Jump to content

yarowa

Użytkownik
 • Content Count

  3240
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

yarowa last won the day on November 8 2017

yarowa had the most liked content!

Community Reputation

341 Excellent

About yarowa

 • Rank
  Przewodnik i opiekun bokserów :)

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Z Krainy Szczęśliwych Stworzeń

Recent Profile Visitors

19197 profile views
 1. Złoto, srebro ... Przelewa nam się. Nowy Mistrz Kubacki https://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie/ms-w-seefeld-dawid-kubacki-ze-zlotem-kamil-stoch-ze-srebrem/lpesktq
 2. yarowa

  RODO

  Podaję dalej :D
 3. Dziękuję Cóż. I w Bahrajnie wypadki jeżdżą po ludziach. Oczywiście możemy nadal się z premedytacją poruszać w obrębie krajów ciepłych bardzo, a przecież klimatu tam nie przeniesiemy. Choć ... sztuczny stok narciarski w Dubaju już jest. Wraz z odpowiednim zimnem.
 4. Ciekawe, ale możemy wymienić jakikolwiek inny kraj. Możemy wymienić na przyklad Japonię i Koreę Południową. Tylko po co? Na podwórku polskim, skoki to topowa dyscyplina. Globalnie patrząc - opisałem część zjawiska wcześniej.
 5. W jaki sposob mam wykazać, żę imprezę narciaską obserwuje zbliżona liczba osób na żywo, skoro nie ma obiektów na których taka liczba osób mogłaby obserwować na żywo taka imprezę? I chyba nie będzie bo po cóż takie obiekty, skoro tylko najblizej skoczni stojący mogą cokolwiek zobaczyć? Możnaby wskaźnikowo sprawdzić liczbę kibiców ogladających imprezę na telebimach w miejscowości, w której impreza sie odbywa, oraz rozsianych po knajpach okolicznych z dostępem do telewozorów czy innych monitorów w tej miejscowosci ... . I stojących wokół obiektu rozgrywek, wokół skoczni a nie mogących na teren obiektu wejść. I wystarczy podczas takiej imprezy, przykladowo w Zakopanem, wyjść na miasto. I zobaczyć co się dzieje (mogę o tym mówić i świadczyć, ale opinia jednej osoby oczywiście nie będzie miarodajna). Ci, którzy byli - wiedzą. Argument ilościowy nie jest w tym przypadku, widzów zgromadzonych bezpośrednio podczas inprezy, dobrym argumentem. Na stadiony piłkarskie przychodzi również o wiele mniej osób niż na imprezy F1. Z przyczyn takich jak powyżej opisałem. Z przyczyn techniczno zdroworozsądkowych. A pilka nożna jest sportem sądzę (tylko ja?) bardziej popularnym niż wyścigi w F1. Przypomniany przez Ciebie i przeze mnie Prevc, nie tylko był bardziej popularny niż Mistrz Świata F1 ale prześcignął w tej popularności takiego np. Cristiano Ronaldo - to są dobre porównania bo rozmawiamy o twarzach dyscypliny, o nomen omen jej motorach ... Przy czy skoki i rajdy samochodowe stanowią dyscypliny bardzo indywidualne tj.wystarczy do nich jeden zawodnik i jego sztab oczywiście. Przykład więc popularnościowy z Prevcem, CR, i Rosbergiem to są bardzo znaczące fakty, które świadczą o wyborach kibicowskich. Poza tym wszystkim i osobiście, ja, jestem fanem po prostu sportu. I pewnie dlatego, właściwie nawet nie bardzo mi się chcę udowadniać o wśród ludu "wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą". Chętnie oglądnę skoki, F1, żużel, walkę pięściarską, hokeja, siatkówkę, kolarstwo, biegi narciarskie, biathlon, kombinację norweską, triatlon itd. Piłka nożna jest u mnie numerem 1 i nie od święta tylko na co dzień ale na co dzień w wykonaniu mojej Drużyny - bo moja . Z sentymentem powracam do LA bo sam miałem z nią związek osobisty. EdiT: coś mi się przypomniało. Poziom Polski. Przed IIWŚ, teren RP był usłany skoczniami narciarskimi. Teraz jest ich trochę mniej ale istnieją. Żartobliwie dopowiem ale prawdziwy smutny fakt jest taki, że nadal obiektu dla F1 w Polsce jak nie było tak nie ma.
 6. Już pisząc odpowiedź, wiedziałem, że otrzymam taką jaką otrzymałem bo swoją pisałem z przekąsem. Jednak w Polsce F1 to jest naprawdę niszowy sport (z przerwą na Kubicomanię, która sie skończyła wraz z wypadkiem Kubicy) a skoki topowy. Globalnie, w świecie, oczywiście F1 jest w czubie. A również globalnie patrząc, wspomniany przez Ciebie w innym wątku Prevc wyprzedza popularnością Nico Rosberga. I dlatego powtórzę, że coraz częściej skoki narciarskie określane są jako zimowa F1. Kubicy życzę dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego ale na razie to Stoch ma na koncie mistrzostwa świata i mistrzostwa olimpijskie. Do tego Zwyciestwa w Pucharze Świata i Turnieju Czterech Skoczni - w F1 nie wiem do czego te ostatnie wymienione turnieje porównać ... Może do jakiego Grand Prix.
 7. Formuła 1 też jest niszowa . Przynajmniej w Polsce . Skoki są zresztą do F1 przyrównywane ...
 8. Widać co się dzieje, działo. O tym co może jeszcze ... http://www.sport.pl/zimowe/56,64996,23158239,raw-air-kamil-stoch-wygral-turniej-i-zapewnil-sobie-krysztalowa.html#MT_1Zdjecie
 9. Może raczej na "kroliki.pl".
 10. Pozamiatał. Nie oglądałem niestety, nie mam TV http://www.sport.pl/zimowe/7,64996,22864834,fenomenalny-kamil-stoch-przechodzi-do-historii-skokow.html#MT_1Zdjecie
 11. Wyślij na niego swojego drona. Zorganizujcie walkę w powietrzu.
 12. Już pisząc, przypuszczałem, że możesz się powołać na te konkretne powyżej zaakcentowane moje słowa. I z pełną świadomością właśnie pozostawiłem wypowiedź taką jaką zastałeś. Do cinkciarza szedłem jak do oswojonego kota Całą reszta to tylko teoria. Na podstawie tylko teorii pana Freuda czy pana Junga.
 13. Nie chce mi się też w dyskusji brnąć w tę uliczkę, w której stał cinkciarz ale piernik tutaj ma o tyle do wiatraka, że jako ówczesny szary obywatel, w ogóle nie miałem negatywnych skojarzeń z tym słowem. Chyba, że tylko w kontekście esbecji. W zw. z tym, żaden dreszczyk z mojej perspektywy się nie ukrywa w domenie cinkciarz.pl.
 14. Nie działali w ukryciu. Gdyby była tylko taka wola, zostaliby momentalnie w jednej chwili wyłapani. Wszyscy co do jednego. Posiadali bardzo dobrą esbecką ochronę. Nigdy się nie bałem o swoje pieniądze wymieniając u cinkciarza. Obawialem się raczej czy po drodze od jakiegoś innego współobywatela nie dostanę w łeb.
×