Skocz do zawartości

epca

Użytkownik
 • Zawartość

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez epca

 1. Widziałem parę aukcji z tego typu domenami którymi ktoś handlował. Zarobku tu nie widzę ale może ktoś sobie coś wybierze (sprawdziłem wszystkie domeny typu litera(cyfra)litera.pl) t8t.pl t9t.pl t5t.pl r6r.pl r8r.pl r9r.pl r5r.pl n5n.pl k0k.pl k6k.pl k1k.pl i5i.pl i3i.pl i9i.pl g7g.pl g5g.pl d1d.pl d7d.pl d6d.pl d9d.pl a0a.pl b7b.pl b6b.pl b9b.pl e7e.pl e9e.pl f5f.pl f7f.pl f0f.pl f9f.pl h0h.pl h7h.pl h6h.pl j3j.pl j7j.pl l6l.pl l9l.pl m9m.pl s6s.pl s8s.pl w5w.pl v6v.pl
 2. epca

  Witam :)

  Witam wszystkich forumowiczów i... w zasadzie tyle Mam nadzieje że co nieco dowiem się z tego forum i przy okazji może parę groszy urwę
 3. epca

  Tani hosting?

  Poszukuję taniego hostingu. Wymagania: - obsługa PHP 4/5, CGI i Python - cena do 100zł/rok - dowolna ilość subdomen/baz mySQL/kont FTP - transfer miesięczny MINIMUM 20GB - bardzo wysoki uptime Miejsce na stronę jest najmniej ważne (100MB wystarczy). Ktoś coś poleci?
 4. Rejestrowanie z palucha - tak - ale tylko jeśli się ma ku temu jakieś powody. Część osób jednak rejestruje wszystko jak leci (np. ferien24.pl czy wakacje24.de) i liczy na to że tematyka sama się wybroni.
 5. epca

  Tani hosting?

  Napisałem "transfer miesięczny MINIMUM 20GB" więc raczej chodzi mi o minimum 20GB, a nie o minimum ~16,5GB. LaoHost.pl nie do przebicia póki co
 6. Błąd (a raczej niedopatrzenie): " joemonster.org" i "joemonster.org " wyświetlają PR 0. Tylko "joemonster.org" wyświetla PR 3. Wg mnie powinieneś to wyeliminować.
 7. Mi się w ogóle wydaje że wszyscy rejestrują wszystko "z palucha", a cała ta szopka z Dropped czy PD ma tylko napędzać ruch w kieszenie grubym rybom! To podchodzi pod M.L.M. :[
 8. epca

  nasze serwisy

  Tzn. co? Jedziesz do Niemiec?
 9. Polecam temat milionerów (końcowe posty): http://www.di.pl/index.php?showtopic=30320
 10. epca

  nasze serwisy

  Na początku miałem tak: Ale teraz mam tak: EDIT: Dajesz elempl dalej: wczasy24.de jest wolna wycieczki24.de jest wolna
 11. epca

  nasze serwisy

  *wakacje24.de jest wolna
 12. epca

  nasze serwisy

  Wg mnie sama domena jest już spalona na starcie. PS. ferie24.de jest wolna
 13. epca

  nasze serwisy

  Ocenę czego? Darmowego template'u bez podstron? Robisz sobie jaja?
 14. epca

  Tani hosting?

  Jeśli jest jakiś link polecający to proszę na PW Właśnie czegoś takiego szukałem. Dzięki.
 15. epca

  Jaka końcówka?

  Rumunia posiada skrót .ro a nie .ru To drugie. Żaden z serwisów nie ma powiązania z krajem z rozszerzenia. Może trochę źle zrobiłem sugerując się tymi stronami ale już trudno, proszę tylko nie zadawać pytań "skąd taki pomysł" etc. Jedyny potrzebny post tutaj. O to również w dużej mierze mi chodziło. Dzięki.
 16. epca

  Jaka końcówka?

  Chce otworzyć serwis. Tematyka: Medycyna. Całość będzie regularnie uzupełniana i pisana w języku angielskim i tu pytanie: Czy dla takiej domeny która będzie pozycjonowana pod angielskie frazy nie będzie stanowiła problemu końcówka PL?
 17. epca

  Jaka końcówka?

  Właśnie problem w tym że pod podobną tematyką jest dość ciekawie gdyż domeny .ua i .ru z teksami po angielsku wiodą prym w google.com Stąd moje pytanie.
 18. epca

  Jaka końcówka?

  <foch> Temat do zamknięcia
 19. epca

  Jaka końcówka?

  Dobra... Nie było tematu. Poszukam informacji gdzie indziej.
 20. epca

  Jaka końcówka?

  Temat jest chyba o końcówkach prawda? Chodziło mi o to którą konkretnie końcówkę wybrać. Ma to jakieś znaczenie? Dodam że wszystkie wszystkie związane z tą tematyką są wolne.
 21. epca

  BezpiecznePrzeloty*pl

  Smaka narobiłeś i tyle Zaraz się dowiemy że będzie nam jeszcze głupio kiedy założyciel tego tematu sprzeda tę domenę klientowi końcowemu za zyliony złotych.
 22. epca

  Jaka końcówka?

  Konkret?
 23. epca

  literówki

  Normalka. Ranking Alexy na Top Poland jest już dawno obstawiony. Sprawdź PW
 24. epca

  BezpiecznePrzeloty*pl

  Ty sobie kolegów nie szukaj.
×