana za 1mln zł - ankieta

  Paradoks, żadnej nie dałbym miliona złotych, z wyjątkiem domeny play.pl, ale nie z uwagi na samą nazwę, tylko z uwagi na okoliczności biznesowe związane z tą marką.
 12. Liwiusz

  dofollow.pl seo-pozycjonuje.pl pc-forum.pl pomocit.pl

  Fakt, że pomocit może być rozumiana dwojako (branża księgowa i IT) sugeruje raczej, że wycena domeny wzrasta. Zatem jak bym obstawiał jakieś 32 000 zł. Natomiast wziąwszy pod uwagę fakt, że pomocit to literówka pomoccit, i będzie zbierać ruch z tej drugiej domeny, bez Kozery można podwyższyć jej wycenę do 37 000 zł.
 13. Liwiusz

  ZnajdeSzybko.pl

  Sama Panorama Firm to już schyłkowy biznes, w dodatku obrosły opinią oszustów.
 14. kwejk, google, demotywatory, onet, allegro - to tak w przykładzie tych biznesów na "kiepskich domenach, których to biznesów nikt nie będzie chciał odkupić". No i robienie alternatywy "albo generyk, albo strona123456789.pl" to nadużycie.
 15. Liwiusz

  ctrlalt.pl

  A co daje naciśnięcie ctrl-shift-delete?
×