Jump to content

Dick

Użytkownik
 • Content Count

  782
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Dick last won the day on January 26

Dick had the most liked content!

Community Reputation

115 Excellent

About Dick

 • Rank
  Maniak
 • Birthday 01/17/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  DWR

Recent Profile Visitors

7888 profile views
 1. Dick

  pruderie.com

  Wygląda na to, że oprócz tej domeny wszystkie inne końcówki są wolne. Komu chcesz to sprzedać?
 2. Gdzie znajdę FV wewnętrzną do pobrania?
 3. Dostałem dzisiaj e-mail następującej treści: "Podczas rejestracji w nazym serwisie podałeś na swoim koncie numer NIP-EU celem otrzymywania faktur europejskich (bez naliczonego podatku VAT). Niestety, po sprawdzeniu podanego numeru NIP-EU wykryliśmy że Twoja firma nie jest zarejestrowana do celów podatku VAT w Unii Europejskiej. Prosimy o sprawdzenie czy rejestracja Twojej firmy do celów podatku VAT jest prawidłowa. Jeśli podczas kolejnego sprawdzenia Twoja firma nadal nie będzie zarejestrowana dla celów podatku VAT w Unii Europejskiej, nastąpi automatyczna zmiana sposobu fakturowania na Twoim koncie." Naprawcie ten mechanizm bo firma jest czynnym podatnikiem VAT UE - sprawdzone przed chwilą we VIES.
 4. ładne jakbym miał żonę lub dziewczynę o tym imieniu to bym się skusił
 5. w temacie: 12 kpln za smartshop kropka pe el
 6. Co was napadło z tą nagonką? Myślę, źe przydałby się osobny wątek pt. "odrzucone oferty na domeny które cenimy powyżej 10 k pln:". Czepiacie się "lovestory" a jak to wygląda u Was?
 7. Taaa - i dla domen spoza nazwa.pl, które są przekierowane na wasze serwery tylko w celu utrzymania na nich konta pocztowego powystawialiście jak opętani proformy na jedyne 50 zł netto dla każdej domeny (oczywiście w promocji 50% w pierwszym roku) za usługę DNS Anycast. Czas wypier...ć od was także z serwerem.
 8. W drodze z zakupów przed świątecznych (od razu mi lepiej):
 9. Dick

  Nowy wygląd forum

  Mi się nie podoba, że nie pokazuje użytkowników przeglądających dany temat na samym dole. Tylko na stronie głównej pokazuje zalogowanych.
 10. Dick

  Hardbody.pl

  Nie będę się spierał. Wycena na szybko pod wpływem pierwszych skojarzeń bez dokładnego rozpoznania. Być może jest jak mówisz, że warto czekać. Ale ile czasu? PS bodycombat fajny paluch w sumie też mam podobnego kwiatka u siebie z oczekiwaniami na xxxx: activelady
 11. Ooo fajny przykład. Nieskromnie chciałbym zauważyć, że moja wycena tam była jednym z powodów ze względu na które Thomaso nie oddał tej domeny za bezcen. P.S. wycena na samej górze - czyli i tak mniej niż faktyczna cena sprzedaży. EDIT: Tak sobie myślę, że fajnie by było jakby chłopaki z AM dodały ograniczenie co do możliwości wyceny czyichś domen tylko dla kont założonych np 2 lata wcześniej. Zlikwidowało by to wyceny tylko dla nabicia paru złotych do salda konta. Ograniczenie związane z liczbą sprzedanych domen byłoby bez sensu gdyż w AM banalnie prosto jest sprzedać domeny pomiędzy własnymi kontami.
 12. Rozumiem dylemat. Teoria mówi, że coś tam warta np. 1,5 kpln ale ofert pewnie brak. Wszedłem w ten sam kanał ze swoją adopcja.eu
 13. Dick

  Hardbody.pl

  Hmm dziwne. Trochę już zjadłeś zębów na domenach wnosząc po dacie rejestracji a tu taki kwiatek. Łatwo to zastąpić rejestrując palucha lub złożyć ofertę na podobną domenę rzędu 300 pln i na pewno ktoś w potrzebie się skusi. Przykłady: fitbody, strongbody, ourbody, healthbody, body i mój faworyt bodybody.pl Podsumowując nie ma co wyceniać.
×