Skocz do zawartości

Liwiusz

Użytkownik
 • Zawartość

  178
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Liwiusz w Rankingu w dniu 2 Marzec 2017

Liwiusz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

82 Excellent

O Liwiusz

 • Tytuł
  Praktyk
 • Urodziny 1978.12.17

Kontakt

 • Strona WWW
  http://remitent.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  prawo wekslowe

Ostatnie wizyty

6 858 wyświetleń profilu
 1. Polskie znaki

  jak wyżej, tyle że domena gę.pl jest już zarejestrowana.
 2. Domena dla agenta ubezpieczeniowego

  Serdecznie dziękuję za wszystkie głosy! No właśnie, długa... Tak jak wspomniałem pan Makowski to indywidualny agent chcący, aby go pamiętano jako Makowskiego. I budujący taką indywidualną relację z klientem. A domena nie ma na celu zbieranie tysięcy klientów z całej Polski do pana Makowskiego (bo postronna osoba widząc MakowskiUbezpieczenia nie będzie miała chęci skorzystać, bo nie zna pana Makowskiego), tylko aby pan Makowski, który obsługuje te powiedzmy kilka setek swoich klientów, których dobrze zna, i oni go znają od lat, mógł korzystać z domeny krótkiej (bo długie generyczne już ma), kojarzącej się tylko z nim indywidualnie, ale nie ma wymogu, aby nazwa domeny łopatologicznie wyjaśniała co kryje. Klienci pana Makowskiego dobrze go znają, i już sama litera M będzie dla nich wiadoma - skąd ona jest i co oznacza, bez konieczności rozwijania, a celem nowej domeny ma być to, aby przede wszystkim było "krótko i na temat". I łatwe do zapamiętania. Ze względu na zajętość domeny, Makowski.pl nie wchodzi w grę (to zawsze jest dobre rozwiązanie dla każdego indywidualnego biznesu opartego na wiedzy i zaufaniu do konkretnej osoby), a makowskiubezpieczenia jest okropnie długa, czego agent chce właśnie uniknąć.
 3. Witajcie, chętnie wysłucham Waszych opinii. Agent ubezpieczeniowy poszukuje domeny internetowej. Aktualnie działa na domenie odpowiadającej nazwie ubezpieczenia, które najczęściej sprzedaje (hipotetyczny przykład: "ubezpieczenieOC.pl"). Celem agenta jest rozpoczęcie działalności na domenie, która: - nie będzie się wiązała z jakimś konkretnym ubezpieczeniem (pozostawiając posiadane domeny generyczne jako domeny pomocnicze) - na domenie krótkiej, łatwej do zapamiętania i przekazania, z końcówką .pl - na domenie, która będzie podkreślała jego indywidualną relację z klientem (czyli aby podkreślała jego osobę i jego nazwisko, a nie wymyśloną nazwę firmy/agencji ubezpieczeniowej). Zakładając, że agent ma na nazwisko Makowski, rozważane propozycje są następujące, jako skrótowy zapis "Makowski Ubezpieczenia": - maub.pl - m-ub.pl Co sądzicie o takim podejściu? Którą domenę byście wybrali? A może jakąś zupełnie inną?
 4. Domana za 1mln zł - ankieta

  Zatem żadna. Nie wiem, czy w ogóle jakakolwiek .pl. Ani czy jakakolwiek .com - nawet w .com te miliony dolarów nie wynikają z samej nazwy, tylko z okoliczności, z tego, że ktoś ma pomysł na biznes, że ktoś ma pieniądze, że aukcja jak każda aukcja wywołuje emocje i wyścig itp. itd.
 5. Domana za 1mln zł - ankieta

  Paradoks, żadnej nie dałbym miliona złotych, z wyjątkiem domeny play.pl, ale nie z uwagi na samą nazwę, tylko z uwagi na okoliczności biznesowe związane z tą marką.
 6. dofollow.pl seo-pozycjonuje.pl pc-forum.pl pomocit.pl

  Fakt, że pomocit może być rozumiana dwojako (branża księgowa i IT) sugeruje raczej, że wycena domeny wzrasta. Zatem jak bym obstawiał jakieś 32 000 zł. Natomiast wziąwszy pod uwagę fakt, że pomocit to literówka pomoccit, i będzie zbierać ruch z tej drugiej domeny, bez Kozery można podwyższyć jej wycenę do 37 000 zł.
 7. ZnajdeSzybko.pl

  Sama Panorama Firm to już schyłkowy biznes, w dodatku obrosły opinią oszustów.
 8. kwejk, google, demotywatory, onet, allegro - to tak w przykładzie tych biznesów na "kiepskich domenach, których to biznesów nikt nie będzie chciał odkupić". No i robienie alternatywy "albo generyk, albo strona123456789.pl" to nadużycie.
 9. ctrlalt.pl

  A co daje naciśnięcie ctrl-shift-delete?
 10. Wordpress i kilka stron/blogów

  Nie wiem co ci miało nie "dawać". Po prostu wgrywasz wersję instalacyjną WP do folderu danej domeny, i wchodzisz pod ten adres zgodnie z instrukcją - zaczynając instalację. To,że na innej domenie masz inną instalację WP jest zupełnie bez znaczenia. Jeśli nie napiszesz, co takiego ci nie działa, to nikt tu ci nie pomoże. U mnie SOA#1.
 11. sredniakrajowa.pl

  I dlaczego ten student miałby się skusić na serwis "sredniakrajowa" zamiast na przykład "zarabiajdyszkę"? Przypominam, że nie dyskutujemy o tym "co sobie może być od biedy na domenie" tylko "dlaczego inwestor miałby kupować od domeniarza tę domenę i postawić swój serwis właśnie na niej".
 12. sredniakrajowa.pl

  Teoretycznie średnia krajowa zmienia się codziennie, a nawet co minutę. Tylko co z tego miałoby wynikać?
 13. 50groszy.pl 50gr.pl

  Za rok, za parę lat, przyznasz rację.
 14. Czy jest sens dokupować .com do .pl ?

  W przypadku domeny spodnie, oczywiście warto kupić spodnie.com, jeśli jest wolna. A w przypadku innej domeny - napisz jaka, to się zastanowimy. Wiem, że to przykład, ale tak abstrakcyjnie to zastanawiać się nie ma sensu.
 15. DD - prowodyr domenowy czy szemrany biznesmen?

  @jacek i placek: > Odpowiadając na vula - tak, próbuję się tym zajmować profesjonalnie > ale ten automat DD jedzie wszystko więc niewiele > już zostaje i odechciewa się w to "bawić". Krytykuj zatem NASK, a nie DD.
×