Skocz do zawartości

Liwiusz

Użytkownik
 • Zawartość

  195
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Liwiusz w Rankingu w dniu 2 Styczeń

Liwiusz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

88 Excellent

O Liwiusz

 • Tytuł
  Praktyk
 • Urodziny 12/17/1978

Kontakt

 • Strona WWW
  http://remitent.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  prawo wekslowe

Ostatnie wizyty

7251 wyświetleń profilu
 1. Liwiusz

  urodzilam.pl

  Dodam jeszcze, że sama nazwa jest odpychająca i "śmiesznotwórcza" - takie żądanie atencji nawet nie dlatego, że ktoś wychowuje dziecko, tylko dlatego, że urodził. Z postawy "urodziłam, więc mi się należy" śmieje się cały internet (vide mam horą curkę). Już nazwa "wychowuje/ę" byłaby lepsza, choć też nic nadzwyczajnego.
 2. Liwiusz

  urodzilam.pl

  Moja opinia. Jak czytam to, co madki wypisują w komentarzach, to jak nic pasuje to do poziomu umysłowego osób, które nie umiałyby wpisać poprawnie adresu w pasek przeglądarki
 3. Liwiusz

  urodzilam.pl

  Madki to jeden z największych raków w internecie. Większość z nich uzewnętrznia się na fejsie, mam wrażenie, że jakby miały wejść na domenę, to część z nich nie umiałaby tego zrobić
 4. Liwiusz

  Skrypt Społecznościówki - szukam.

  Widocznie nie ma. Zresztą w jakim celu miałyby być, przecież to bardzo daleko by stało nawet od czegoś, co określiłeś "a'la facebook". A nawet, jakby ktoś chciał napisać, to dlaczego miałby to wystawiać na allegro? Tam kupisz skrypt za 300zł, a nie potężny projekt za milion złotych.
 5. Liwiusz

  [szukam] Domeny przetargowe

  gwarancjeubezpieczeniowe*pl
 6. Fora internetowe to dobry przykład (jeden z wielu). Do dziś w dziale wycena pojawiają się jakieś domeny "za 200zł", z potencjałem na forum. Tylko że obecnie ktoś, kto chce założyć forum, rzadko kiedy chce to robić na domenie. Wiadomo, że forum na social mediach ma swoje wady (ale i zalety, choć być może za 10 lat okaże się, że z dzisiejszych czasów zostaną tylko fora na domenach), ale też nie chodzi o punktowanie wad, tylko obserwację rzeczywistości. Popyt na domeny zmniejszył się w ostatnich niskich kilku latach o "wysokie XX procent". W takim kontekście można mówić o końcu domen, jako powszechnej "nieruchomości w internecie", niezbędnej do prowadzenia internetowej działalności.
 7. Nie chodzi o to, że najlepsze domeny były do kupienia 20 lat temu, tylko to, że ogólnie popyt na domeny został zmniejszony gdzieś o 90%. - część firm ma domenę tylko pro forma, dla maila, a klientów zbiera na innych kanałach internetowego kontaktu - bardzo dużo projektów, zwłaszcza tych niefirmowych, które kiedyś potrzebowały domeny, dziś już nie potrzebują Nawet top generyki nie są już niezbędne. Na przykład domena eb.pl leży sobie niewykorzystana, a piwo reklamuje się w telewizji pod domeną tymczasemeb.pl i jakoś nie widzę w tym jakiegoś błędu, zwłaszcza że jak ktoś będzie chciał nawiązać jakąś interakcję z firmą, to poszuka jej na fejsie.
 8. Ciągłe powtarzanie przykładu opon jest chyba dowodem właśnie na słabość domen, skoro przykładów jest tak mało
 9. Liwiusz

  Bańka domenowa się skończyła

  Zgadzam się z wątkotwórcą. Tłumaczę to sobie tym, że te "10 lat temu" każdy, kto chciał zaistnieć w sieci, musiał mieć domenę. Od firm zaczynając, poprzez strony-forum klas, wspólnot, osiedli, strony poszukujących pracy specjalistów, na osobach prywatnych kończąc. 90% tego popytu na domeny jest już zaspokajane poza domenami w mediach społecznościowych. Gro firm ma domenę, bo tak wypada, i żeby był jakiś mail, ale kontakty z klientami i zyski ma: na fb, allegro, ceneo itp. Jakoś nie widzę w masowej świadomości klientów przykładów dużych firm, które opierają swój biznes i jego powodzenie na własnej domenie innej niż ich brand. W większości jest "znajdź nas na facebooku", albo nawet i nie to - klient sam wybierze, w którym serwisie społecznościowym wygodnie mu będzie nawiązać kontakt z firmą. Albo - klient ma nie szukać, to firma ma znaleźć klienta, kierując do niego reklamę w serwisach, w których ten klient przebywa.
 10. Liwiusz

  Utrata domeny mimo opłacenia faktury

  Praktycznie wygrana? Posiadacz rzuci sumę miliona, f1do kupi, myślisz, że będzie jakakolwiek szansa na odzyskanie choćby 10%? Cytując panią Bieńkowską - "tak, to by każdy chciał"
 11. Liwiusz

  Utrata domeny mimo opłacenia faktury

  Rzeczoznawca wyceny domen? No, obserwacja takiego procesu wymagać będzie dużej ilości coli i popcornu
 12. Liwiusz

  Utrata domeny mimo opłacenia faktury

  Domena nie .pl?
 13. Można, bo dla właściciela strony IP nie jest daną osobową (na jej podstawie nie można określić danego użytkownika).
 14. Liwiusz

  suplemenciki.pl

  Moja babcia mawiała: spirytusik najwydestylowaniuchniejszy.
×